tlačidlo pre návrat hore
menu hamburger tlačidlo menu
facebook instagram
webstranka@karlovaves.sk
Mapa Stránky

Hlasovanie z 10. zasadnutia MiZ 2024, konaného dňa 23.04.2024


    Číslo hlasovania: 1
    Číslo bodu: -
    Voľba overovateľov zápisnice. 
    Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne: 
    Za:    20
    Proti:    0
    Zdržali sa:    0
    Nehlasovali:    0
    Prítomní:    20
       Za:
Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Martin GANZ (Team Bratislava) Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava)JUDr., Petra HUDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Róbert KRAMPL (Team Bratislava)Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita) Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava) Martin PAŠKO (Team Bratislava)Ing., Vanda PRIKLER (Progresívne Slovensko) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., arch., Boris SCHULTZ (Team Bratislava) Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava) Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava) Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava) JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Číslo hlasovania: 2 Číslo bodu: - Voľba návrhovej komisie. Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 22 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 22    Za:
Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Martin GANZ (Team Bratislava) Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava)JUDr., Petra HUDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko)Róbert KRAMPL (Team Bratislava) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita) Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava)Martin PAŠKO (Team Bratislava) Ing., Vanda PRIKLER (Progresívne Slovensko) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., arch., Boris SCHULTZ (Team Bratislava)Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava)  Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava) Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava)Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Číslo hlasovania: 3 Číslo bodu: - Hlasovanie o programe ako celku. Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 23 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 23    Za:
Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Martin GANZ (Team Bratislava) Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava)JUDr., Petra HUDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko)Róbert KRAMPL (Team Bratislava) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita)Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava) Martin PAŠKO (Team Bratislava) Ing., Vanda PRIKLER (Progresívne Slovensko) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)Ing., arch., Boris SCHULTZ (Team Bratislava) Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava)  Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava) Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ (Team Bratislava)Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava) Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Číslo hlasovania: 4 Číslo bodu: 1. Plnenie uznesení miestneho zastupiteľstva. Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 22 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 22    Za:
Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Martin GANZ (Team Bratislava) Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava)JUDr., Petra HUDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko)Róbert KRAMPL (Team Bratislava) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita)Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava) Martin PAŠKO (Team Bratislava) Ing., Vanda PRIKLER (Progresívne Slovensko) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)Ing., arch., Boris SCHULTZ (Team Bratislava)  Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava) Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava)Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Číslo hlasovania: 5 Číslo bodu: 2. Návrh na trvalé upustenie od vymáhania pohľadávok a ich odpísanie v účtovnej evidencii. Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 22 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 22    Za:Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Martin GANZ (Team Bratislava) Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava)JUDr., Petra HUDÁKOVÁ (Team Bratislava) MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko) Róbert KRAMPL (Team Bratislava) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita) Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava)Martin PAŠKO (Team Bratislava) Ing., Vanda PRIKLER (Progresívne Slovensko) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., arch., Boris SCHULTZ (Team Bratislava)Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava)  Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava) Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava)Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Číslo hlasovania: 6 Číslo bodu: 3. Návrh na zmenu rozpočtu mestskej časti Bratislava-Karlova Ves. Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 21 Proti: 0 Zdržali sa: 1 Nehlasovali: 0 Prítomní: 22    Za:Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Martin GANZ (Team Bratislava) Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava)JUDr., Petra HUDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko) Róbert KRAMPL (Team Bratislava) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita) Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava)Martin PAŠKO (Team Bratislava) Ing., Vanda PRIKLER (Progresívne Slovensko) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., arch., Boris SCHULTZ (Team Bratislava)Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava)  Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava) Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava)
   Zdržali sa:
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Číslo hlasovania: 7 Číslo bodu: 4. Návrh všeobecne záväzného nariadenia mestskej časti Bratislava-Karlova Ves č. ..../2024 zo dňa 23.4.2024, ktorým sa mení všeobecne záväzné nariadenie č. 6/2015 zo dňa 27. októbra 2015 o miestnych daniach v znení všeobecne záväzného nariadenia č. 9/2015 zo dňa 15. decembra 2015,všeobecne záväzného nariadenia č. 4/2017 zo dňa 4.apríla 2017, všeobecne záväzného nariadenia č. 3/2020 zo dňa 30. júna 2020 a všeobecne záväzného nariadenia č. 5/2020 zo dňa 15. decembra 2020 a všeobecne záväzného nariadenia č. 6/2023 zo dňa 19. decembra 2023. Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 23 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 23    Za:
Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Martin GANZ (Team Bratislava) Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava)JUDr., Petra HUDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko)Róbert KRAMPL (Team Bratislava) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita)Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava) Martin PAŠKO (Team Bratislava) Ing., Vanda PRIKLER (Progresívne Slovensko) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)Ing., arch., Boris SCHULTZ (Team Bratislava) Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava)  Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava) Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ (Team Bratislava)Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava) Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Číslo hlasovania: 8 Číslo bodu: 5. Návrh Štatútu Miestnej knižnice Karlova Ves. Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 23 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 23    Za:
Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Martin GANZ (Team Bratislava) Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava)JUDr., Petra HUDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko)Róbert KRAMPL (Team Bratislava) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita)Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava) Martin PAŠKO (Team Bratislava) Ing., Vanda PRIKLER (Progresívne Slovensko) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)Ing., arch., Boris SCHULTZ (Team Bratislava) Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava)  Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava) Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ (Team Bratislava)Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava) Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Číslo hlasovania: 9 Číslo bodu: 6. Návrh Dodatku č. 1 o celomestskom charaktere Komunitného plánu. Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 23 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 23    Za:
Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Martin GANZ (Team Bratislava) Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava)JUDr., Petra HUDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko)Róbert KRAMPL (Team Bratislava) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita)Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava) Martin PAŠKO (Team Bratislava) Ing., Vanda PRIKLER (Progresívne Slovensko) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)Ing., arch., Boris SCHULTZ (Team Bratislava) Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava)  Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava) Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ (Team Bratislava)Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava) Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Číslo hlasovania: 10 Číslo bodu: 7. Návrh na uzavretie nájomných zmlúv na pozemky v k. ú. Bratislava-Karlova Ves. Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 23 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 23    Za:
Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Martin GANZ (Team Bratislava) Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava)JUDr., Petra HUDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko)Róbert KRAMPL (Team Bratislava) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita)Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava) Martin PAŠKO (Team Bratislava) Ing., Vanda PRIKLER (Progresívne Slovensko) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)Ing., arch., Boris SCHULTZ (Team Bratislava) Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava)  Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava) Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ (Team Bratislava)Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava) Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Číslo hlasovania: 11 Číslo bodu: 8. Žiadosť Petra Líšku a Silvie Líška o zámenu novovytvoreného pozemku registra „C“ parc. č. 3273/4, k.ú. Karlova Ves, za novovytvorený pozemok registra „C“ parc č. 3290/2 , k.ú. Karlova Ves. Hlasovanie o alternatíve A. Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 24 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 24    Za:
Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Martin GANZ (Team Bratislava) Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava)JUDr., Petra HUDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko)Róbert KRAMPL (Team Bratislava) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita)Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava) Martin PAŠKO (Team Bratislava) Ing., Vanda PRIKLER (Progresívne Slovensko) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)Ing., arch., Boris SCHULTZ (Team Bratislava) Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava)  Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava) Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ (Team Bratislava)Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava) Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Číslo hlasovania: 12 Číslo bodu: 9. Žiadosť Juraja Husára o zámenu pozemku registra „C“ parc. č. 1209/61, k.ú. Devín za pozemok registra „C“ parc č. 2998/6, k.ú. Karlova Ves. - Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 24 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 24    Za:
Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Martin GANZ (Team Bratislava) Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava)JUDr., Petra HUDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko)Róbert KRAMPL (Team Bratislava) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita)Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava) Martin PAŠKO (Team Bratislava) Ing., Vanda PRIKLER (Progresívne Slovensko) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)Ing., arch., Boris SCHULTZ (Team Bratislava) Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava)  Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava) Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ (Team Bratislava)Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava) Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Číslo hlasovania: 13 Číslo bodu: 10. Žiadosť Ing. Lukáša Jančoka a Mgr. Romana Göröga o prevod časti pozemku registra „C“ parc. č. 285/1, k.ú. Karlova Ves do výlučného vlastníctva. Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 24 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 24    Za:
Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Martin GANZ (Team Bratislava) Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava)JUDr., Petra HUDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko)Róbert KRAMPL (Team Bratislava) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita)Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava) Martin PAŠKO (Team Bratislava) Ing., Vanda PRIKLER (Progresívne Slovensko) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)Ing., arch., Boris SCHULTZ (Team Bratislava) Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava)  Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava) Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ (Team Bratislava)Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava) Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Číslo hlasovania: 14 Číslo bodu: 11. Žiadosť Ing. Marka Divékyho o odkúpenie pozemku registra C-KN parc. č. 182/1 v k.ú. Karlova Ves v lokalite Líščie údolie. Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 24 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 24    Za:
Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Martin GANZ (Team Bratislava) Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava)JUDr., Petra HUDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko)Róbert KRAMPL (Team Bratislava) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita)Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava) Martin PAŠKO (Team Bratislava) Ing., Vanda PRIKLER (Progresívne Slovensko) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)Ing., arch., Boris SCHULTZ (Team Bratislava) Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava)  Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava) Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ (Team Bratislava)Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava) Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Číslo hlasovania: 15 Číslo bodu: 12. Žiadosť Ing. Juraja Káčera o ukončenie nájomnej zmluvy 9/2024 na pozemky parc č. 3269/3 a parc. č. 3269/4, k.ú. Karlova Ves a Stanislava Erdodyho na uzavretie nájomnej zmluvy na pozemky parc. č. 3269/3 a parc. č. 3269/4 , k.ú Karlova Ves. - Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 24 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 24    Za:
Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Martin GANZ (Team Bratislava) Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava)JUDr., Petra HUDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko)Róbert KRAMPL (Team Bratislava) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita)Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava) Martin PAŠKO (Team Bratislava) Ing., Vanda PRIKLER (Progresívne Slovensko) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)Ing., arch., Boris SCHULTZ (Team Bratislava) Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava)  Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava) Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ (Team Bratislava)Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava) Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Číslo hlasovania: 16 Číslo bodu: 13. Cenník plavárne Majerníkova 62. Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 24 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 24    Za:
Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Martin GANZ (Team Bratislava) Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava)JUDr., Petra HUDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko)Róbert KRAMPL (Team Bratislava) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita)Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava) Martin PAŠKO (Team Bratislava) Ing., Vanda PRIKLER (Progresívne Slovensko) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)Ing., arch., Boris SCHULTZ (Team Bratislava) Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava)  Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava) Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ (Team Bratislava)Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava) Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Číslo hlasovania: 17 Číslo bodu: 14. Informácia o vybavených interpeláciách. Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 24 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 24    Za:
Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Martin GANZ (Team Bratislava) Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava)JUDr., Petra HUDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko)Róbert KRAMPL (Team Bratislava) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita)Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava) Martin PAŠKO (Team Bratislava) Ing., Vanda PRIKLER (Progresívne Slovensko) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)Ing., arch., Boris SCHULTZ (Team Bratislava) Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava)  Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava) Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ (Team Bratislava)Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava) Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Číslo hlasovania: 18 Číslo bodu: 15. Rôzne. - Návrh na doplnenie komisie dopravy a životného prostredia miestneho zastupiteľstva o člena komisie - neposlanca Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 23 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 23    Za:
Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Martin GANZ (Team Bratislava) Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava)JUDr., Petra HUDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko)Róbert KRAMPL (Team Bratislava) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita)Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava) Martin PAŠKO (Team Bratislava) Ing., Vanda PRIKLER (Progresívne Slovensko) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava)  Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava) Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava)Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Číslo hlasovania: 19 Číslo bodu: 15. Rôzne. - Vzdanie sa členstva poslanca Roberta Krampla vo finančnej komisii. Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 23 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 23    Za:
Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Martin GANZ (Team Bratislava) Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava)JUDr., Petra HUDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko)Róbert KRAMPL (Team Bratislava) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita)Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava) Martin PAŠKO (Team Bratislava) Ing., Vanda PRIKLER (Progresívne Slovensko) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava)  Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava) Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava)Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Nenašli ste na tejto stránke čo ste hľadali? Skúste Vyhľadávanie alebo nás kontaktujte na info@karlovaves.sk

Tlačiť
    Naposledy upravené: 28. júna 2024