menu menu
facebook instagram
webstranka@karlovaves.sk
Mapa Stránky - GDPR

Súžažné podklady sú zverejnené v IS EVO

Zisťovanie o domácom a výjazdovom cestovnom ruchu – Štatistický úrad Slovenskej republiky

Výberové zisťovanie pracovných síl – Štatistický úrad Slovenskej republiky

Súťažné podklady sú zverejnené v IS EVO

Upovedomenie o začatí konania vo veci vydania súhlasu na výrub drevín, lokalita Mlynská Dolina

Mimovegetačné obdobie zimných mesiacov využije na výrub stromov zo zdravotných, bezpečnostných či iných dôvodov nielen Karlova Ves ale aj hlavné mesto.

Výrub sa uskutoční najmä v  areáloch materských a základných škôl na Karloveskej 61, Tilgnerovej, Fadruszovej, Suchohradskej, Pod Rovnicami a Ľ. Fullu. Výruby sú plánované aj v ďalších miestach mimo školských areálov, a  to na Púpavovej, Hodálovej, Kuklovskej, v areáli Karloveskej lodenice, na Donnerovej, Pod Rovnicami, Jamnického, Majerníkovej či Karloveskej.

Podľa zákona a vyhlášky o ochrane prírody a krajiny sa výruby drevín majú robiť od októbra do konca februára, teda v mimovegetačnom období, keď na stromoch nič nehniezdi.

„Snažíme sa ku každému stromu pristupovať citlivo. Výrub je vždy posledným krokom, ku ktorému pristupujeme len v nevyhnutých prípadoch. Ide o prestarnuté, suché a z bezpečnostného hľadiska neprijateľné dreviny v urbanizovanom prostredí. Obyvateľom priľahlých bytových domov zároveň vopred ďakujeme za akceptovanie zvýšenej hlučnosti počas výrubu,“ informuje Magdaléna Svoreňová z  referátu životného prostredia.

Na každú drevinu je vydané právoplatné výrubové povolenie a za vyrúbané dreviny vysadia novú zeleň. Pokiaľ je to možné, nové stromy sadia na pôvodnom mieste alebo aspoň v  okolí. Pokiaľ to možné nie je, vysadia ich na miestach, kde stromy chýbajú.

Foto: Pri vstupe do areálu ZŠ Karloveská 61 musia z bezpečnostných dôvodov odstrániť dva topole v zlom zdravotnom stave.

Číslo hlasovania: 1
Číslo bodu: –
Voľba overovateľov zápisnice.
Testovacie hlasovanie. 
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 0
Zdržali sa: 1
Nehlasovali: 2
Prítomní: 21
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Zdržali sa:

JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Bez politickej príslušnosti)

Nehlasovali:

MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 2
Číslo bodu: –
Voľba overovateľov zápisnice.
Testovacie hlasovanie.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 20
Proti: 0
Zdržali sa: 3
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Zdržali sa:

Ing., Peter LENČ
(Bez politickej príslušnosti)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Bez politickej príslušnosti)

Číslo hlasovania: 3
Číslo bodu: –
Voľba overovateľov zápisnice.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 23
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 4
Číslo bodu: –
Voľba návrhovej komisie.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 23
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 5
Číslo bodu: –
Hlasovanie o programe ako celku.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 22
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 22
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Peter LENČ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 6
Číslo bodu: 1.
Plnenie uznesení miestneho zastupiteľstva.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 21
Proti: 0
Zdržali sa: 2
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)

Zdržali sa:

Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 7
Číslo bodu: 2.
Zriadenie miestnej rady, určenie počtu a voľba jej členov.
Procedurálny návrh poslankyne Hudákovej, aby sa o uznesení hlasovalo verejne.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 23
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 8
Číslo bodu: 2.
Zriadenie miestnej rady, určenie počtu a voľba jej členov.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 23
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 9
Číslo bodu: 3.
Zriadenie komisií miestneho zastupiteľstva, voľba predsedov komisií a ich členov.
Procedurálny návrh poslankyne Hudákovej, aby sa o uznesení hlasovalo verejne.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 22
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 22
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 10
Číslo bodu: 3.
Zriadenie komisií miestneho zastupiteľstva, voľba predsedov komisií a ich členov.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 22
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 22
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 11
Číslo bodu: 4.
Návrh odvolanie a voľbu členov mimorozpočtových fondov.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 22
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 22
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 12
Číslo bodu: 5.
Návrh na odvolanie a voľbu členov pracovných skupín.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 23
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 13
Číslo bodu: 6.
Návrh na odvolanie a delegovanie členov rád škôl v zriaďovateľskej pôsobnosti mestskej časti Bratislava-Karlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 23
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 14
Číslo bodu: 7.
Návrh na odvolanie a vymenovanie členov dozorného orgánu Verejnoprospešných služieb Karlova Ves.
Zmätočné hlasovanie.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 22
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 22
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 15
Číslo bodu: 7.
Návrh na odvolanie a vymenovanie členov dozorného orgánu Verejnoprospešných služieb Karlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 22
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 22
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Bez politickej príslušnosti)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 16
Číslo bodu: 8.
Návrh na schválenie sobášiacich.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 23
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 17
Číslo bodu: 9.
Protest prokurátora proti všeobecne záväznému nariadeniu mestskej časti Bratislava-Karlova Ves č. 4/2012 z 15. augusta 2012 o úprave podmienok predaja, podávania a požívania alkoholických nápojov na verejne prístupných miestach v mestskej časti Bratislava-Karlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 23
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 18
Číslo bodu: 10.
Plán kontrolnej činnosti miestneho kontrolóra na 1. polrok 2023.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 23
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 19
Číslo bodu: 11.
Správa o činnosti miestneho kontrolóra.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 22
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 22
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 20
Číslo bodu: 12.
Návrh na preplatenie nevyčerpanej dovolenky podľa zákona č. 253/1994 Z. z. o právnom postavení a platových pomeroch starostov obcí a primátorov miest v znení neskorších predpisov.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 23
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 21
Číslo bodu: 13.
Návrh na odmenu miestnemu kontrolórovi za 2. polrok 2022.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 23
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 22
Číslo bodu: 14.
Harmonogram zasadnutí komisií miestneho zastupiteľstva, miestnej rady a miestneho zastupiteľstva v roku 2023.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 22
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 22
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Bez politickej príslušnosti)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 23
Číslo bodu: 15.
Informácia o vybavených interpeláciách.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 22
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 22
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Bez politickej príslušnosti)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)