menu menu
facebook instagram
webstranka@karlovaves.sk
Mapa Stránky - GDPR

Školská plaváreň na Majerníkovej 62 ponúka nasledujúce pracovné pozície:

Plavčík/plavčíčka

Recepčný/recepčná

Inštruktor/ka Plávania pre bábätká (6 – 36 mesiacov)

dokument na stiahnutie TU

dokument na stiahnutieTU

Upozornenie a výzva na odstránenie vozidla RENAULT dodávka, žltý, bez EČV, stojí na Ľ.Fullu 3

k stiahnutiu TU

k stiahnutiu TU

Upovedomenie o začatí konania vo veci vydania súhlasu na výrub drevín, lokalita Mokrohájska

Číslo hlasovania: 1
Číslo bodu: –
Hlasovanie o programe ako celku
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 1
Prítomní: 20
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Nehlasovali:

 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 2
Číslo bodu: –
Voľba overovateľov zápisnice.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 20
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 20
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 3
Číslo bodu: –
Voľba návrhovej komisie.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 20
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 20
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 4
Číslo bodu: 1.
Oznámenie starostky o nastúpení náhradníka po zaniknutom  mandáte poslankyne a zloženie sľubu nového poslanca.

Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 22
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 22
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 5
Číslo bodu: 2.
Plnenie uznesení miestneho zastupiteľstva.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 20
Proti: 0
Zdržali sa: 2
Nehlasovali: 0
Prítomní: 22
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)


Zdržali sa:

Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 6
Číslo bodu: 3.
Návrh všeobecne záväzného nariadenia mestskej časti Bratislava-Karlova Ves č. ../2023, ktorým sa zrušuje všeobecne záväzné nariadenie mestskej časti Bratislava-Karlova Ves č. 4/2012 z 15.8.2012 o úprave podmienok predaja, podávania a požívania alkoholických nápojov na verejne prístupných miestach v mestskej časti Bratislava-Karlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne: 
Za: 23
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 7
Číslo bodu: 4.
Návrh všeobecne záväzného nariadenia mestskej časti Bratislava-Karlova Ves č. …./2023, ktorým sa mení a dopĺňa všeobecne záväzné nariadenie č. 8/2019 zo dňa 17.12.2019 o poskytovaní finančného príspevku na zabezpečenie stravovania pre seniorov v znení VZN č. 4/2020 zo dňa 15.10.2020.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 23
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 8
Číslo bodu: 5.
Návrh všeobecne záväzného nariadenia mestskej časti Bratislava-Karlova Ves č. …./2023, ktorým sa mení a dopĺňa všeobecne záväzné nariadenie č. 7/2020 zo dňa 15.12.2020 o poskytovaní nenávratných finančných príspevkov obyvateľom mestskej časti Bratislava ­ Karlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 23
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 9
Číslo bodu: 6.
Návrh všeobecne záväzného nariadenia mestskej časti Bratislava-Karlova Ves č. ../2023 zo dňa 14.2.2023 o výške príspevku a spôsobe jeho platby na čiastočnú úhradu nákladov v školách a školských zariadeniach v zriaďovateľskej pôsobnosti mestskej časti Bratislava-Karlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 23
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 10
Číslo bodu: 7.
Návrh na uzavretie nájomných zmlúv a na predĺženie platnosti nájomných zmlúv na pozemky v k. ú. Bratislava -Karlova Ves.
Pozmeňujúci návrh poslanca Viciana:
Miestne zastupiteľstvo A. schvaľuje predĺženie doby nájmu na pozemky – pod predajnými stánkami v súlade s ustanovením § 9a ods.9 písm. c) zákona SNR č. 138/1991 Zb. o majetku obcí v znení neskorších predpisov z dôvodu hodného osobitného zreteľa nasledovným nájomcom s navrhovaným nájomným:

Por. č.Nájomca

Bydlisko

Parcela reg. C KN č.

Lokalita

Výmera

v m2

Nájomné m2/rok/€Doba nájmu

od – do

1.AJAN Company s.r.o.

Riečna 54

900 41 Rovinka

časť parc.č. 2060/3

Stánok zmrzliny Lackova ul.

35,5043,4501.01.2023-31.12.2025
2.Magdaléna Piczeková

Líščie údolie 200

841 04 Bratislava

časť parc.č. 2060/3

Stánok ovocie, zelenina Lackova ul.

18,5056,5001.01.2023-31.12.2025
3.GUIDO Paradiso

Pribišova 23

841 05 Bratislava

1669/244

Stánok Dlhé Diely-pizza, bagety, tabak

1843,4501.01.2023-31.12.2025
4.GUIDO Paradiso

Pribišova 23

841 05 Bratislava

1669/245

Stánok Dlhé Diely-skladovanie

1043,4501.01.2023-31.12.2025
5.Miroslav Hlavinka

Oravská 2

821 09 Bratislava

1669/246, 1669/247

Stánok Dlhé Diely-zmrzlina u Mira + sedenie, Dlhé Diely

17

8

43,45

6,60

01.01.2023-31.12.2025
6.Jozef Culka

Dudvážska 11

821 07 Bratislava

1426/145

Stánok ovocie, zelenina Matejkova ul.

3095,6001.01.2023-31.12.2025

B. splnomocňuje starostku mestskej časti v predmetnej veci konať.

Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 21
Proti: 0
Zdržali sa: 1
Nehlasovali: 0
Prítomní: 22
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Zdržali sa:

Prof., Danica ROSINOVÁ

Číslo hlasovania: 11
Číslo bodu: 8.
Žiadosť p. Jiřího Bašu o odkúpenie pozemku (záhrady pri RD) registra C-KN parc. č. 2954/172, k. ú. Karlova Ves.
Hlasovanie o časti B a C uznesenia.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 4
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁIng., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)


Zdržali sa:

Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 12
Číslo bodu: 9.
Žiadosť vlastníkov bytov a nebytových priestorov BD Segnerova 3 o nájom časti pozemku registra C-KN parc. č. 668/10, k. ú. Karlova Ves pre zriadenie kontajnerového stojiska.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 24
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 24
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 13
Číslo bodu: 10.
Žiadosť Ing. Jozefa Vargu o odkúpenie časti pozemku registra C-KN parc. č. 3728, k. ú. Karlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 24
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 24
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 14
Číslo bodu: 11.
Návrh na realizáciu investície „Zvýšenie energetickej efektívnosti a zlepšenie prostredia výuky objektu ZŠ A. Dubčeka, Majerníkova 62, Bratislava-Karlova Ves“.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 24
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 24
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 15
Číslo bodu: 12.
Návrh na prijatie úveru z Environmentálneho fondu.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 24
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 24
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 16
Číslo bodu: 13.
Návrh na spolufinancovanie z vlastných zdrojov MČ Bratislava ­ Karlova Ves projektu „Modernizácia športovej infraštruktúry – ZŠ Karloveská 61“.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 24
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 24
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 17
Číslo bodu: 14.
Návrh na voľbu členov komisií – neposlancov.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 24
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 24
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 18
Číslo bodu: 15.
Prenájom dráh Školskej plavárne na Majerníkovej 62.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 23
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 19
Číslo bodu: 16.
Informácia o vybavených interpeláciách.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 23
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

VZN č. 4/2023 o výške príspevku a spôsobe jeho platby na čiastočnú úhradu nákladov v školách a školských zariadeniach v zriaďovateľskej pôsobnosti mestskej  časti  Bratislava-Karlova  Ves