menu menu
facebook instagram
webstranka@karlovaves.sk
Mapa Stránky - GDPR

SOCIÁLNA VÝDAJŇA – Už poskytuje svoje služby. Viac na s. 2.

NOVÝ CHODNÍK – Čoskoro ho dokončia na Mokrohájskej ul. Viac na s. 3.

NEBEZPEČNÉ STROMY – Čaká sa s ich údržbou na mimoriadnu udalosť? Viac na s. 5.

TZV. OBEDY ZADARMO – Rodičia budú platiť za obedy menej. Viac na s. 10.

Máj – Jún 2023

ŠK Farmaceut Bratislava Vás pozýva na preteky v orientačnom behu:

Všetky informácie nájdete na stránke ŠK Farmaceut Bratislava.

Neregistrovaní pretekári – začiatočníci, sa môžu prihlasovať do kategórií N (nábor), alebo MWR (deti v doprovode rodičov) mailom na: fba.prihlasky@gmail.com do 26.4.2023.

Súťažné podklady sa nachádzajú na stránke www.uvo.sk IS EVO

VZN č. 5/2023, ktorým sa zrušuje všeobecne záväzné nariadenie mestskej časti Bratislava-Karlova Ves č. 1/2004 zo dňa 30.03.2004 o výške nájomného za dočasné užívanie pozemkov neslúžiacich na podnikateľské účely v znení všeobecne záväzného nariadenia mestskej časti Bratislava-Karlova Ves č. 1/2011 zo dňa 05.04.2011

Číslo hlasovania: 1
Číslo bodu: –
Voľba overovateľov zápisnice.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 18
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 2
Číslo bodu: –
Voľba návrhovej komisie.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 18

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 3
Číslo bodu:
Hlasovanie o programe ako celku.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 18

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 4
Číslo bodu: 1.
Plnenie uznesení miestneho zastupiteľstva.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 16
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 16

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 5
Číslo bodu: 2.
Návrh rozpočtu mestskej časti Bratislava ­ Karlova Ves na rok 2023 s výhľadom na roky 2024 a 2025.
Pozmeňujúci návrh poslancov Záhradníka a Viciana.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 18

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 6
Číslo bodu: 3.
Návrh na zmenu zriaďovacej listiny príspevkovej organizácie Verejnoprospešné služby Karlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 18

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 7
Číslo bodu: 4.
Návrh na zaradenie do projektu ,,Zníženie dopadov koronavírusovej pandémie a ochrana verejného zdravia – Hlavné mesto Slovenskej republiky Bratislava a mestskej funkčnej oblasti Bratislava“.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 8
Číslo bodu: 5.
Návrh všeobecne záväzného nariadenia mestskej časti Bratislava-Karlova Ves č. …/2023, ktorým sa zrušuje všeobecne záväzné nariadenie mestskej časti Bratislava-Karlova Ves č. 1/2004 zo dňa 30.03.2004 o výške nájomného za dočasné užívanie pozemkov neslúžiacich na podnikateľské účely v znení všeobecne záväzného nariadenia mestskej časti Bratislava-Karlova Ves č. 1/2011 zo dňa 05.04.2011.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 9
Číslo bodu: 6.
Poslanecký návrh: Návrh na prijatie uznesenia, ktorým sa ustanovujú ceny prenájmov a ceny predbežnej odplaty za vecné bremeno v mestskej časti Bratislava-Karlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 16
Proti: 0
Zdržali sa: 2
Nehlasovali: 0
Prítomní: 18

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Zdržali sa:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 10
Číslo bodu: 7.
Návrh na bezodplatné nadobudnutie nehnuteľného majetku predajného stánku na Molecovej ulici na pozemku reg. “E“ parc. č. 4401/2, zapísaný na LV č. 5242, k. ú. Karlova Ves do vlastníctva mestskej časti Bratislava-Karlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 11
Číslo bodu: 8.
Žiadosť p. Petra Kajzra o odkúpenie pozemku registra C-KN parc. č. 1311/20, k. ú. Karlova Ves na Adámiho ul.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 12
Číslo bodu: 9.
Žiadosť Ing. Marka Divékyho o odkúpenie pozemku registra C-KN parc. č. 182/1, k. ú. Karlova Ves v lokalite Líščie údolie.
Hlasovanie o alternatíve A.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 13
Číslo bodu: 10.
Žiadosť p. Jiřího Bašu o odkúpenie pozemku registra C-KN parc. č. 2954/172, k. ú. Karlova Ves v lokalite Staré grunty.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 14
Číslo bodu: 11.
Žiadosť Ing. Edmunda Fifeka PhD. MBA o odkúpenie pozemku registra C-KN parc. č. 2036 k. ú. Karlova Ves na Karloveskej ul.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 15
Číslo bodu: 12.
Vyhodnotenie Komunitného plánu sociálnych služieb v mestskej časti Bratislava ­ Karlova Ves za rok 2022.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 16
Číslo bodu: 13.
Prenájom dráh Školskej plavárne na Majerníkovej 62. –
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Náplň (druh) práce:

Pracovné miesto vhodné aj pre:

Ponúkané výhody:

Požadované vzdelanie:

Zručnosti, schopnosti:

Všeobecné spôsobilosti:

Ďalšie požiadavky:

Osobnostné predpoklady:

Kontakt:

Mestská časť Bratislava-Karlova Ves vypísala výberové konanie na pozíciu riaditeľa Materskej školy Adámiho 11 s predpokladaným nástupom od 1. júla 2023.

Žiadosť o účasť na výberovom konaní je potrebné doručiť najneskôr do 15. mája do 15.00 h.

Podrobnejšie informácie nájdete TU

Mestská časť Bratislava-Karlova Ves vypísala výberové konanie na pozíciu riaditeľa Materskej školy Adámiho 11 s predpokladaným nástupom od 1. júla 2023.

Žiadosť o účasť na výberovom konaní je potrebné doručiť najneskôr do 15. mája do 15.00 h.

Podrobnejšie informácie nájdete TU

Zápisnica

Zisťovanie Štatistického úradu SR o využívaní informačných a komunikačných technológií v domácnostiach a jednotlivcami (IKT)

Oznámenie o verejnom prerokovaní návrhu územnoplánovacej dokumentácie „Územný plán zóny Dlhé diely 4-5, MČ Bratislava-Karlova Ves, Návrh riešenia“

Oznámenie o verejnom prerokovaní návrhu územnoplánovacej dokumentácie „Územný plán zóny Dlhé diely 6, MČ Bratislava-Karlova Ves, Návrh riešenia“

Oznámenie o zahájení prerokovania a žiadosť o vyjadrenie – „Územný plán zóny Dlhé diely 4-5, MČ Bratislava-Karlova Ves, Návrh riešenia“