tlačidlo pre návrat hore
menu hamburger tlačidlo menu
facebook instagram
webstranka@karlovaves.sk
Mapa Stránky

    Číslo hlasovania: 1
    Číslo bodu: -
    Voľba overovateľov zápisnice. 
    Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne: 
    Za:    18
    Proti:    0
    Zdržali sa:    0
    Nehlasovali:    0
    Prítomní:    18
       Za:
    Katarína TREFILIKOVÁ
    (Team Bratislava)
Ing., Martin GANZ (Team Bratislava) Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava)Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita) Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava) Martin PAŠKO (Team Bratislava) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava) Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava) Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Bc., Jana ŽILECKÁ (Team Bratislava)
Číslo hlasovania: 2 Číslo bodu: - Voľba návrhovej komisie. Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 18 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 18    Za: Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava)
Ing., Martin GANZ (Team Bratislava) Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava)MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava)Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita) Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava) Martin PAŠKO (Team Bratislava) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava) Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava) Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Bc., Jana ŽILECKÁ (Team Bratislava)
Číslo hlasovania: 3 Číslo bodu: - Hlasovanie o programe ako celku. Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 18 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 18    Za: Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava)
Ing., Martin GANZ (Team Bratislava) Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava)MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava)Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita) Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava) Martin PAŠKO (Team Bratislava) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava) Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava) Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Bc., Jana ŽILECKÁ (Team Bratislava)
Číslo hlasovania: 4 Číslo bodu: - Program rokovania - ­ Zaradenie do programu: Návrh poslanca Viciana - Návrh na vykonanie mimoriadneho hĺbkového auditu rekonštrukcie ZŠ A. Dubčeka a žiadosť na miestneho kontrolóra (nový bod č. 3) Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 14 Proti: 3 Zdržali sa: 1 Nehlasovali: 0 Prítomní: 18    Za: Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava)
Ing., Martin GANZ (Team Bratislava) Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava)Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita) Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava)Martin PAŠKO (Team Bratislava) Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava) Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava)JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Bc., Jana ŽILECKÁ (Team Bratislava)
   Proti:
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
   Zdržali sa:
Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Číslo hlasovania: 5 Číslo bodu: - Program rokovania -­ Zaradenie do programu: Návrh poslanca Viciana: Návrh na zmenu rozpočtu Mestskej časti Bratislava – Karlova Ves na rok 2024, s výhľadom na roky 2025 a 2026 (nový bod č. 4) Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 13 Proti: 4 Zdržali sa: 1 Nehlasovali: 0 Prítomní: 18    Za: Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava)
Ing., Martin GANZ (Team Bratislava) Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava)Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita) Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava)Martin PAŠKO (Team Bratislava) Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava) Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava)Bc., Jana ŽILECKÁ (Team Bratislava)
   Proti:
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
   Zdržali sa:
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Číslo hlasovania: 6 Číslo bodu: - Program rokovania ­ Zaradenie do programu: Hlasovanie o programe ako celku. Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 14 Proti: 0 Zdržali sa: 3 Nehlasovali: 0 Prítomní: 17    Za: Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava)
Ing., Martin GANZ (Team Bratislava) Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava)Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita) Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava)Martin PAŠKO (Team Bratislava) Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava) Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava)JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Bc., Jana ŽILECKÁ (Team Bratislava)
   Zdržali sa:
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Číslo hlasovania: 7 Číslo bodu: 1. Plnenie uznesení miestneho zastupiteľstva. Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 18 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 18    Za: Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava)
Ing., Martin GANZ (Team Bratislava) Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava)MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava)Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita) Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava) Martin PAŠKO (Team Bratislava) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava) Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava) Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Bc., Jana ŽILECKÁ (Team Bratislava)
Číslo hlasovania: 8 Číslo bodu: 2. Návrh záverečného účtu mestskej časti Bratislava-Karlova Ves za rok 2023. Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 13 Proti: 2 Zdržali sa: 3 Nehlasovali: 0 Prítomní: 18    Za: Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava)
Ing., Martin GANZ (Team Bratislava) Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava)Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita) Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava)Martin PAŠKO (Team Bratislava) Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava) Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava)Bc., Jana ŽILECKÁ (Team Bratislava)
   Proti:
Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
   Zdržali sa:
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Číslo hlasovania: 9 Číslo bodu: 3. Nový - Návrh poslancov Martina Paška, Martina Michlíka, Martina Masára a Antona Šmotláka: Návrh na vykonanie mimoriadneho hĺbkového auditu rekonštrukcie ZŠ A. Dubčeka a žiadosť na miestneho kontrolóra Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 14 Proti: 4 Zdržali sa: 1 Nehlasovali: 0 Prítomní: 19    Za: Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava)
Ing., Martin GANZ (Team Bratislava) Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava)Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita) Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava)Martin PAŠKO (Team Bratislava) Ing., arch., Boris SCHULTZ (Team Bratislava) Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava)Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava) Bc., Jana ŽILECKÁ (Team Bratislava)
   Proti:
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
   Zdržali sa:
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Číslo hlasovania: 10 Číslo bodu: 4. Nový - Návrh poslanca Viciana: Návrh na zmenu rozpočtu Mestskej časti Bratislava – Karlova Ves na rok 2024, s výhľadom na roky 2025 a 2026. Hlasovanie o návrhu poslankyne Kosnáčovej na stiahnutie bodu programu. Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 6 Proti: 12 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 18    Za:Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
   Proti: Martin PAŠKO (Team Bratislava) Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava)
Ing., Martin GANZ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko)Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita) Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava)Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava) Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava) Bc., Jana ŽILECKÁ (Team Bratislava)
Číslo hlasovania: 11 Číslo bodu: 4. Nový - Návrh poslanca Viciana: Návrh na zmenu rozpočtu Mestskej časti Bratislava – Karlova Ves na rok 2024, s výhľadom na roky 2025 a 2026. Hlasovanie o návrhu poslankyne Kosnáčovej na stiahnutie bodu programu.  Za: 14 Proti: 3 Zdržali sa: 2 Nehlasovali: 0 Prítomní: 19    Za: Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava)
Ing., Martin GANZ (Team Bratislava) Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava)Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita) Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava)Martin PAŠKO (Team Bratislava) Ing., arch., Boris SCHULTZ (Team Bratislava) Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava)Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava) Bc., Jana ŽILECKÁ (Team Bratislava)
   Proti:
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
   Zdržali sa:
Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Číslo hlasovania: 12 Číslo bodu: 5. Aktualizácia Klimatického akčného plánu mestskej časti Bratislava-­Karlova Ves na roky 2020-2030. (v pôvodnom programe č. 3). Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 19 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 19    Za: Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava)Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ (Team Bratislava) Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava)MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava)Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita) Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava) Martin PAŠKO (Team Bratislava) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)Ing., arch., Boris SCHULTZ (Team Bratislava) Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava) Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava) JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Bc., Jana ŽILECKÁ (Team Bratislava)
Číslo hlasovania: 13 Číslo bodu: 6. Správa o činnosti miestneho kontrolóra. (v pôvodnom programe č. 4) Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 17 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 17    Za:Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (Team Bratislava)Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita)Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava) Martin PAŠKO (Team Bratislava) Ing., arch., Boris SCHULTZ (Team Bratislava) Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava) Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava) Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)Bc., Jana ŽILECKÁ (Team Bratislava)
Číslo hlasovania: 14 Číslo bodu: 7. Plán kontrolnej činnosti miestneho kontrolóra na 2. polrok 2024. (v pôvodnom programe č. 5) Doplňujúci návrh poslanca Viciana. Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 14 Proti: 1 Zdržali sa: 3 Nehlasovali: 0 Prítomní: 18    Za: Martin PAŠKO (Team Bratislava) Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko)Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita) Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava)Ing., arch., Boris SCHULTZ (Team Bratislava) Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava) Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava)JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Bc., Jana ŽILECKÁ (Team Bratislava)
   Proti:
Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
   Zdržali sa:
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Číslo hlasovania: 15 Číslo bodu: 7. Plán kontrolnej činnosti miestneho kontrolóra na 2. polrok 2024. (v pôvodnom programe č. 5) . Hlasovanie o uznesení ako celku. Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 17 Proti: 0 Zdržali sa: 1 Nehlasovali: 0 Prítomní: 18    Za:Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (Team Bratislava)Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita)Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava) Martin PAŠKO (Team Bratislava) Ing., arch., Boris SCHULTZ (Team Bratislava) Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava) Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava) Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)Bc., Jana ŽILECKÁ (Team Bratislava)
   Zdržali sa:
Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Číslo hlasovania: 16 Číslo bodu: 8. Žiadosť Jednoty dôchodcov Slovenska o predĺženie nájmu nebytových priestorov na Lackovej ul. č. 4. (v pôvodnom programe č. 6) . Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 17 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 17    Za:Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (Team Bratislava)Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita)Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava) Martin PAŠKO (Team Bratislava) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava) Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava) Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)Bc., Jana ŽILECKÁ (Team Bratislava)
Číslo hlasovania: 17 Číslo bodu: 9. Návrh na schválenie podmienok obchodnej verejnej súťaže na uzavretie zmluvy o nájme nebytového priestoru na Lackovej ul. č. 4. (v pôvodnom programe č. 7) Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 16 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 16    Za:Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (Team Bratislava)Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita)Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava) Martin PAŠKO (Team Bratislava) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava) Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava) Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Bc., Jana ŽILECKÁ (Team Bratislava)
Číslo hlasovania: 18 Číslo bodu: 10. Návrh na schválenie podmienok obchodnej verejnej súťaže o najvýhodnejší návrh na uzavretie zmluvy o nájme pozemku parc. č. 2360/23 v lokalite Dolné Krčace v Bratislave. (v pôvodnom programe č. 8) . Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 16 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 16    Za:Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (Team Bratislava)Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita)Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava) Martin PAŠKO (Team Bratislava) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava) Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava) Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Bc., Jana ŽILECKÁ (Team Bratislava)
Číslo hlasovania: 19 Číslo bodu: 11. Návrh na schválenie podmienok obchodnej verejnej súťaže o najvýhodnejší návrh na uzavretie zmluvy o nájme časti pozemku parc. č. 2569 o výmere 151 m2 v lokalite Patrónka -Mokrohájska cesta v Bratislave (2569/19). (v pôvodnom programe č. 9) Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 16 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 16    Za:Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (Team Bratislava)Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita)Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava) Martin PAŠKO (Team Bratislava) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava) Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava) Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Bc., Jana ŽILECKÁ (Team Bratislava)
Číslo hlasovania: 20 Číslo bodu: 12. Návrh na schválenie podmienok obchodnej verejnej súťaže o najvýhodnejší návrh na uzavretie zmluvy o nájme časti pozemku parc. č. 2569 o výmere 286 m2 v lokalite Patrónka -Mokrohájska cesta v Bratislave (2569/20). (v pôvodnom programe č. 10) Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 16 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 16    Za:Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (Team Bratislava)Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita)Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava) Martin PAŠKO (Team Bratislava) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava) Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava) Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Bc., Jana ŽILECKÁ (Team Bratislava)
Číslo hlasovania: 21 Číslo bodu: 13. Návrh na schválenie podmienok obchodnej verejnej súťaže o najvýhodnejší návrh na uzavretie zmluvy o nájme časti pozemku parc. č. 2569 o výmere 270 m2 v lokalite Patrónka -Mokrohájska cesta v Bratislave (2569/22). (v pôvodnom programe č. 11) Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 16 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 16    Za:Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (Team Bratislava)Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita)Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava) Martin PAŠKO (Team Bratislava) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava) Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava) Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Bc., Jana ŽILECKÁ (Team Bratislava)
Číslo hlasovania: 22 Číslo bodu: 14. Návrh na schválenie podmienok obchodnej verejnej súťaže o najvýhodnejší návrh na uzavretie zmluvy o nájme časti pozemku parc. č. 2569 o výmere 229 m2 v lokalite Patrónka -Mokrohájska cesta v Bratislave (2569/24). (v pôvodnom programe č. 12) Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 16 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 16    Za:Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (Team Bratislava)Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita)Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava) Martin PAŠKO (Team Bratislava) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava) Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava) Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Bc., Jana ŽILECKÁ (Team Bratislava)
Číslo hlasovania: 23 Číslo bodu: 15. Návrh na schválenie podmienok obchodnej verejnej súťaže o najvýhodnejší návrh na uzavretie zmluvy o nájme časti pozemku parc. č. 2569 o výmere 281 m2 v lokalite Patrónka -Mokrohájska cesta v Bratislave (2569/25 a 2569/26). (v pôvodnom programe č. 13) Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 15 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 15    Za:Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita) Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava)Martin PAŠKO (Team Bratislava) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava)Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava) Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Číslo hlasovania: 24 Číslo bodu: 16. Návrh na schválenie podmienok obchodnej verejnej súťaže o najvýhodnejší návrh na uzavretie zmluvy o nájme časti pozemku parc. č. 3260 o výmere 382 m2 v lokalite nad Devínskou cestou v Bratislave. (v pôvodnom programe č. 14) Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 17 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 17    Za:Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (Team Bratislava)Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita)Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava) Martin PAŠKO (Team Bratislava) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava) Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava) Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)Bc., Jana ŽILECKÁ (Team Bratislava)
Číslo hlasovania: 25 Číslo bodu: 17. Návrh na schválenie podmienok obchodnej verejnej súťaže o najvýhodnejší návrh na uzavretie zmluvy o nájme časti pozemku parc. č. 3261 o výmere 485 m2 v lokalite nad Devínskou cestou v Bratislave. (v pôvodnom programe č. 15) Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 17 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 17    Za:Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (Team Bratislava)Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita)Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava) Martin PAŠKO (Team Bratislava) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava) Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava) Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)Bc., Jana ŽILECKÁ (Team Bratislava)
Číslo hlasovania: 26 Číslo bodu: 18. Návrh na schválenie podmienok obchodnej verejnej súťaže o najvýhodnejší návrh na uzavretie zmluvy o nájme časti pozemku parc. č. 3265 o výmere 397 m2 v lokalite nad Devínskou cestou v Bratislave. (v pôvodnom programe č. 16) Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 16 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 16    Za:  Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (Team Bratislava)Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita)Martin PAŠKO (Team Bratislava) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava)Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava) Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Bc., Jana ŽILECKÁ (Team Bratislava)
Číslo hlasovania: 27 Číslo bodu: 19. Návrh na schválenie podmienok obchodnej verejnej súťaže na uzavretie zmluvy o nájme garážového stojiska na Pribišovej ul.. (v pôvodnom programe č. 17) Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 17 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 17    Za:Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (Team Bratislava)Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita)Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava) Martin PAŠKO (Team Bratislava) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava) Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava) Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)Bc., Jana ŽILECKÁ (Team Bratislava)
Číslo hlasovania: 28 Číslo bodu: 20. Žiadosť spoločnosti Mestský parkovací systém spol. s r. o. o nájom nebytového priestoru v budove miestneho úradu mestskej časti Bratislava-Karlova Ves. (v pôvodnom programe č. 18) Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 17 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 17    Za:Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (Team Bratislava)Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita)Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava) Martin PAŠKO (Team Bratislava) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava) Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava) Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)Bc., Jana ŽILECKÁ (Team Bratislava)
Číslo hlasovania: 29 Číslo bodu: 21. Návrh na zverenie nehnuteľného majetku príspevkovej organizácii Verejnoprospešné služby Karlova Ves. (v pôvodnom programe č. 19) Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 17 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 17    Za: Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava)
Ing., Martin GANZ (Team Bratislava) Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava)MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava)Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita) Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava) Martin PAŠKO (Team Bratislava) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava) Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava) Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Číslo hlasovania: 30 Číslo bodu: 22. Prenájom dráh Školskej plavárne na Majerníkovej 62. (v pôvodnom programe č. 20) Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 17 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 17    Za:Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava)
Ing., Martin GANZ (Team Bratislava) Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava)MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava)Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava) Martin PAŠKO (Team Bratislava) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava) Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava) Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)Bc., Jana ŽILECKÁ (Team Bratislava)
Číslo hlasovania: 31 Číslo bodu: 23. Návrh na odmenu miestnemu kontrolórovi za 1. polrok 2024. (v pôvodnom programe č. 21) Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 18 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 18    Za: Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava)
Ing., Martin GANZ (Team Bratislava) Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava)MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava)Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita) Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava) Martin PAŠKO (Team Bratislava) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava) Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava) Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Bc., Jana ŽILECKÁ (Team Bratislava)
Číslo hlasovania: 32 Číslo bodu: 24. Žiadosť pre starostku Karlovej Vsi na plnenie úloh v súlade so schváleným štatútom miestneho periodika mestskej časti Bratislava-Karlova Ves Karloveské noviny zo dňa 27.06.2023. (v pôvodnom programe č. 22) Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 13 Proti: 1 Zdržali sa: 1 Nehlasovali: 0 Prítomní: 15    Za: Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava)
Ing., Martin GANZ (Team Bratislava) Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava)Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita) Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava)Martin PAŠKO (Team Bratislava) Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava) Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava)Bc., Jana ŽILECKÁ (Team Bratislava)
   Proti:
Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
   Zdržali sa:
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Číslo hlasovania: 33 Číslo bodu: 26. Informácia o vybavených interpeláciách. (v pôvodnom programe č. 24) Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 15 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 15    Za:Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita) Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava)Martin PAŠKO (Team Bratislava) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava)Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava) JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Bc., Jana ŽILECKÁ (Team Bratislava)

    Číslo hlasovania: 1
    Číslo bodu: -
    Voľba overovateľov zápisnice. 
    Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne: 
    Za:    20
    Proti:    0
    Zdržali sa:    0
    Nehlasovali:    0
    Prítomní:    20
       Za:
Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Martin GANZ (Team Bratislava) Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava)JUDr., Petra HUDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Róbert KRAMPL (Team Bratislava)Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita) Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava) Martin PAŠKO (Team Bratislava)Ing., Vanda PRIKLER (Progresívne Slovensko) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., arch., Boris SCHULTZ (Team Bratislava) Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava) Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava) Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava) JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Číslo hlasovania: 2 Číslo bodu: - Voľba návrhovej komisie. Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 22 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 22    Za:
Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Martin GANZ (Team Bratislava) Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava)JUDr., Petra HUDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko)Róbert KRAMPL (Team Bratislava) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita) Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava)Martin PAŠKO (Team Bratislava) Ing., Vanda PRIKLER (Progresívne Slovensko) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., arch., Boris SCHULTZ (Team Bratislava)Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava)  Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava) Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava)Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Číslo hlasovania: 3 Číslo bodu: - Hlasovanie o programe ako celku. Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 23 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 23    Za:
Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Martin GANZ (Team Bratislava) Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava)JUDr., Petra HUDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko)Róbert KRAMPL (Team Bratislava) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita)Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava) Martin PAŠKO (Team Bratislava) Ing., Vanda PRIKLER (Progresívne Slovensko) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)Ing., arch., Boris SCHULTZ (Team Bratislava) Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava)  Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava) Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ (Team Bratislava)Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava) Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Číslo hlasovania: 4 Číslo bodu: 1. Plnenie uznesení miestneho zastupiteľstva. Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 22 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 22    Za:
Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Martin GANZ (Team Bratislava) Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava)JUDr., Petra HUDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko)Róbert KRAMPL (Team Bratislava) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita)Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava) Martin PAŠKO (Team Bratislava) Ing., Vanda PRIKLER (Progresívne Slovensko) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)Ing., arch., Boris SCHULTZ (Team Bratislava)  Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava) Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava)Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Číslo hlasovania: 5 Číslo bodu: 2. Návrh na trvalé upustenie od vymáhania pohľadávok a ich odpísanie v účtovnej evidencii. Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 22 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 22    Za:Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Martin GANZ (Team Bratislava) Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava)JUDr., Petra HUDÁKOVÁ (Team Bratislava) MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko) Róbert KRAMPL (Team Bratislava) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita) Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava)Martin PAŠKO (Team Bratislava) Ing., Vanda PRIKLER (Progresívne Slovensko) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., arch., Boris SCHULTZ (Team Bratislava)Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava)  Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava) Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava)Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Číslo hlasovania: 6 Číslo bodu: 3. Návrh na zmenu rozpočtu mestskej časti Bratislava-Karlova Ves. Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 21 Proti: 0 Zdržali sa: 1 Nehlasovali: 0 Prítomní: 22    Za:Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Martin GANZ (Team Bratislava) Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava)JUDr., Petra HUDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko) Róbert KRAMPL (Team Bratislava) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita) Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava)Martin PAŠKO (Team Bratislava) Ing., Vanda PRIKLER (Progresívne Slovensko) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., arch., Boris SCHULTZ (Team Bratislava)Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava)  Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava) Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava)
   Zdržali sa:
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Číslo hlasovania: 7 Číslo bodu: 4. Návrh všeobecne záväzného nariadenia mestskej časti Bratislava-Karlova Ves č. ..../2024 zo dňa 23.4.2024, ktorým sa mení všeobecne záväzné nariadenie č. 6/2015 zo dňa 27. októbra 2015 o miestnych daniach v znení všeobecne záväzného nariadenia č. 9/2015 zo dňa 15. decembra 2015,všeobecne záväzného nariadenia č. 4/2017 zo dňa 4.apríla 2017, všeobecne záväzného nariadenia č. 3/2020 zo dňa 30. júna 2020 a všeobecne záväzného nariadenia č. 5/2020 zo dňa 15. decembra 2020 a všeobecne záväzného nariadenia č. 6/2023 zo dňa 19. decembra 2023. Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 23 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 23    Za:
Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Martin GANZ (Team Bratislava) Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava)JUDr., Petra HUDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko)Róbert KRAMPL (Team Bratislava) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita)Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava) Martin PAŠKO (Team Bratislava) Ing., Vanda PRIKLER (Progresívne Slovensko) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)Ing., arch., Boris SCHULTZ (Team Bratislava) Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava)  Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava) Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ (Team Bratislava)Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava) Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Číslo hlasovania: 8 Číslo bodu: 5. Návrh Štatútu Miestnej knižnice Karlova Ves. Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 23 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 23    Za:
Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Martin GANZ (Team Bratislava) Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava)JUDr., Petra HUDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko)Róbert KRAMPL (Team Bratislava) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita)Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava) Martin PAŠKO (Team Bratislava) Ing., Vanda PRIKLER (Progresívne Slovensko) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)Ing., arch., Boris SCHULTZ (Team Bratislava) Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava)  Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava) Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ (Team Bratislava)Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava) Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Číslo hlasovania: 9 Číslo bodu: 6. Návrh Dodatku č. 1 o celomestskom charaktere Komunitného plánu. Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 23 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 23    Za:
Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Martin GANZ (Team Bratislava) Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava)JUDr., Petra HUDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko)Róbert KRAMPL (Team Bratislava) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita)Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava) Martin PAŠKO (Team Bratislava) Ing., Vanda PRIKLER (Progresívne Slovensko) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)Ing., arch., Boris SCHULTZ (Team Bratislava) Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava)  Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava) Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ (Team Bratislava)Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava) Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Číslo hlasovania: 10 Číslo bodu: 7. Návrh na uzavretie nájomných zmlúv na pozemky v k. ú. Bratislava-Karlova Ves. Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 23 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 23    Za:
Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Martin GANZ (Team Bratislava) Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava)JUDr., Petra HUDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko)Róbert KRAMPL (Team Bratislava) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita)Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava) Martin PAŠKO (Team Bratislava) Ing., Vanda PRIKLER (Progresívne Slovensko) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)Ing., arch., Boris SCHULTZ (Team Bratislava) Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava)  Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava) Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ (Team Bratislava)Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava) Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Číslo hlasovania: 11 Číslo bodu: 8. Žiadosť Petra Líšku a Silvie Líška o zámenu novovytvoreného pozemku registra „C“ parc. č. 3273/4, k.ú. Karlova Ves, za novovytvorený pozemok registra „C“ parc č. 3290/2 , k.ú. Karlova Ves. Hlasovanie o alternatíve A. Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 24 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 24    Za:
Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Martin GANZ (Team Bratislava) Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava)JUDr., Petra HUDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko)Róbert KRAMPL (Team Bratislava) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita)Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava) Martin PAŠKO (Team Bratislava) Ing., Vanda PRIKLER (Progresívne Slovensko) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)Ing., arch., Boris SCHULTZ (Team Bratislava) Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava)  Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava) Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ (Team Bratislava)Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava) Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Číslo hlasovania: 12 Číslo bodu: 9. Žiadosť Juraja Husára o zámenu pozemku registra „C“ parc. č. 1209/61, k.ú. Devín za pozemok registra „C“ parc č. 2998/6, k.ú. Karlova Ves. - Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 24 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 24    Za:
Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Martin GANZ (Team Bratislava) Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava)JUDr., Petra HUDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko)Róbert KRAMPL (Team Bratislava) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita)Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava) Martin PAŠKO (Team Bratislava) Ing., Vanda PRIKLER (Progresívne Slovensko) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)Ing., arch., Boris SCHULTZ (Team Bratislava) Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava)  Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava) Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ (Team Bratislava)Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava) Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Číslo hlasovania: 13 Číslo bodu: 10. Žiadosť Ing. Lukáša Jančoka a Mgr. Romana Göröga o prevod časti pozemku registra „C“ parc. č. 285/1, k.ú. Karlova Ves do výlučného vlastníctva. Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 24 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 24    Za:
Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Martin GANZ (Team Bratislava) Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava)JUDr., Petra HUDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko)Róbert KRAMPL (Team Bratislava) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita)Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava) Martin PAŠKO (Team Bratislava) Ing., Vanda PRIKLER (Progresívne Slovensko) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)Ing., arch., Boris SCHULTZ (Team Bratislava) Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava)  Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava) Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ (Team Bratislava)Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava) Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Číslo hlasovania: 14 Číslo bodu: 11. Žiadosť Ing. Marka Divékyho o odkúpenie pozemku registra C-KN parc. č. 182/1 v k.ú. Karlova Ves v lokalite Líščie údolie. Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 24 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 24    Za:
Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Martin GANZ (Team Bratislava) Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava)JUDr., Petra HUDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko)Róbert KRAMPL (Team Bratislava) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita)Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava) Martin PAŠKO (Team Bratislava) Ing., Vanda PRIKLER (Progresívne Slovensko) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)Ing., arch., Boris SCHULTZ (Team Bratislava) Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava)  Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava) Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ (Team Bratislava)Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava) Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Číslo hlasovania: 15 Číslo bodu: 12. Žiadosť Ing. Juraja Káčera o ukončenie nájomnej zmluvy 9/2024 na pozemky parc č. 3269/3 a parc. č. 3269/4, k.ú. Karlova Ves a Stanislava Erdodyho na uzavretie nájomnej zmluvy na pozemky parc. č. 3269/3 a parc. č. 3269/4 , k.ú Karlova Ves. - Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 24 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 24    Za:
Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Martin GANZ (Team Bratislava) Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava)JUDr., Petra HUDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko)Róbert KRAMPL (Team Bratislava) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita)Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava) Martin PAŠKO (Team Bratislava) Ing., Vanda PRIKLER (Progresívne Slovensko) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)Ing., arch., Boris SCHULTZ (Team Bratislava) Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava)  Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava) Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ (Team Bratislava)Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava) Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Číslo hlasovania: 16 Číslo bodu: 13. Cenník plavárne Majerníkova 62. Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 24 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 24    Za:
Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Martin GANZ (Team Bratislava) Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava)JUDr., Petra HUDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko)Róbert KRAMPL (Team Bratislava) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita)Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava) Martin PAŠKO (Team Bratislava) Ing., Vanda PRIKLER (Progresívne Slovensko) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)Ing., arch., Boris SCHULTZ (Team Bratislava) Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava)  Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava) Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ (Team Bratislava)Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava) Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Číslo hlasovania: 17 Číslo bodu: 14. Informácia o vybavených interpeláciách. Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 24 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 24    Za:
Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Martin GANZ (Team Bratislava) Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava)JUDr., Petra HUDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko)Róbert KRAMPL (Team Bratislava) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita)Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava) Martin PAŠKO (Team Bratislava) Ing., Vanda PRIKLER (Progresívne Slovensko) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)Ing., arch., Boris SCHULTZ (Team Bratislava) Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava)  Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava) Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ (Team Bratislava)Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava) Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Číslo hlasovania: 18 Číslo bodu: 15. Rôzne. - Návrh na doplnenie komisie dopravy a životného prostredia miestneho zastupiteľstva o člena komisie - neposlanca Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 23 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 23    Za:
Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Martin GANZ (Team Bratislava) Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava)JUDr., Petra HUDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko)Róbert KRAMPL (Team Bratislava) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita)Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava) Martin PAŠKO (Team Bratislava) Ing., Vanda PRIKLER (Progresívne Slovensko) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava)  Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava) Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava)Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Číslo hlasovania: 19 Číslo bodu: 15. Rôzne. - Vzdanie sa členstva poslanca Roberta Krampla vo finančnej komisii. Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:  Za: 23 Proti: 0 Zdržali sa: 0 Nehlasovali: 0 Prítomní: 23    Za:
Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Martin GANZ (Team Bratislava) Ing., Lenka HÁJEKOVÁ (Team Bratislava) Mgr., Stanislav HRDA (Team Bratislava)JUDr., Petra HUDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., MBA Richard JAJCAY (Team Bratislava) MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Mgr., Peter KRÁL (Progresívne Slovensko)Róbert KRAMPL (Team Bratislava) Ing., Peter LENČ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Margita MAJDÁKOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin MASÁR (Sloboda a Solidarita)Ing., Martin MICHLÍK (Team Bratislava) Martin PAŠKO (Team Bratislava) Ing., Vanda PRIKLER (Progresívne Slovensko) Prof., Danica ROSINOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)Mgr., Anton ŠMOTLÁK (Team Bratislava)  Katarína TREFILIKOVÁ (Team Bratislava) Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ (Team Bratislava) Ing., Martin  VICIAN (Team Bratislava)Ing., Zuzana VOLKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI) Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Podmienky OVS_nebytový priestor na Lackovej ul. č. 4

Podmienky OVS_garážové stojisko_Pribišova ul.

Rozhodnutie o prerušení územného konania