menu menu
facebook instagram
webstranka@karlovaves.sk
Mapa Stránky - GDPR

Hlasovanie z 9. MiZ zasadnutie MiZ 2024,
konaného dňa 27.02.2024

Číslo hlasovania: 1
Číslo bodu: –
Voľba overovateľov zápisnice.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 20
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 20

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin GANZ
Team Bratislava
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
Team Bratislava
Mgr., Stanislav HRDA
Team Bratislava
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
Team Bratislava
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Mgr., Peter KRÁL
Progresívne Slovensko
 Róbert KRAMPL
Team Bratislava
Ing., Peter LENČ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin MASÁR
Sloboda a Solidarita
Ing., Martin MICHLÍK
Team Bratislava
 Martin PAŠKO
Team Bratislava
Ing., Vanda PRIKLER
Progresívne Slovensko
Prof., Danica ROSINOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., arch., Boris SCHULTZ
Team Bratislava
 Katarína TREFILIKOVÁ
Team Bratislava
Ing., Martin  VICIAN
Team Bratislava
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Bc., Jana ŽILECKÁ
Team Bratislava

Číslo hlasovania: 2
Číslo bodu: –
Voľba návrhovej komisie.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 20
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 20

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin GANZ
Team Bratislava
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
Team Bratislava
Mgr., Stanislav HRDA
Team Bratislava
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
Team Bratislava
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Mgr., Peter KRÁL
Progresívne Slovensko
 Róbert KRAMPL
Team Bratislava
Ing., Peter LENČ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin MASÁR
Sloboda a Solidarita
Ing., Martin MICHLÍK
Team Bratislava
 Martin PAŠKO
Team Bratislava
Ing., Vanda PRIKLER
Progresívne Slovensko
Prof., Danica ROSINOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., arch., Boris SCHULTZ
Team Bratislava
 Katarína TREFILIKOVÁ
Team Bratislava
Ing., Martin  VICIAN
Team Bratislava
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Bc., Jana ŽILECKÁ
Team Bratislava

Číslo hlasovania: 3
Číslo bodu: –
Hlasovanie o programe ako celku.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 20
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 20

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin GANZ
Team Bratislava
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
Team Bratislava
Mgr., Stanislav HRDA
Team Bratislava
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
Team Bratislava
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Mgr., Peter KRÁL
Progresívne Slovensko
 Róbert KRAMPL
Team Bratislava
Ing., Peter LENČ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin MASÁR
Sloboda a Solidarita
Ing., Martin MICHLÍK
Team Bratislava
 Martin PAŠKO
Team Bratislava
Ing., Vanda PRIKLER
Progresívne Slovensko
Prof., Danica ROSINOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., arch., Boris SCHULTZ
Team Bratislava
 Katarína TREFILIKOVÁ
Team Bratislava
Ing., Martin  VICIAN
Team Bratislava
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Bc., Jana ŽILECKÁ
Team Bratislava

Číslo hlasovania: 4
Číslo bodu: 1.
Plnenie uznesení miestneho zastupiteľstva.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 20
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 20

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin GANZ
Team Bratislava
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
Team Bratislava
Mgr., Stanislav HRDA
Team Bratislava
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
Team Bratislava
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Mgr., Peter KRÁL
Progresívne Slovensko
 Róbert KRAMPL
Team Bratislava
Ing., Peter LENČ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin MASÁR
Sloboda a Solidarita
Ing., Martin MICHLÍK
Team Bratislava
 Martin PAŠKO
Team Bratislava
Ing., Vanda PRIKLER
Progresívne Slovensko
Prof., Danica ROSINOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., arch., Boris SCHULTZ
Team Bratislava
 Katarína TREFILIKOVÁ
Team Bratislava
Ing., Martin  VICIAN
Team Bratislava
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Bc., Jana ŽILECKÁ
Team Bratislava

Číslo hlasovania: 5
Číslo bodu: 2.
Návrh na spolufinancovanie projektu „Výstavba bežeckej dráhy v areáli Spojenej školy Tilgnerova 14“ z vlastných zdrojov MČ Bratislava Karlova Ves a iných zdrojov.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 20
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 20

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin GANZ
Team Bratislava
Mgr., Stanislav HRDA
Team Bratislava
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
Team Bratislava
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Mgr., Peter KRÁL
Progresívne Slovensko
 Róbert KRAMPL
Team Bratislava
Ing., Peter LENČ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin MASÁR
Sloboda a Solidarita
Ing., Martin MICHLÍK
Team Bratislava
 Martin PAŠKO
Team Bratislava
Ing., Vanda PRIKLER
Progresívne Slovensko
Prof., Danica ROSINOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., arch., Boris SCHULTZ
Team Bratislava
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
Team Bratislava
 Katarína TREFILIKOVÁ
Team Bratislava
Ing., Martin  VICIAN
Team Bratislava
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Bc., Jana ŽILECKÁ
Team Bratislava

Číslo hlasovania: 6
Číslo bodu: 3.
Vyhodnotenie komunitného plánu sociálnych služieb v mestskej časti Bratislava ­ Karlova Ves za rok 2023.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 21
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 21

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin GANZ
Team Bratislava
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
Team Bratislava
Mgr., Stanislav HRDA
Team Bratislava
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
Team Bratislava
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Mgr., Peter KRÁL
Progresívne Slovensko
 Róbert KRAMPL
Team Bratislava
Ing., Peter LENČ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin MASÁR
Sloboda a Solidarita
Ing., Martin MICHLÍK
Team Bratislava
 Martin PAŠKO
Team Bratislava
Ing., Vanda PRIKLER
Progresívne Slovensko
Prof., Danica ROSINOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., arch., Boris SCHULTZ
Team Bratislava
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
Team Bratislava
 Katarína TREFILIKOVÁ
Team Bratislava
Ing., Martin  VICIAN
Team Bratislava
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Bc., Jana ŽILECKÁ
Team Bratislava

Číslo hlasovania: 7
Číslo bodu: 4.
Návrh Dodatku č. 4 k Poriadku odmeňovania poslancov a členov komisií miestneho zastupiteľstva mestskej časti Bratislava-Karlova Ves, volených a menovaných funkcionárov samosprávy mestskej časti Bratislava-Karlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 21
Proti: 0
Zdržali sa: 1
Nehlasovali: 0
Prítomní: 22

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin GANZ
Team Bratislava
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
Team Bratislava
Mgr., Stanislav HRDA
Team Bratislava
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
Team Bratislava
Mgr., Peter KRÁL
Progresívne Slovensko
 Róbert KRAMPL
Team Bratislava
Ing., Peter LENČ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin MASÁR
Sloboda a Solidarita
Ing., Martin MICHLÍK
Team Bratislava
 Martin PAŠKO
Team Bratislava
Ing., Vanda PRIKLER
Progresívne Slovensko
Prof., Danica ROSINOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., arch., Boris SCHULTZ
Team Bratislava
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
Team Bratislava
 Katarína TREFILIKOVÁ
Team Bratislava
Ing., Martin  VICIAN
Team Bratislava
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Bc., Jana ŽILECKÁ
Team Bratislava

Zdržali sa:

MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

Číslo hlasovania: 8
Číslo bodu: 5.
Návrh na schválenie „Záväzku mestskej časti Bratislava-Karlova Ves pre účely žiadosti o poskytnutie dotácie na spracovanie Územného plánu zóny Karlova Ves ­ Líščie údolie.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 21
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 21

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin GANZ
Team Bratislava
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
Team Bratislava
Mgr., Stanislav HRDA
Team Bratislava
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
Team Bratislava
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Mgr., Peter KRÁL
Progresívne Slovensko
 Róbert KRAMPL
Team Bratislava
Ing., Peter LENČ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin MASÁR
Sloboda a Solidarita
 Martin PAŠKO
Team Bratislava
Ing., Vanda PRIKLER
Progresívne Slovensko
Prof., Danica ROSINOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., arch., Boris SCHULTZ
Team Bratislava
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
Team Bratislava
 Katarína TREFILIKOVÁ
Team Bratislava
Ing., Martin  VICIAN
Team Bratislava
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Bc., Jana ŽILECKÁ
Team Bratislava

Číslo hlasovania: 9
Číslo bodu: 6.
Správa o činnosti miestneho kontrolóra.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 22
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 22

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin GANZ
Team Bratislava
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
Team Bratislava
Mgr., Stanislav HRDA
Team Bratislava
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
Team Bratislava
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Mgr., Peter KRÁL
Progresívne Slovensko
 Róbert KRAMPL
Team Bratislava
Ing., Peter LENČ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin MASÁR
Sloboda a Solidarita
Ing., Martin MICHLÍK
Team Bratislava
 Martin PAŠKO
Team Bratislava
Ing., Vanda PRIKLER
Progresívne Slovensko
Prof., Danica ROSINOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., arch., Boris SCHULTZ
Team Bratislava
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
Team Bratislava
 Katarína TREFILIKOVÁ
Team Bratislava
Ing., Martin  VICIAN
Team Bratislava
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Bc., Jana ŽILECKÁ
Team Bratislava

Číslo hlasovania: 10
Číslo bodu: 7.
Návrh na uzavretie nájomných zmlúv a na predĺženie platnosti nájomných zmlúv na pozemky v k. ú. Bratislava-Karlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 22
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 22

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin GANZ
Team Bratislava
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
Team Bratislava
Mgr., Stanislav HRDA
Team Bratislava
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
Team Bratislava
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Mgr., Peter KRÁL
Progresívne Slovensko
 Róbert KRAMPL
Team Bratislava
Ing., Peter LENČ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin MASÁR
Sloboda a Solidarita
Ing., Martin MICHLÍK
Team Bratislava
 Martin PAŠKO
Team Bratislava
Ing., Vanda PRIKLER
Progresívne Slovensko
Prof., Danica ROSINOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., arch., Boris SCHULTZ
Team Bratislava
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
Team Bratislava
 Katarína TREFILIKOVÁ
Team Bratislava
Ing., Martin  VICIAN
Team Bratislava
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Bc., Jana ŽILECKÁ
Team Bratislava

Číslo hlasovania: 11
Číslo bodu: 8.
Návrh na schválenie podmienok obchodnej verejnej súťaže o najvýhodnejší návrh na uzavretie zmluvy o nájme pozemku parc. č. 2360/23 v lokalite Dolné Krčace v Bratislave.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 22
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 22

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin GANZ
Team Bratislava
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
Team Bratislava
Mgr., Stanislav HRDA
Team Bratislava
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
Team Bratislava
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Mgr., Peter KRÁL
Progresívne Slovensko
 Róbert KRAMPL
Team Bratislava
Ing., Peter LENČ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin MASÁR
Sloboda a Solidarita
Ing., Martin MICHLÍK
Team Bratislava
 Martin PAŠKO
Team Bratislava
Ing., Vanda PRIKLER
Progresívne Slovensko
Prof., Danica ROSINOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., arch., Boris SCHULTZ
Team Bratislava
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
Team Bratislava
 Katarína TREFILIKOVÁ
Team Bratislava
Ing., Martin  VICIAN
Team Bratislava
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Bc., Jana ŽILECKÁ
Team Bratislava

Číslo hlasovania: 12
Číslo bodu: 9.
Návrh na schválenie podmienok obchodnej verejnej súťaže o najvýhodnejší návrh na uzavretie zmluvy o nájme pozemku parc. č. 3260 v lokalite nad Devínskou cestou v Bratislave.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 21
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 21

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin GANZ
Team Bratislava
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
Team Bratislava
Mgr., Stanislav HRDA
Team Bratislava
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
Team Bratislava
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Mgr., Peter KRÁL
Progresívne Slovensko
 Róbert KRAMPL
Team Bratislava
Ing., Peter LENČ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin MASÁR
Sloboda a Solidarita
Ing., Martin MICHLÍK
Team Bratislava
 Martin PAŠKO
Team Bratislava
Ing., Vanda PRIKLER
Progresívne Slovensko
Ing., arch., Boris SCHULTZ
Team Bratislava
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
Team Bratislava
 Katarína TREFILIKOVÁ
Team Bratislava
Ing., Martin  VICIAN
Team Bratislava
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Bc., Jana ŽILECKÁ
Team Bratislava

Číslo hlasovania: 13
Číslo bodu: 10.
Návrh na schválenie podmienok obchodnej verejnej súťaže o najvýhodnejší návrh na uzavretie zmluvy o nájme pozemku parc. č. 3261 v lokalite nad Devínskou cestou v Bratislave.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 22
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 22

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin GANZ
Team Bratislava
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
Team Bratislava
Mgr., Stanislav HRDA
Team Bratislava
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
Team Bratislava
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Mgr., Peter KRÁL
Progresívne Slovensko
 Róbert KRAMPL
Team Bratislava
Ing., Peter LENČ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin MASÁR
Sloboda a Solidarita
Ing., Martin MICHLÍK
Team Bratislava
 Martin PAŠKO
Team Bratislava
Ing., Vanda PRIKLER
Progresívne Slovensko
Prof., Danica ROSINOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., arch., Boris SCHULTZ
Team Bratislava
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
Team Bratislava
 Katarína TREFILIKOVÁ
Team Bratislava
Ing., Martin  VICIAN
Team Bratislava
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Bc., Jana ŽILECKÁ
Team Bratislava

Číslo hlasovania: 14
Číslo bodu: 11.
Návrh na schválenie podmienok obchodnej verejnej súťaže o najvýhodnejší návrh na uzavretie zmluvy o nájme pozemku parc. č. 3268 v lokalite nad Devínskou cestou v Bratislave.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 20
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 20

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin GANZ
Team Bratislava
Mgr., Stanislav HRDA
Team Bratislava
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
Team Bratislava
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Mgr., Peter KRÁL
Progresívne Slovensko
 Róbert KRAMPL
Team Bratislava
Ing., Peter LENČ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin MASÁR
Sloboda a Solidarita
Ing., Martin MICHLÍK
Team Bratislava
 Martin PAŠKO
Team Bratislava
Ing., Vanda PRIKLER
Progresívne Slovensko
Prof., Danica ROSINOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., arch., Boris SCHULTZ
Team Bratislava
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
Team Bratislava
 Katarína TREFILIKOVÁ
Team Bratislava
Ing., Martin  VICIAN
Team Bratislava
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Bc., Jana ŽILECKÁ
Team Bratislava

Číslo hlasovania: 15
Číslo bodu: 12.
Návrh na schválenie podmienok obchodnej verejnej súťaže o najvýhodnejší návrh na uzavretie zmluvy o nájme nebytového priestoru na ul. Segnerova 3 v Bratislave.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 22
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 22

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin GANZ
Team Bratislava
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
Team Bratislava
Mgr., Stanislav HRDA
Team Bratislava
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
Team Bratislava
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Mgr., Peter KRÁL
Progresívne Slovensko
 Róbert KRAMPL
Team Bratislava
Ing., Peter LENČ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin MASÁR
Sloboda a Solidarita
Ing., Martin MICHLÍK
Team Bratislava
 Martin PAŠKO
Team Bratislava
Ing., Vanda PRIKLER
Progresívne Slovensko
Prof., Danica ROSINOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., arch., Boris SCHULTZ
Team Bratislava
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
Team Bratislava
 Katarína TREFILIKOVÁ
Team Bratislava
Ing., Martin  VICIAN
Team Bratislava
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Bc., Jana ŽILECKÁ
Team Bratislava

Číslo hlasovania: 16
Číslo bodu: 13.
Zámer mestskej časti Bratislava-Karlova Ves predať nebytový priestor na ul. Ľ. Fullu č. 4 v Bratislave.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 22
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 22

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin GANZ
Team Bratislava
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
Team Bratislava
Mgr., Stanislav HRDA
Team Bratislava
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
Team Bratislava
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Mgr., Peter KRÁL
Progresívne Slovensko
 Róbert KRAMPL
Team Bratislava
Ing., Peter LENČ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin MASÁR
Sloboda a Solidarita
Ing., Martin MICHLÍK
Team Bratislava
 Martin PAŠKO
Team Bratislava
Ing., Vanda PRIKLER
Progresívne Slovensko
Prof., Danica ROSINOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., arch., Boris SCHULTZ
Team Bratislava
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
Team Bratislava
 Katarína TREFILIKOVÁ
Team Bratislava
Ing., Martin  VICIAN
Team Bratislava
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Bc., Jana ŽILECKÁ
Team Bratislava

Číslo hlasovania: 17
Číslo bodu: 14.
Návrh na predaj pozemku parc. č. 2052, k.ú Karlova Ves ako dôvod hodný osobitného zreteľa pre žiadateľku MUDr. Danku Škultétyovú.
Hlasovanie o alternatíve č. 2.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 20
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 20

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin GANZ
Team Bratislava
Mgr., Stanislav HRDA
Team Bratislava
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
Team Bratislava
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Mgr., Peter KRÁL
Progresívne Slovensko
 Róbert KRAMPL
Team Bratislava
Ing., Peter LENČ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin MASÁR
Sloboda a Solidarita
Ing., Martin MICHLÍK
Team Bratislava
 Martin PAŠKO
Team Bratislava
Ing., Vanda PRIKLER
Progresívne Slovensko
Prof., Danica ROSINOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., arch., Boris SCHULTZ
Team Bratislava
 Katarína TREFILIKOVÁ
Team Bratislava
Ing., Martin  VICIAN
Team Bratislava
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Bc., Jana ŽILECKÁ
Team Bratislava

Číslo hlasovania: 18
Číslo bodu: 15.
Návrh na predaj pozemku parc. č. 2036, k. ú Karlova Ves ako dôvod hodný osobitného zreteľa pre žiadateľa Ing. Edmunda Fifeka, PhD., MBA..
Hlasovanie o alternatíve č. 2.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 18

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin GANZ
Team Bratislava
Mgr., Stanislav HRDA
Team Bratislava
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
Team Bratislava
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Mgr., Peter KRÁL
Progresívne Slovensko
 Róbert KRAMPL
Team Bratislava
Ing., Peter LENČ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin MASÁR
Sloboda a Solidarita
Ing., Martin MICHLÍK
Team Bratislava
 Martin PAŠKO
Team Bratislava
Ing., arch., Boris SCHULTZ
Team Bratislava
 Katarína TREFILIKOVÁ
Team Bratislava
Ing., Martin  VICIAN
Team Bratislava
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Bc., Jana ŽILECKÁ
Team Bratislava

Číslo hlasovania: 19
Číslo bodu: 16.
Návrh na predaj pozemku parc. č. 1311/20, k. ú Karlova Ves ako dôvod hodný osobitného zreteľa pre žiadateľa Petra Kajzra.
Hlasovanie o alternatíve č. 2.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 21
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 21

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin GANZ
Team Bratislava
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
Team Bratislava
Mgr., Stanislav HRDA
Team Bratislava
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
Team Bratislava
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Mgr., Peter KRÁL
Progresívne Slovensko
 Róbert KRAMPL
Team Bratislava
Ing., Peter LENČ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin MASÁR
Sloboda a Solidarita
Ing., Martin MICHLÍK
Team Bratislava
 Martin PAŠKO
Team Bratislava
Prof., Danica ROSINOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., arch., Boris SCHULTZ
Team Bratislava
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
Team Bratislava
 Katarína TREFILIKOVÁ
Team Bratislava
Ing., Martin  VICIAN
Team Bratislava
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Bc., Jana ŽILECKÁ
Team Bratislava

Číslo hlasovania: 20
Číslo bodu: 17.
Návrh na predaj pozemku parc. č. 2954/172, k. u. Karlova Ves ako dôvod hodný osobitného zreteľa pre žiadateľa Jiřího Bašu.
Hlasovanie o alternatíve č. 2.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 20
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 20

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin GANZ
Team Bratislava
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
Team Bratislava
Mgr., Stanislav HRDA
Team Bratislava
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
Team Bratislava
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Mgr., Peter KRÁL
Progresívne Slovensko
 Róbert KRAMPL
Team Bratislava
Ing., Peter LENČ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin MASÁR
Sloboda a Solidarita
Ing., Martin MICHLÍK
Team Bratislava
 Martin PAŠKO
Team Bratislava
Prof., Danica ROSINOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., arch., Boris SCHULTZ
Team Bratislava
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
Team Bratislava
 Katarína TREFILIKOVÁ
Team Bratislava
Ing., Martin  VICIAN
Team Bratislava
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Bc., Jana ŽILECKÁ
Team Bratislava

Číslo hlasovania: 21
Číslo bodu: 18.
Žiadosť PaeDr. Izabely Živicovej v zastúpení MZ INGIS s.r.o. o prevod pozemku reg. C-KN parc. č. 3270, k.ú. Karlova Ves do výlučného vlastníctva.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 20
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 20

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin GANZ
Team Bratislava
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
Team Bratislava
Mgr., Stanislav HRDA
Team Bratislava
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
Team Bratislava
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Mgr., Peter KRÁL
Progresívne Slovensko
 Róbert KRAMPL
Team Bratislava
Ing., Peter LENČ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin MASÁR
Sloboda a Solidarita
Ing., Martin MICHLÍK
Team Bratislava
 Martin PAŠKO
Team Bratislava
Prof., Danica ROSINOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., arch., Boris SCHULTZ
Team Bratislava
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
Team Bratislava
 Katarína TREFILIKOVÁ
Team Bratislava
Ing., Martin  VICIAN
Team Bratislava
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

Číslo hlasovania: 22
Číslo bodu: 19.
Poskytnutie dotácií na rok 2024.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 21
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 21

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin GANZ
Team Bratislava
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
Team Bratislava
Mgr., Stanislav HRDA
Team Bratislava
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
Team Bratislava
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Mgr., Peter KRÁL
Progresívne Slovensko
 Róbert KRAMPL
Team Bratislava
Ing., Peter LENČ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin MASÁR
Sloboda a Solidarita
Ing., Martin MICHLÍK
Team Bratislava
 Martin PAŠKO
Team Bratislava
Prof., Danica ROSINOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., arch., Boris SCHULTZ
Team Bratislava
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
Team Bratislava
 Katarína TREFILIKOVÁ
Team Bratislava
Ing., Martin  VICIAN
Team Bratislava
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Bc., Jana ŽILECKÁ
Team Bratislava

Číslo hlasovania: 1
Číslo bodu: –
Voľba overovateľov zápisnice.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 18

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 2
Číslo bodu: –
Voľba návrhovej komisie.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 18

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 3
Číslo bodu: –
Hlasovanie o programe ako celku.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 17
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 17

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 4
Číslo bodu: 1.
Oznámenie starostky o nastúpení náhradníka po zaniknutom mandáte poslankyne a zloženie sľubu nového poslanca.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 5
Číslo bodu: 2.
Plnenie uznesení miestneho zastupiteľstva.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 20
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 20

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 6
Číslo bodu: 3.
Návrh na prijatie investičného úveru za účelom financovania investičného projektu „Obnova budovy ZŠ Karloveská 61 z hľadiska zníženia energetickej náročnosti prevádzky školy“.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 20
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 20

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 7
Číslo bodu: 4.
Návrh rozpočtu mestskej časti Bratislava ­ Karlova Ves na rok 2024 s výhľadom na roky 2025 a 2026.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 8
Číslo bodu: 5.
Návrh všeobecne záväzného nariadenia mestskej časti Bratislava-Karlova Ves č. ../2023 zo dňa 19.12.2023, ktorým sa mení všeobecne záväzné nariadenie č. 6/2015 z 27.10.2015 o miestnych daniach v znení všeobecne záväzného nariadenia č. 9/2015 z 15.12.2015, všeobecne záväzného nariadenia č. 4/2017 zo 4.4.2017, všeobecne záväzného nariadenia č. 3/2020 z 30.6.2020 a všeobecne záväzného nariadenia č. 5/2020 z 15.12.2020.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 1
Nehlasovali: 0
Prítomní: 20

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Zdržali sa:

Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)

Číslo hlasovania: 9
Číslo bodu: 6.
Návrh na schválenie „Zadanie ­ Územný plán zóny Karlova Ves ­ Líščie údolie“.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 10
Číslo bodu: 7.
Návrh na predĺženie ulice a pomenovanie novej ulice v mestskej časti Bratislava-Karlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 20
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 20

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 11
Číslo bodu: 8.
Návrh Zásad hospodárenia s majetkom mestskej časti Bratislava-Karlova Ves a s majetkom zvereným jej do správy hlavným mestom Slovenskej republiky Bratislavou.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 20
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 20

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 12
Číslo bodu: 9.
Žiadosť o. z. Slovenský skauting, 70. zbor o nájom nebytového priestoru v objekte Karloveského centra kultúry, Molecova 2.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 1
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 20

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Proti:

 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 13
Číslo bodu: 10.
Žiadosť o. z. Slovenský skauting 1. zbor Baden-Powella Bratislava o nájom nebytového priestoru v objekte Karloveského centra kultúry, Molecova 2.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 1
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Proti:

 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 14
Číslo bodu: 11.
Návrh na uzavretie nájomných zmlúv a na predĺženie platnosti nájomných zmlúv na pozemky v k. ú. Karlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 18

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 15
Číslo bodu: 12.
Návrh na vyradenie prebytočného a neupotrebiteľného majetku mestskej časti BratislavaKarlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 17
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 17

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 16
Číslo bodu: 13.
Žiadosť Ing. Marka Divékyho o odkúpenie pozemku registra C-KN parc. č. 182/1 v k.ú. Karlova Ves v lokalite Líščie údolie.
Hlasovanie o alternatíve č. 2.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 17
Číslo bodu: 14.
Schválenie podmienok obchodnej verejnej súťaže o najvýhodnejší návrh na uzavretie zmluvy o nájme parkovacieho miesta v objekte verejné parkovisko – garáže na Pribišovej ulici v Bratislave.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 18
Číslo bodu: 15.
Žiadosť Longital sport club, o. z. o nájom pozemku pod unimobunkou.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 19
Číslo bodu: 16.
Zásady oznamovania protispoločenskej činnosti podľa zákona 54/2019.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 20
Číslo bodu: 17.
Správa o činnosti miestneho kontrolóra.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 21
Číslo bodu: 18.
Plán kontrolnej činnosti miestneho kontrolóra na 1. polrok 2024.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 22
Číslo bodu: 19.
Návrh na odmenu miestnemu kontrolórovi za 2. polrok 2023.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 0
Zdržali sa: 1
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Zdržali sa:

 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 23
Číslo bodu: 20.
Harmonogram zasadnutí komisií miestneho zastupiteľstva, miestnej rady a miestneho zastupiteľstva v roku 2024.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 18

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 24
Číslo bodu: 21.
Poslanecký návrh: Návrh na rozšírenie komisie legislatívno-právnej miestneho zastupiteľstva mestskej časti Bratislava-Karlova Ves o oblasť ochrany verejného poriadku a návrh dodatku č. 2 k Rámcovej náplni práce komisií miestneho zastupiteľstva mestskej časti Bratislava ­ Karlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 18

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Elections to the European Parliament

Elektronická adresa na doručenie žiadosti o zaslanie hlasovacieho preukazu je: hlasovacipreukaz@karlovaves.sk

Informácia o vzdaní sa kandidatúry:

Voľby prezidenta 2024 – školenie a prezentácia k školeniu:

podmienky súťaže

Informácia o poskytnutí mimoriadnej dotácie na základe rozhodnutia starostky za IV. štvrťrok 2023

Podmienky obchodnej verejnej súťaže NP Segnerova 3-1

Číslo hlasovania: 1
Číslo bodu: –
Voľba overovateľov zápisnice.
Zmätočné hlasovanie.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 14
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 14

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 2
Číslo bodu: –
Voľba overovateľov zápisnice.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 15
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 15

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 3
Číslo bodu: –
Voľba návrhovej komisie.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 14
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 14

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 4
Číslo bodu: –
Hlasovanie o programe ako celku.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 15
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 15

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 5
Číslo bodu: 1.
Plnenie uznesení miestneho zastupiteľstva. –
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 15
Proti: 0
Zdržali sa: 1
Nehlasovali: 0
Prítomní: 16

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Zdržali sa:

Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 6
Číslo bodu: 2.
Správa o činnosti miestneho kontrolóra. –
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 17
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 17

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 7
Číslo bodu: 3.
Plán kontrolnej činnosti miestneho kontrolóra na 2. polrok 2023.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 16
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 16

   Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 8
Číslo bodu: 4.
Návrh záverečného účtu mestskej časti Bratislava­Karlova Ves za rok 2022. –
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 9
Číslo bodu: 5.
Návrh na schválenie záväzku mestskej časti Bratislava-Karlova Ves vo vzťahu k hlavnému mestu SR Bratislave vyplývajúceho z Memoranda o rozdelení nenávratného finančného príspevku zo dňa 17.03.2023 z Operačného programu IROP, cieľ: PO 9 FAST-CARE.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 18

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 10
Číslo bodu: 6.
Stanovisko miestneho zastupiteľstva k návrhu všeobecne záväzného nariadenia hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy o nájme bytov.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 11
Číslo bodu: 7.
Žiadosť Západoslovenskej distribučnej a. s. o kúpu pozemkov registra C-KN parc. č. 1426/486 o výmere 31 m2 a C-KN parc. č. 1426/803 o výmere 45 m2, k. ú. Karlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

   Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 12
Číslo bodu: 8.
Návrh na predaj pozemkov registra C-KN p. č. 3288, p. č. 3289, p. č. 3290 v súlade s podmienkami obchodnej verejnej súťaže o najvhodnejší návrh na predaj predmetných pozemkov.
Hlasovanie o alternatíve č. 3.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 13
Číslo bodu: 10.
Žiadosť MUDr. Danky Škultétyovej o kúpu pozemku C-KN p. č. 2052, k. ú. Karlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 14
Číslo bodu: 11.
Zámer predať časť pozemku vo vlastníctve Mestskej časti Bratislava-Karlova Ves pod budúcou stavbou kioskovej trafostanice, z dôvodu navýšenia kapacity elektrickej energie v Základnej škole Majerníkova 60.
Hlasovanie o alternatíve A.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 15
Číslo bodu: 12.
Schválenie podmienok obchodnej verejnej súťaže o najvhodnejší návrh na uzavretie zmluvy o nájme nebytového priestoru nachádzajúceho sa na v bytovom dome na Segnerovej ul. č. 3.
Pozmeňujúci návrh poslankyne Hudákovej: V bode 6 podmienok OVS, ktoré sú prílohou materiálu uznesenia, výška nájomného „Najnižšia ponuka je stanovená výškou nájomného 60,00 Eur/m²/rok“.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 0
Zdržali sa: 1
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Zdržali sa:

Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 16
Číslo bodu: 12.
Schválenie podmienok obchodnej verejnej súťaže o najvhodnejší návrh na uzavretie zmluvy o nájme nebytového priestoru nachádzajúceho sa na v bytovom dome na Segnerovej ul. č. 3.
Hlasovanie o uznesení ako celku.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 17
Číslo bodu: 13.
Návrh na uzavretie nájomných zmlúv a na predĺženie platnosti nájomných zmlúv na pozemky v k. ú. Bratislava-Karlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 17
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 17

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 18
Číslo bodu: 14.
Žiadosť občianskeho združenia NAŠE JASLIČKY SVETIELKO o predĺženie nájmu nebytového priestoru v objekte Materskej školy Ľ. Fullu 12.
Pozmeňujúci návrh poslanca Michlíka: Miestne zastupiteľstvo A. schvaľuje z dôvodu hodného osobitného zreteľa v zmysle § 9a ods. 9 písm. c) zákona SNR č. 138/1991 Zb. o majetku obcí v znení neskorších predpisov predĺženie nájmu nebytových priestorov – pavilón v budove Materskej školy Ľ. Fullu 12 v Bratislave s podlahovou plochou 255,60 mpre žiadateľa NAŠE JASLIČKY SVETIELKO, občianske združenie, Púpavová 677/34, Bratislava, IČO: 5192514, s nájomným vo výške 20,00 €/m2/rok a úhradou nákladov spojených s nájmom nebytového priestoru vo výške podľa technického prepočtu, s dobou prenájmu od 01.08.2023 do 31.07.2026 za účelom zabezpečenia výchovno-vzdelávacieho procesu a aktivít, ktoré s ním súvisia pre deti vo veku od 18 mesiacov do 3 rokov, B. splnomocňuje  starostku mestskej časti v predmetnej veci konať.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 14
Proti: 1
Zdržali sa: 2
Nehlasovali: 0
Prítomní: 17

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)

Proti:

Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Zdržali sa:

Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 19
Číslo bodu: 14.
Žiadosť občianskeho združenia NAŠE JASLIČKY SVETIELKO o predĺženie nájmu nebytového priestoru v objekte Materskej školy Ľ. Fullu 12.
Pozmeňujúci návrh poslankyne Kosnáčovej: Miestne zastupiteľstvo A. schvaľuje z dôvodu hodného osobitného zreteľa v zmysle § 9a ods. 9 písm. c) zákona SNR č. 138/1991 Zb. o majetku obcí v znení neskorších predpisov predĺženie nájmu nebytových priestorov – pavilón v budove Materskej školy Ľ. Fullu 12 v Bratislave s podlahovou plochou 255,60 mpre žiadateľa NAŠE JASLIČKY SVETIELKO, občianske združenie, Púpavová 677/34, Bratislava, IČO: 5192514, s nájomným vo výške 14,00 €/m2/rok a úhradou nákladov spojených s nájmom nebytového priestoru vo výške podľa technického prepočtu, s dobou prenájmu od 01.08.2023 do 31.07.2026 za účelom zabezpečenia výchovno-vzdelávacieho procesu a aktivít, ktoré s ním súvisia pre deti vo veku od 18 mesiacov do 3 rokov, B. splnomocňuje  starostku mestskej časti v predmetnej veci konať.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 5
Proti: 2
Zdržali sa: 8
Nehlasovali: 0
Prítomní: 15

Za:

MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Proti:

 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)

Zdržali sa:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 20
Číslo bodu: 14.
Žiadosť občianskeho združenia NAŠE JASLIČKY SVETIELKO o predĺženie nájmu nebytového priestoru v objekte Materskej školy Ľ. Fullu 12.
Hlasovanie o pôvodnom návrhu.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 8
Proti: 3
Zdržali sa: 4
Nehlasovali: 0
Prítomní: 15

Za:

JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)

Proti:

MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Zdržali sa:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 21
Číslo bodu: 15.
Žiadosť Ivety Némethovej o nájom pozemku č. 2918/2, k. ú. Karlova Ves, Staré Grunty 8, Bratislava.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 14
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 14

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 22
Číslo bodu: 16.
Prenájom dráh Školskej plavárne na Majerníkovej 62.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 18

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 23
Číslo bodu: 17.
Poskytnutie dotácií na rok 2023.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 18

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 24
Číslo bodu: 18.
Poslanecký návrh: Návrh na voľbu poslanca do komisie územného rozvoja a výstavby.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 17
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 17

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 25
Číslo bodu: 19.
Návrh na odmenu miestnemu kontrolórovi za 1. polrok 2023.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 18

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 26
Číslo bodu: 20.
Informácia o vybavených interpeláciách.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 16
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 16

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 27
Číslo bodu: 21A.
Rôzne. – Návrh poslankyne Hudákovej: Návrh na prijatie uznesenia o zriadení Komisie pre inovácie a komunikáciu Miestneho zastupiteľstva Mestskej časti Bratislava-Karlova Ves, návrh na voľbu predsedu a členov tejto komisie, návrh dodatku č. 1 k Rámcovej náplni práce komisií Miestneho zastupiteľstva Mestskej časti Bratislava-Karlova Ves (uznesenie č. 41/2019).
Hlasovanie o procedurálnom návrhu verejnej voľby predsedu komisie.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 16
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 16

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 28
Číslo bodu: 21A.
Rôzne. – Návrh poslankyne Hudákovej: Návrh na prijatie uznesenia o zriadení Komisie pre inovácie a komunikáciu Miestneho zastupiteľstva Mestskej časti Bratislava-Karlova Ves, návrh na voľbu predsedu a členov tejto komisie, návrh dodatku č. 1 k Rámcovej náplni práce komisií Miestneho zastupiteľstva Mestskej časti Bratislava-Karlova Ves (uznesenie č. 41/2019).
Miestne zastupiteľstvo A. zriaďuje Komisiu pre inovácie a komunikáciu Miestneho zastupiteľstva mestskej časti Bratislava-Karlova Ves. B. volí 1. za predsedu komisie: Ing. Richarda Jajcaya, MBA, 2. za členov komisie: Róberta Krampla, Ing. Petra Lenča, Martina Paška a Ing. Martina Viciana, C. schvaľuje Dodatok č. 1 k Rámcovej náplni práce komisií Miestneho zastupiteľstva Mestskej časti Bratislava-Karlova Ves schválenej uznesením č. 41/2019 zo dňa 30.4.2019 v znení uvedenom v prílohe tohto materiálu, D. žiada prednostku miestneho úradu umožniť plnenie úloh komisie.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 15
Proti: 0
Zdržali sa: 1
Nehlasovali: 0
Prítomní: 16

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Zdržali sa:

MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 29
Číslo bodu: 21B.
Rôzne. – Návrh poslankyne Hudákovej: Návrh na schválenie Štatútu periodika Mestskej časti Bratislava-Karlova Ves Karloveské noviny.
Miestne zastupiteľstvo schvaľuje Štatút miestneho periodika Mestskej časti Bratislava-Karlova Ves Karloveské noviny.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 14
Proti: 0
Zdržali sa: 1
Nehlasovali: 0
Prítomní: 15

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)

Zdržali sa:

MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 1
Číslo bodu: –
Voľba overovateľov zápisnice.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 18
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 2
Číslo bodu: –
Voľba návrhovej komisie.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 18

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 3
Číslo bodu:
Hlasovanie o programe ako celku.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 18

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 4
Číslo bodu: 1.
Plnenie uznesení miestneho zastupiteľstva.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 16
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 16

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 5
Číslo bodu: 2.
Návrh rozpočtu mestskej časti Bratislava ­ Karlova Ves na rok 2023 s výhľadom na roky 2024 a 2025.
Pozmeňujúci návrh poslancov Záhradníka a Viciana.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 18

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 6
Číslo bodu: 3.
Návrh na zmenu zriaďovacej listiny príspevkovej organizácie Verejnoprospešné služby Karlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 18

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 7
Číslo bodu: 4.
Návrh na zaradenie do projektu ,,Zníženie dopadov koronavírusovej pandémie a ochrana verejného zdravia – Hlavné mesto Slovenskej republiky Bratislava a mestskej funkčnej oblasti Bratislava“.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 8
Číslo bodu: 5.
Návrh všeobecne záväzného nariadenia mestskej časti Bratislava-Karlova Ves č. …/2023, ktorým sa zrušuje všeobecne záväzné nariadenie mestskej časti Bratislava-Karlova Ves č. 1/2004 zo dňa 30.03.2004 o výške nájomného za dočasné užívanie pozemkov neslúžiacich na podnikateľské účely v znení všeobecne záväzného nariadenia mestskej časti Bratislava-Karlova Ves č. 1/2011 zo dňa 05.04.2011.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 9
Číslo bodu: 6.
Poslanecký návrh: Návrh na prijatie uznesenia, ktorým sa ustanovujú ceny prenájmov a ceny predbežnej odplaty za vecné bremeno v mestskej časti Bratislava-Karlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 16
Proti: 0
Zdržali sa: 2
Nehlasovali: 0
Prítomní: 18

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Zdržali sa:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 10
Číslo bodu: 7.
Návrh na bezodplatné nadobudnutie nehnuteľného majetku predajného stánku na Molecovej ulici na pozemku reg. “E“ parc. č. 4401/2, zapísaný na LV č. 5242, k. ú. Karlova Ves do vlastníctva mestskej časti Bratislava-Karlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 11
Číslo bodu: 8.
Žiadosť p. Petra Kajzra o odkúpenie pozemku registra C-KN parc. č. 1311/20, k. ú. Karlova Ves na Adámiho ul.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 12
Číslo bodu: 9.
Žiadosť Ing. Marka Divékyho o odkúpenie pozemku registra C-KN parc. č. 182/1, k. ú. Karlova Ves v lokalite Líščie údolie.
Hlasovanie o alternatíve A.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 13
Číslo bodu: 10.
Žiadosť p. Jiřího Bašu o odkúpenie pozemku registra C-KN parc. č. 2954/172, k. ú. Karlova Ves v lokalite Staré grunty.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 14
Číslo bodu: 11.
Žiadosť Ing. Edmunda Fifeka PhD. MBA o odkúpenie pozemku registra C-KN parc. č. 2036 k. ú. Karlova Ves na Karloveskej ul.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 15
Číslo bodu: 12.
Vyhodnotenie Komunitného plánu sociálnych služieb v mestskej časti Bratislava ­ Karlova Ves za rok 2022.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 16
Číslo bodu: 13.
Prenájom dráh Školskej plavárne na Majerníkovej 62. –
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

dokument na stiahnutie TU

dokument na stiahnutieTU