menu menu
facebook instagram
webstranka@karlovaves.sk
Mapa Stránky - GDPR

Číslo hlasovania: 1
Číslo bodu: –
Hlasovanie o programe ako celku
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 1
Prítomní: 20
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Nehlasovali:

 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 2
Číslo bodu: –
Voľba overovateľov zápisnice.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 20
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 20
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 3
Číslo bodu: –
Voľba návrhovej komisie.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 20
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 20
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 4
Číslo bodu: 1.
Oznámenie starostky o nastúpení náhradníka po zaniknutom  mandáte poslankyne a zloženie sľubu nového poslanca.

Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 22
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 22
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 5
Číslo bodu: 2.
Plnenie uznesení miestneho zastupiteľstva.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 20
Proti: 0
Zdržali sa: 2
Nehlasovali: 0
Prítomní: 22
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)


Zdržali sa:

Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 6
Číslo bodu: 3.
Návrh všeobecne záväzného nariadenia mestskej časti Bratislava-Karlova Ves č. ../2023, ktorým sa zrušuje všeobecne záväzné nariadenie mestskej časti Bratislava-Karlova Ves č. 4/2012 z 15.8.2012 o úprave podmienok predaja, podávania a požívania alkoholických nápojov na verejne prístupných miestach v mestskej časti Bratislava-Karlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne: 
Za: 23
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 7
Číslo bodu: 4.
Návrh všeobecne záväzného nariadenia mestskej časti Bratislava-Karlova Ves č. …./2023, ktorým sa mení a dopĺňa všeobecne záväzné nariadenie č. 8/2019 zo dňa 17.12.2019 o poskytovaní finančného príspevku na zabezpečenie stravovania pre seniorov v znení VZN č. 4/2020 zo dňa 15.10.2020.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 23
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 8
Číslo bodu: 5.
Návrh všeobecne záväzného nariadenia mestskej časti Bratislava-Karlova Ves č. …./2023, ktorým sa mení a dopĺňa všeobecne záväzné nariadenie č. 7/2020 zo dňa 15.12.2020 o poskytovaní nenávratných finančných príspevkov obyvateľom mestskej časti Bratislava ­ Karlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 23
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 9
Číslo bodu: 6.
Návrh všeobecne záväzného nariadenia mestskej časti Bratislava-Karlova Ves č. ../2023 zo dňa 14.2.2023 o výške príspevku a spôsobe jeho platby na čiastočnú úhradu nákladov v školách a školských zariadeniach v zriaďovateľskej pôsobnosti mestskej časti Bratislava-Karlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 23
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 10
Číslo bodu: 7.
Návrh na uzavretie nájomných zmlúv a na predĺženie platnosti nájomných zmlúv na pozemky v k. ú. Bratislava -Karlova Ves.
Pozmeňujúci návrh poslanca Viciana:
Miestne zastupiteľstvo A. schvaľuje predĺženie doby nájmu na pozemky – pod predajnými stánkami v súlade s ustanovením § 9a ods.9 písm. c) zákona SNR č. 138/1991 Zb. o majetku obcí v znení neskorších predpisov z dôvodu hodného osobitného zreteľa nasledovným nájomcom s navrhovaným nájomným:

Por. č.Nájomca

Bydlisko

Parcela reg. C KN č.

Lokalita

Výmera

v m2

Nájomné m2/rok/€Doba nájmu

od – do

1.AJAN Company s.r.o.

Riečna 54

900 41 Rovinka

časť parc.č. 2060/3

Stánok zmrzliny Lackova ul.

35,5043,4501.01.2023-31.12.2025
2.Magdaléna Piczeková

Líščie údolie 200

841 04 Bratislava

časť parc.č. 2060/3

Stánok ovocie, zelenina Lackova ul.

18,5056,5001.01.2023-31.12.2025
3.GUIDO Paradiso

Pribišova 23

841 05 Bratislava

1669/244

Stánok Dlhé Diely-pizza, bagety, tabak

1843,4501.01.2023-31.12.2025
4.GUIDO Paradiso

Pribišova 23

841 05 Bratislava

1669/245

Stánok Dlhé Diely-skladovanie

1043,4501.01.2023-31.12.2025
5.Miroslav Hlavinka

Oravská 2

821 09 Bratislava

1669/246, 1669/247

Stánok Dlhé Diely-zmrzlina u Mira + sedenie, Dlhé Diely

17

8

43,45

6,60

01.01.2023-31.12.2025
6.Jozef Culka

Dudvážska 11

821 07 Bratislava

1426/145

Stánok ovocie, zelenina Matejkova ul.

3095,6001.01.2023-31.12.2025

B. splnomocňuje starostku mestskej časti v predmetnej veci konať.

Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 21
Proti: 0
Zdržali sa: 1
Nehlasovali: 0
Prítomní: 22
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Zdržali sa:

Prof., Danica ROSINOVÁ

Číslo hlasovania: 11
Číslo bodu: 8.
Žiadosť p. Jiřího Bašu o odkúpenie pozemku (záhrady pri RD) registra C-KN parc. č. 2954/172, k. ú. Karlova Ves.
Hlasovanie o časti B a C uznesenia.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 4
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁIng., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)


Zdržali sa:

Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 12
Číslo bodu: 9.
Žiadosť vlastníkov bytov a nebytových priestorov BD Segnerova 3 o nájom časti pozemku registra C-KN parc. č. 668/10, k. ú. Karlova Ves pre zriadenie kontajnerového stojiska.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 24
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 24
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 13
Číslo bodu: 10.
Žiadosť Ing. Jozefa Vargu o odkúpenie časti pozemku registra C-KN parc. č. 3728, k. ú. Karlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 24
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 24
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 14
Číslo bodu: 11.
Návrh na realizáciu investície „Zvýšenie energetickej efektívnosti a zlepšenie prostredia výuky objektu ZŠ A. Dubčeka, Majerníkova 62, Bratislava-Karlova Ves“.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 24
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 24
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 15
Číslo bodu: 12.
Návrh na prijatie úveru z Environmentálneho fondu.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 24
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 24
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 16
Číslo bodu: 13.
Návrh na spolufinancovanie z vlastných zdrojov MČ Bratislava ­ Karlova Ves projektu „Modernizácia športovej infraštruktúry – ZŠ Karloveská 61“.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 24
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 24
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 17
Číslo bodu: 14.
Návrh na voľbu členov komisií – neposlancov.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 24
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 24
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 18
Číslo bodu: 15.
Prenájom dráh Školskej plavárne na Majerníkovej 62.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 23
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 19
Číslo bodu: 16.
Informácia o vybavených interpeláciách.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 23
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 1
Číslo bodu: –
Voľba overovateľov zápisnice.
Testovacie hlasovanie. 
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 0
Zdržali sa: 1
Nehlasovali: 2
Prítomní: 21
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Zdržali sa:

JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Nehlasovali:

MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 2
Číslo bodu: –
Voľba overovateľov zápisnice.
Testovacie hlasovanie.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 20
Proti: 0
Zdržali sa: 3
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Zdržali sa:

Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 3
Číslo bodu: –
Voľba overovateľov zápisnice.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 23
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 4
Číslo bodu: –
Voľba návrhovej komisie.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 23
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 5
Číslo bodu: –
Hlasovanie o programe ako celku.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 22
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 22
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 6
Číslo bodu: 1.
Plnenie uznesení miestneho zastupiteľstva.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 21
Proti: 0
Zdržali sa: 2
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Zdržali sa:

Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 7
Číslo bodu: 2.
Zriadenie miestnej rady, určenie počtu a voľba jej členov.
Procedurálny návrh poslankyne Hudákovej, aby sa o uznesení hlasovalo verejne.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 23
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 8
Číslo bodu: 2.
Zriadenie miestnej rady, určenie počtu a voľba jej členov.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 23
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 9
Číslo bodu: 3.
Zriadenie komisií miestneho zastupiteľstva, voľba predsedov komisií a ich členov.
Procedurálny návrh poslankyne Hudákovej, aby sa o uznesení hlasovalo verejne.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 22
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 22
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 10
Číslo bodu: 3.
Zriadenie komisií miestneho zastupiteľstva, voľba predsedov komisií a ich členov.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 22
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 22
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 11
Číslo bodu: 4.
Návrh odvolanie a voľbu členov mimorozpočtových fondov.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 22
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 22
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 12
Číslo bodu: 5.
Návrh na odvolanie a voľbu členov pracovných skupín.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 23
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 13
Číslo bodu: 6.
Návrh na odvolanie a delegovanie členov rád škôl v zriaďovateľskej pôsobnosti mestskej časti Bratislava-Karlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 23
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 14
Číslo bodu: 7.
Návrh na odvolanie a vymenovanie členov dozorného orgánu Verejnoprospešných služieb Karlova Ves.
Zmätočné hlasovanie.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 22
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 22
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 15
Číslo bodu: 7.
Návrh na odvolanie a vymenovanie členov dozorného orgánu Verejnoprospešných služieb Karlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 22
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 22
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 16
Číslo bodu: 8.
Návrh na schválenie sobášiacich.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 23
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 17
Číslo bodu: 9.
Protest prokurátora proti všeobecne záväznému nariadeniu mestskej časti Bratislava-Karlova Ves č. 4/2012 z 15. augusta 2012 o úprave podmienok predaja, podávania a požívania alkoholických nápojov na verejne prístupných miestach v mestskej časti Bratislava-Karlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 23
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 18
Číslo bodu: 10.
Plán kontrolnej činnosti miestneho kontrolóra na 1. polrok 2023.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 23
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 19
Číslo bodu: 11.
Správa o činnosti miestneho kontrolóra.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 22
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 22
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 20
Číslo bodu: 12.
Návrh na preplatenie nevyčerpanej dovolenky podľa zákona č. 253/1994 Z. z. o právnom postavení a platových pomeroch starostov obcí a primátorov miest v znení neskorších predpisov.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 23
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 21
Číslo bodu: 13.
Návrh na odmenu miestnemu kontrolórovi za 2. polrok 2022.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 23
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 22
Číslo bodu: 14.
Harmonogram zasadnutí komisií miestneho zastupiteľstva, miestnej rady a miestneho zastupiteľstva v roku 2023.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 22
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 22
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 23
Číslo bodu: 15.
Informácia o vybavených interpeláciách.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 22
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 22
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Vianočný program s FS Dolina: Prišli sme k vám na koledu.
Ako hosť vystúpi Ženská spevácka skupina KYTICA.

Vstupné 8/5 €

Oznámenie o strategickom dokumente – územný plán zóny Karlova Ves – Líščie údolie TU

Žiadosti k prerokovaniu ako zámer prenajať majetok

Výsledky hlasovania

HLASOVANIE POSLANCOV


Ustanovujúce zastupiteľstvo – hlasovanie z 1. zasadnutia MiZ 2022, konaného dňa 22.11.2022



Číslo hlasovania: 1
Číslo bodu: 001.
Voľba overovateľov zápisnice. –
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne: 
Za: 25
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 25


   Za:
Mgr. PhD. Lucia Bundová
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing. Martin Ganz
(Team Bratislava)
Ing. Lenka Hájeková
(Team Bratislava)
Mgr. Stanislav Hrda
(Team Bratislava)
JUDr. Petra Hudáková
(Team Bratislava)
Ing. Richard Jajcay ,MBA
(Team Bratislava)
Mgr. Zuzana Jajcayová
(Team Bratislava)
MUDr. Jana Kosnáčová
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert Krampl
(Team Bratislava)
Mgr. Peter Král
(Progresívne Slovensko)
Ing. Peter Lenč
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing. Margita Majdáková
(Team Bratislava)
Ing. Martin Masár
(Sloboda a solidarita)
Ing. Martin Michlík
(Team Bratislava)
Mgr. Simona Petrík
(Progresívne Slovensko)
Ing. Vanda Prikler
(Progresívne Slovensko)
Prof. Ing. Danica Rosinová,PhD.
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing. arch. Boris Schultz
(Team Bratislava)
Mgr. Anton Šmotlák
(Team Bratislava)
 Katarína Trefilíková
(Team Bratislava)
Doc. JUDr. Lívia Trellová, PhD.
(Team Bratislava)
Ing. Martin Vician
(Team Bratislava)
JUDr. PhDr. Branislav Záhradník
(BPP)
Ing. Daniela Záhradníková
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc. Jana Žilecká
(Team Bratislava)
     

Číslo hlasovania: 2
Číslo bodu: 002.
Voľba návrhovej komisie. –
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne: 
Za: 24
Proti: 0
Zdržali sa: 1
Nehlasovali: 0
Prítomní: 25


   Za:
Mgr. PhD. Lucia Bundová
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing. Martin Ganz
(Team Bratislava)
Ing. Lenka Hájeková
(Team Bratislava)
Mgr. Stanislav Hrda
(Team Bratislava)
JUDr. Petra Hudáková
(Team Bratislava)
Ing. Richard Jajcay ,MBA
(Team Bratislava)
Mgr. Zuzana Jajcayová
(Team Bratislava)
MUDr. Jana Kosnáčová
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert Krampl
(Team Bratislava)
Mgr. Peter Král
(Progresívne Slovensko)
Ing. Peter Lenč
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing. Margita Majdáková
(Team Bratislava)
Ing. Martin Masár
(Sloboda a solidarita)
Ing. Martin Michlík
(Team Bratislava)
Mgr. Simona Petrík
(Progresívne Slovensko)
Ing. Vanda Prikler
(Progresívne Slovensko)
Prof. Ing. Danica Rosinová,PhD.
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing. arch. Boris Schultz
(Team Bratislava)
 Katarína Trefilíková
(Team Bratislava)
Doc. JUDr. Lívia Trellová, PhD.
(Team Bratislava)
Ing. Martin Vician
(Team Bratislava)
JUDr. PhDr. Branislav Záhradník
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing. Daniela Záhradníková
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc. Jana Žilecká
(Team Bratislava)

   Zdržali sa:
Mgr. Anton Šmotlák
(Team Bratislava)
   


Číslo hlasovania: 3
Číslo bodu: 002.
Správa predsedníčky miestnej volebnej komisie o výsledku volieb starostu a poslancov miestneho zastupiteľstva, zloženie sľubu novozvolenej starostky a odovzdanie osvedčenia o zvolení za starostu, zloženie sľubu poslancov novozvoleného miestneho zastupiteľstva a odovzdanie osvedčení o zvolení novozvoleným poslancom. –
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne: 
Za: 25
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 25


   Za:
Mgr. PhD. Lucia Bundová
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing. Martin Ganz
(Team Bratislava)
Ing. Lenka Hájeková
(Team Bratislava)
Mgr. Stanislav Hrda
(Team Bratislava)
JUDr. Petra Hudáková
(Team Bratislava)
Ing. Richard Jajcay ,MBA
(Team Bratislava)
Mgr. Zuzana Jajcayová
(Team Bratislava)
MUDr. Jana Kosnáčová
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert Krampl
(Team Bratislava)
Mgr. Peter Král
(Progresívne Slovensko)
Ing. Peter Lenč
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing. Margita Majdáková
(Team Bratislava)
Ing. Martin Masár
(Sloboda a solidarita)
Ing. Martin Michlík
(Team Bratislava)
Mgr. Simona Petrík
(Progresívne Slovensko)
Ing. Vanda Prikler
(Progresívne Slovensko)
Prof. Ing. Danica Rosinová,PhD.
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing. arch. Boris Schultz
(Team Bratislava)
Mgr. Anton Šmotlák
(Team Bratislava)
 Katarína Trefilíková
(Team Bratislava)
Doc. JUDr. Lívia Trellová, PhD.
(Team Bratislava)
Ing. Martin Vician
(Team Bratislava)
JUDr. PhDr. Branislav Záhradník
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing. Daniela Záhradníková
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc. Jana Žilecká
(Team Bratislava)
   

Koncert a workshop osobnostného rozvoja. Projekt speváčky, skladateľky, hlasovej koučky Anny Re, speváka a skladateľa Jána Smolíka a lektora sebarozvoja Milana Surgoša.
Špeciálny hosť Roman Pomajbo.
Vstupné 55 €.
Viac info na: ankarepkova.sk, anka@ankarepkova.sk 

Rozbaľte to na Vianoce swingovo! V piatok 16.12. Vám do tanca zahrá Gabo Jonáš Swingtet & Katka Suchoňová, na tanečnom tasteri pre úplných začiatočníkov si môžete vyskúšať swingové kroky a tancovať, až kým neuvidíte zlaté prasiatko 😉. Pripravenú máme aj tanečnú súťaž a nebude chýbať súťaž o najlepšie vianočné koláče.

GABO JONÁŠ SWINGTET
Zoskupenie brilantných a medzinárodne uznávaných jazzových hudobníkov okolo Gaba Jonáša môžete poznať z nedeľných jam session, kde neustále prekvapujú svojimi skvelými aranžmánmi. Špeciálne pre nás si pripravili nestarnúce swingové melódie do tanca i na posluch.

KATKA SUCHOŇOVÁ
Swingtet doplní svojím spevom Katka Suchoňová. Táto mladá speváčka má za sebou spolupráce s hudobníkmi ako Robo Opatovský, Boris Čellár, Milo Suchomel a ako sólistka účinkovala i v Big Bande Gustava Broma. Za svoje vzory považuje speváčky ako Aretha Franklin, Billie Holiday, Ella Fitzgerald či Diana Krall.

Vstup: 14€ na mieste 🙂

Kamel klub
Molecova 2, Bratislava
16.12. 19:00 PIATOK

Zapojte sa s nami do 5. jubilejného ročníka celoslovenskej výzvy “Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok?”

Do Karloveského centra kultúry môžete krabičky nosiť v tieto dni:
Utorok 29.11. od 15.00 do 20.00 h.
Streda 30. 11. od 8.30 do 11.00 h.
Štvrtok 1. 12. od 15.00 do 20.00 h.
Piatok 2. 12. od 8.30 do 11.00 h.

Kompletné informácie o výzve a zberných miestach nájdete na stránke www.kolkolasky.sk

Čo by mala obsahovať krabička?

niečo sladké (napr. keksíky, pernícky, šalviové cukríky, hroznový cukor, DIA keksy, DIA čokoláda, piškóty, plnený croissant, ovocné detské tašticky, detská výživa, krabičkový džúsik, maslové kekse, venceky, džem, mäkké sušené ovocie, detský nápoj so ,,sosáčikom,, na pitie)

niečo slané (napr. slané kekse, tyčinky, praclíky, kukuričné chrumky, krekery a pod.)

niečo teplé (napr. káva, čaj, cappuccino, horúca čokoláda, Melta, Caro)

niečo mäkké (napr. teplé ponožky, papuče, rukavice, čiapka, šál, textilné vreckovky, malý mäkký uteráčik)

niečo voňavé (napr. napríklad sprchový gél, šampón, tekuté mydlo, vlhčené servítky, telové mlieko, sprej, krém na ruky, krém na nohy, krém na tvár, balzam na pery, zubná pasta, corega tablety, toaletná voda, parfum)

niečo na zábavu (napr. krížovky, osem smerovky, sudoku, časopisy (Slovenka, Život, Žena a život, Napísal život, Zdravie), kniha básní, pekný román, duchovná literatúra, knihy s pozitívnou tematikou, žreb pre šťastie, vlastnoručne napísaný list)

niečo zo srdca (napr. kresbičky od Vašich detí, ručné výrobky, prázdne pohľadnice s nalepenou známkou, drobnú vianočnú dekoráciu, soška anjelika, malý vankúšik, nahrievací vankúšik, malý plyšový macko do ruky, náramok na ruku, ruženec, pekná šálka, veselý pohár so slamkou, hrebienok, lapač snov, fotka v rámiku)

Ak si chcete byť 100% istí tým, čo môžete/nemali by ste dať do krabičky, prečítajte si kompletné pokyny: https://www.kolkolasky.sk/pokyny/

Karloveská knižnica pozýva do Karloveského centra kultúry na dramatizované čítanie tradičného diela Charlesa Dickensa o starom lakomcovi Scroogovi a duchu Vianoc, ktorý nakoniec obmäkčí jeho tvrdé srdce. Spolu so známym bábkohercom  Martinom Kollárom (TV relácia Smajlíkovci) sa vaše deti naučia jednu koledu aj zaspievať. 

Vstupné 3,00 € dostupné 30 minút pred začiatkom podujatia v Karloveskom centre kultúry alebo čoskoro dostupné aj prostredníctvom siete Ticketportal.

Pozývame vás na otvorenie novej tradície!

Príďte spoločne so speváckym zborom Magnificat otvoriť karloveský advent. Spoločne sa započúvame do vianočných chorálov a zaspievame si známe slovenské a zahraničné koledy.
Moderuje Jakub Ružička.
Drobné vianočné občerstvenie grátis.

17.00 h Pribišova-Rozsvietenie a rozospievanie adventného venca, 20 min.

19.00 h Nám. sv. Františka-Rozsvietenie a rozospievanie adventného venca, 20 min.