menu menu
facebook instagram
webstranka@karlovaves.sk
Mapa Stránky - GDPR

Bratislavský MTB maratón už v sobotu

V sobotu 17. júna odštartuje v Líščom údolí Bratislavský MTB maratón, jediný cyklistický maratón na území Bratislavy. Organizátori sľubujú nielen poriadnu športovú výzvu, ale aj deň, ktorý si môžu užiť aj rodinní príslušníci.

Kondíciu i technické schopnosti cyklistov preveria dve trate vedúce unikátnym prostredím Devínskej Kobyly. Jazdiť sa bude po cyklistických trasách, aby sa pretekári v maximálnej možnej miere vyhli kolíziám s pešími turistami. Elektrobicykle sa stávajú čoraz populárnejšími, a preto prirodzene nesmú chýbať ani na Bratislavskom MTB Maratóne, kde štartujú v dvoch kategóriách: PEDELEC a OPEN.

Aby sa v Líščom údolí stretlo čo najviac priaznivcov cyklistiky, získa každý online registrovaný pretekár kávovar. „Naším cieľom je vytiahnuť na bicykel čo najviac Bratislavčanov. Motivovať ich k jazdeniu sme sa rozhodli aj hodnotným darčekom k štartovnému,“ hovorí Robo Hošták z organizačného tímu. Pre všetkých, ktorí prídu do Parku SNP v Líščom údolí povzbudiť pretekárov, bude pripravený sprievodný program a zóna s detskými pretekmi.

Info: https://www.bratislavskymtbmaraton.sk/

ŠTARTOVNÉ

Pri registrácii vopred cez internet 15 € a na mieste 20 €

TRATE

Veľký okruh: 40 km/prevýšenie 1590 metrov

Stredný okruh: 21 km/prevýšenie 810 metrov

Nenašli ste na tejto stránke čo ste hľadali? Skúste Vyhľadávanie alebo nás kontaktujte na info@karlovaves.sk

Tlačiť
    Naposledy upravené: 16. júna 2017