menu menu
facebook instagram
webstranka@karlovaves.sk
Mapa Stránky - GDPR

Burza starých vecí na Dlhých dieloch

Máte doma staré veci, ktoré už nepotrebujete? Máte pocit, že by sa mohli niekomu hodiť alebo mu urobia radosť? Máte ideálnu príležitosť ponúknuť ich v sobotu 17. júna na prvej Burze starých vecí, ktorá sa uskutoční na Dlhých dieloch na školskom námestí od 10.00 do 17.00 h. Burzu organizuje oddelenie kultúry miestneho úradu v spolupráci s internetovou skupinou Burza starých vecí, ktorej zakladateľkou je Kitty Jánošová.

Najväčšia skupina s týmto zameraním na Slovensku má už 45 000 členov, ktorí sa zatiaľ poznali len cez virtuálny svet sociálnej siete. Preto jej zakladateľka privítala iniciatívu vedúcej oddelenia kultúry Adriany Majky spojiť sily a prepojiť svet virtuálnych predávajúcich s reálnym prostredím. „Veľa Karlovešťanov sa určite poteší, že budú môcť za susedskú cenu nakúpiť či predať nepotrebné veci a zaspomínať si na staré časy,“ povedala Kitty Jánošová. Pôjde o knihy, lampy, ale napríklad aj o drobné vybavenie domácností. Na burze nie je možné ponúkať domáce zvieratá ani lieky.

Podobné burzy sú veľmi obľúbené v zahraničí a navštevuje ich veľa ľudí. „Sama som členkou v rôznych podobných skupinách, ktoré sa venujú predaju rozmanitých retro vecí. Oslovila som Kitty Jánošovú a ona s tým nadšene súhlasila. Cieľom je vytvoriť milú akciu nielen lokálneho charakteru. Ako sa to nakoniec skončí? Sama som zvedavá. Budem veľmi rada, ak sa do nej zapojí, čo najviac Karlovešťanov. Robíme to najmä pre nich,“ vysvetľuje Adriana Majka. Vstup pre záujemcov o kúpu je voľný. Pokiaľ chcete niečo ponúknuť na predaj, treba sa vopred zaregistrovať na e-mail: ilona.kraic@karlovaves. sk. Registračný poplatok za predajné miesto je 3 eurá. Podrobnejšie informácie o burze získate aj na telefónnom čísle 0940 634 121

Nenašli ste na tejto stránke čo ste hľadali? Skúste Vyhľadávanie alebo nás kontaktujte na info@karlovaves.sk

Tlačiť
    Naposledy upravené: 15. júna 2017