menu menu
facebook instagram
webstranka@karlovaves.sk
Mapa Stránky - GDPR

Električkové zastávky v Karlovej Vsi čakajú opravy

Obyvatelia mestskej časti Bratislava-Karlova Ves sa v júni dočkajú opravy prístreškov zastávok na električkovej trati. V dôsledku vandalizmu sú prístrešky dlhodobo poškodené, čo trápi najmä pravidelných cestujúcich. Miestny úrad preto požiadal Dopravný podnik Bratislava (DPB) o riešenie situácie.

Prístrešky zastávok nie sú zanedbané len bežnou nečistotou, ale mnohé z nich majú poškodené sklené výplne. Kvalita cestovania je jednou z hlavných podmienok toho, aby sa zvyšoval podiel obyvateľov cestujúcich MHD,“ upozornila starostka Karlovej Vsi Dana Čahojová. Práve preto požiadala DPB, aby zabezpečil opravy, prípadne výmeny zastávkových prístreškov.

Mestský dopravca má záujem situáciu riešiť. „Dopravný podnik Bratislava vymení poškodené časti prístreškov, ktoré má v správe od Botanickej záhrady po zastávku Karlova Ves. Kompletná výmena bude realizovaná pri modernizácii električkovej trate,“ informovala hovorkyňa DPB Adriana Volfová. Dopravný podnik Bratislava dočasne vymení rozbité sklené výplne v spodnej časti prístreškov za plechové tabule, ktoré sú odolnejšie voči vandalizmu. Vymení aj vrchné časti skiel tam, kde to bude potrebné.

Nenašli ste na tejto stránke čo ste hľadali? Skúste Vyhľadávanie alebo nás kontaktujte na info@karlovaves.sk

Tlačiť
    Naposledy upravené: 3. júna 2016