menu menu
facebook instagram
webstranka@karlovaves.sk
Mapa Stránky - GDPR

Hlasovanie z 5. zasadnutia MiZ 2023, konaného dňa 27.06.2023

Číslo hlasovania: 1
Číslo bodu: –
Voľba overovateľov zápisnice.
Zmätočné hlasovanie.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 14
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 14

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 2
Číslo bodu: –
Voľba overovateľov zápisnice.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 15
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 15

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 3
Číslo bodu: –
Voľba návrhovej komisie.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 14
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 14

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 4
Číslo bodu: –
Hlasovanie o programe ako celku.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 15
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 15

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 5
Číslo bodu: 1.
Plnenie uznesení miestneho zastupiteľstva. –
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 15
Proti: 0
Zdržali sa: 1
Nehlasovali: 0
Prítomní: 16

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Zdržali sa:

Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 6
Číslo bodu: 2.
Správa o činnosti miestneho kontrolóra. –
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 17
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 17

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 7
Číslo bodu: 3.
Plán kontrolnej činnosti miestneho kontrolóra na 2. polrok 2023.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 16
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 16

   Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 8
Číslo bodu: 4.
Návrh záverečného účtu mestskej časti Bratislava­Karlova Ves za rok 2022. –
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 9
Číslo bodu: 5.
Návrh na schválenie záväzku mestskej časti Bratislava-Karlova Ves vo vzťahu k hlavnému mestu SR Bratislave vyplývajúceho z Memoranda o rozdelení nenávratného finančného príspevku zo dňa 17.03.2023 z Operačného programu IROP, cieľ: PO 9 FAST-CARE.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 18

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 10
Číslo bodu: 6.
Stanovisko miestneho zastupiteľstva k návrhu všeobecne záväzného nariadenia hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy o nájme bytov.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 11
Číslo bodu: 7.
Žiadosť Západoslovenskej distribučnej a. s. o kúpu pozemkov registra C-KN parc. č. 1426/486 o výmere 31 m2 a C-KN parc. č. 1426/803 o výmere 45 m2, k. ú. Karlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

   Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 12
Číslo bodu: 8.
Návrh na predaj pozemkov registra C-KN p. č. 3288, p. č. 3289, p. č. 3290 v súlade s podmienkami obchodnej verejnej súťaže o najvhodnejší návrh na predaj predmetných pozemkov.
Hlasovanie o alternatíve č. 3.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 13
Číslo bodu: 10.
Žiadosť MUDr. Danky Škultétyovej o kúpu pozemku C-KN p. č. 2052, k. ú. Karlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 14
Číslo bodu: 11.
Zámer predať časť pozemku vo vlastníctve Mestskej časti Bratislava-Karlova Ves pod budúcou stavbou kioskovej trafostanice, z dôvodu navýšenia kapacity elektrickej energie v Základnej škole Majerníkova 60.
Hlasovanie o alternatíve A.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 15
Číslo bodu: 12.
Schválenie podmienok obchodnej verejnej súťaže o najvhodnejší návrh na uzavretie zmluvy o nájme nebytového priestoru nachádzajúceho sa na v bytovom dome na Segnerovej ul. č. 3.
Pozmeňujúci návrh poslankyne Hudákovej: V bode 6 podmienok OVS, ktoré sú prílohou materiálu uznesenia, výška nájomného „Najnižšia ponuka je stanovená výškou nájomného 60,00 Eur/m²/rok“.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 0
Zdržali sa: 1
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Zdržali sa:

Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 16
Číslo bodu: 12.
Schválenie podmienok obchodnej verejnej súťaže o najvhodnejší návrh na uzavretie zmluvy o nájme nebytového priestoru nachádzajúceho sa na v bytovom dome na Segnerovej ul. č. 3.
Hlasovanie o uznesení ako celku.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 17
Číslo bodu: 13.
Návrh na uzavretie nájomných zmlúv a na predĺženie platnosti nájomných zmlúv na pozemky v k. ú. Bratislava-Karlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 17
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 17

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 18
Číslo bodu: 14.
Žiadosť občianskeho združenia NAŠE JASLIČKY SVETIELKO o predĺženie nájmu nebytového priestoru v objekte Materskej školy Ľ. Fullu 12.
Pozmeňujúci návrh poslanca Michlíka: Miestne zastupiteľstvo A. schvaľuje z dôvodu hodného osobitného zreteľa v zmysle § 9a ods. 9 písm. c) zákona SNR č. 138/1991 Zb. o majetku obcí v znení neskorších predpisov predĺženie nájmu nebytových priestorov – pavilón v budove Materskej školy Ľ. Fullu 12 v Bratislave s podlahovou plochou 255,60 mpre žiadateľa NAŠE JASLIČKY SVETIELKO, občianske združenie, Púpavová 677/34, Bratislava, IČO: 5192514, s nájomným vo výške 20,00 €/m2/rok a úhradou nákladov spojených s nájmom nebytového priestoru vo výške podľa technického prepočtu, s dobou prenájmu od 01.08.2023 do 31.07.2026 za účelom zabezpečenia výchovno-vzdelávacieho procesu a aktivít, ktoré s ním súvisia pre deti vo veku od 18 mesiacov do 3 rokov, B. splnomocňuje  starostku mestskej časti v predmetnej veci konať.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 14
Proti: 1
Zdržali sa: 2
Nehlasovali: 0
Prítomní: 17

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)

Proti:

Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Zdržali sa:

Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 19
Číslo bodu: 14.
Žiadosť občianskeho združenia NAŠE JASLIČKY SVETIELKO o predĺženie nájmu nebytového priestoru v objekte Materskej školy Ľ. Fullu 12.
Pozmeňujúci návrh poslankyne Kosnáčovej: Miestne zastupiteľstvo A. schvaľuje z dôvodu hodného osobitného zreteľa v zmysle § 9a ods. 9 písm. c) zákona SNR č. 138/1991 Zb. o majetku obcí v znení neskorších predpisov predĺženie nájmu nebytových priestorov – pavilón v budove Materskej školy Ľ. Fullu 12 v Bratislave s podlahovou plochou 255,60 mpre žiadateľa NAŠE JASLIČKY SVETIELKO, občianske združenie, Púpavová 677/34, Bratislava, IČO: 5192514, s nájomným vo výške 14,00 €/m2/rok a úhradou nákladov spojených s nájmom nebytového priestoru vo výške podľa technického prepočtu, s dobou prenájmu od 01.08.2023 do 31.07.2026 za účelom zabezpečenia výchovno-vzdelávacieho procesu a aktivít, ktoré s ním súvisia pre deti vo veku od 18 mesiacov do 3 rokov, B. splnomocňuje  starostku mestskej časti v predmetnej veci konať.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 5
Proti: 2
Zdržali sa: 8
Nehlasovali: 0
Prítomní: 15

Za:

MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Proti:

 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)

Zdržali sa:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 20
Číslo bodu: 14.
Žiadosť občianskeho združenia NAŠE JASLIČKY SVETIELKO o predĺženie nájmu nebytového priestoru v objekte Materskej školy Ľ. Fullu 12.
Hlasovanie o pôvodnom návrhu.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 8
Proti: 3
Zdržali sa: 4
Nehlasovali: 0
Prítomní: 15

Za:

JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)

Proti:

MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Zdržali sa:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 21
Číslo bodu: 15.
Žiadosť Ivety Némethovej o nájom pozemku č. 2918/2, k. ú. Karlova Ves, Staré Grunty 8, Bratislava.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 14
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 14

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 22
Číslo bodu: 16.
Prenájom dráh Školskej plavárne na Majerníkovej 62.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 18

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 23
Číslo bodu: 17.
Poskytnutie dotácií na rok 2023.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 18

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 24
Číslo bodu: 18.
Poslanecký návrh: Návrh na voľbu poslanca do komisie územného rozvoja a výstavby.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 17
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 17

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 25
Číslo bodu: 19.
Návrh na odmenu miestnemu kontrolórovi za 1. polrok 2023.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 18

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 26
Číslo bodu: 20.
Informácia o vybavených interpeláciách.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 16
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 16

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 27
Číslo bodu: 21A.
Rôzne. – Návrh poslankyne Hudákovej: Návrh na prijatie uznesenia o zriadení Komisie pre inovácie a komunikáciu Miestneho zastupiteľstva Mestskej časti Bratislava-Karlova Ves, návrh na voľbu predsedu a členov tejto komisie, návrh dodatku č. 1 k Rámcovej náplni práce komisií Miestneho zastupiteľstva Mestskej časti Bratislava-Karlova Ves (uznesenie č. 41/2019).
Hlasovanie o procedurálnom návrhu verejnej voľby predsedu komisie.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 16
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 16

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 28
Číslo bodu: 21A.
Rôzne. – Návrh poslankyne Hudákovej: Návrh na prijatie uznesenia o zriadení Komisie pre inovácie a komunikáciu Miestneho zastupiteľstva Mestskej časti Bratislava-Karlova Ves, návrh na voľbu predsedu a členov tejto komisie, návrh dodatku č. 1 k Rámcovej náplni práce komisií Miestneho zastupiteľstva Mestskej časti Bratislava-Karlova Ves (uznesenie č. 41/2019).
Miestne zastupiteľstvo A. zriaďuje Komisiu pre inovácie a komunikáciu Miestneho zastupiteľstva mestskej časti Bratislava-Karlova Ves. B. volí 1. za predsedu komisie: Ing. Richarda Jajcaya, MBA, 2. za členov komisie: Róberta Krampla, Ing. Petra Lenča, Martina Paška a Ing. Martina Viciana, C. schvaľuje Dodatok č. 1 k Rámcovej náplni práce komisií Miestneho zastupiteľstva Mestskej časti Bratislava-Karlova Ves schválenej uznesením č. 41/2019 zo dňa 30.4.2019 v znení uvedenom v prílohe tohto materiálu, D. žiada prednostku miestneho úradu umožniť plnenie úloh komisie.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 15
Proti: 0
Zdržali sa: 1
Nehlasovali: 0
Prítomní: 16

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Zdržali sa:

MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 29
Číslo bodu: 21B.
Rôzne. – Návrh poslankyne Hudákovej: Návrh na schválenie Štatútu periodika Mestskej časti Bratislava-Karlova Ves Karloveské noviny.
Miestne zastupiteľstvo schvaľuje Štatút miestneho periodika Mestskej časti Bratislava-Karlova Ves Karloveské noviny.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 14
Proti: 0
Zdržali sa: 1
Nehlasovali: 0
Prítomní: 15

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)

Zdržali sa:

MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Nenašli ste na tejto stránke čo ste hľadali? Skúste Vyhľadávanie alebo nás kontaktujte na info@karlovaves.sk

Tlačiť
    Naposledy upravené: 28. júna 2023