menu menu
facebook instagram
webstranka@karlovaves.sk
Mapa Stránky - GDPR

Hlasovanie z 8. zasadnutia MiZ 2023, konaného dňa 19.12.2023

Číslo hlasovania: 1
Číslo bodu: –
Voľba overovateľov zápisnice.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 18

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 2
Číslo bodu: –
Voľba návrhovej komisie.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 18

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 3
Číslo bodu: –
Hlasovanie o programe ako celku.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 17
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 17

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 4
Číslo bodu: 1.
Oznámenie starostky o nastúpení náhradníka po zaniknutom mandáte poslankyne a zloženie sľubu nového poslanca.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 5
Číslo bodu: 2.
Plnenie uznesení miestneho zastupiteľstva.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 20
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 20

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 6
Číslo bodu: 3.
Návrh na prijatie investičného úveru za účelom financovania investičného projektu „Obnova budovy ZŠ Karloveská 61 z hľadiska zníženia energetickej náročnosti prevádzky školy“.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 20
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 20

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 7
Číslo bodu: 4.
Návrh rozpočtu mestskej časti Bratislava ­ Karlova Ves na rok 2024 s výhľadom na roky 2025 a 2026.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 8
Číslo bodu: 5.
Návrh všeobecne záväzného nariadenia mestskej časti Bratislava-Karlova Ves č. ../2023 zo dňa 19.12.2023, ktorým sa mení všeobecne záväzné nariadenie č. 6/2015 z 27.10.2015 o miestnych daniach v znení všeobecne záväzného nariadenia č. 9/2015 z 15.12.2015, všeobecne záväzného nariadenia č. 4/2017 zo 4.4.2017, všeobecne záväzného nariadenia č. 3/2020 z 30.6.2020 a všeobecne záväzného nariadenia č. 5/2020 z 15.12.2020.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 1
Nehlasovali: 0
Prítomní: 20

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Zdržali sa:

Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)

Číslo hlasovania: 9
Číslo bodu: 6.
Návrh na schválenie „Zadanie ­ Územný plán zóny Karlova Ves ­ Líščie údolie“.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 10
Číslo bodu: 7.
Návrh na predĺženie ulice a pomenovanie novej ulice v mestskej časti Bratislava-Karlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 20
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 20

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 11
Číslo bodu: 8.
Návrh Zásad hospodárenia s majetkom mestskej časti Bratislava-Karlova Ves a s majetkom zvereným jej do správy hlavným mestom Slovenskej republiky Bratislavou.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 20
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 20

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 12
Číslo bodu: 9.
Žiadosť o. z. Slovenský skauting, 70. zbor o nájom nebytového priestoru v objekte Karloveského centra kultúry, Molecova 2.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 1
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 20

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Proti:

 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 13
Číslo bodu: 10.
Žiadosť o. z. Slovenský skauting 1. zbor Baden-Powella Bratislava o nájom nebytového priestoru v objekte Karloveského centra kultúry, Molecova 2.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 1
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Proti:

 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 14
Číslo bodu: 11.
Návrh na uzavretie nájomných zmlúv a na predĺženie platnosti nájomných zmlúv na pozemky v k. ú. Karlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 18

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 15
Číslo bodu: 12.
Návrh na vyradenie prebytočného a neupotrebiteľného majetku mestskej časti BratislavaKarlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 17
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 17

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 16
Číslo bodu: 13.
Žiadosť Ing. Marka Divékyho o odkúpenie pozemku registra C-KN parc. č. 182/1 v k.ú. Karlova Ves v lokalite Líščie údolie.
Hlasovanie o alternatíve č. 2.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 17
Číslo bodu: 14.
Schválenie podmienok obchodnej verejnej súťaže o najvýhodnejší návrh na uzavretie zmluvy o nájme parkovacieho miesta v objekte verejné parkovisko – garáže na Pribišovej ulici v Bratislave.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 18
Číslo bodu: 15.
Žiadosť Longital sport club, o. z. o nájom pozemku pod unimobunkou.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 19
Číslo bodu: 16.
Zásady oznamovania protispoločenskej činnosti podľa zákona 54/2019.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 20
Číslo bodu: 17.
Správa o činnosti miestneho kontrolóra.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 21
Číslo bodu: 18.
Plán kontrolnej činnosti miestneho kontrolóra na 1. polrok 2024.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 22
Číslo bodu: 19.
Návrh na odmenu miestnemu kontrolórovi za 2. polrok 2023.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 0
Zdržali sa: 1
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Zdržali sa:

 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 23
Číslo bodu: 20.
Harmonogram zasadnutí komisií miestneho zastupiteľstva, miestnej rady a miestneho zastupiteľstva v roku 2024.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 18

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 24
Číslo bodu: 21.
Poslanecký návrh: Návrh na rozšírenie komisie legislatívno-právnej miestneho zastupiteľstva mestskej časti Bratislava-Karlova Ves o oblasť ochrany verejného poriadku a návrh dodatku č. 2 k Rámcovej náplni práce komisií miestneho zastupiteľstva mestskej časti Bratislava ­ Karlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 18

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Nenašli ste na tejto stránke čo ste hľadali? Skúste Vyhľadávanie alebo nás kontaktujte na info@karlovaves.sk

Tlačiť
    Naposledy upravené: 27. februára 2024