menu menu
facebook instagram
webstranka@karlovaves.sk
Mapa Stránky - GDPR

Jubilejný 40. Beh Devínskou Kobylou

Beh Devínskou Kobylou je najstarším tradičným bežeckým podujatím v prírodnom lesnom teréne na Slovensku. Podujatie sa uskutoční v sobotu 24. Októbra.

 

Príďte si vychutnať neopakovateľnú jesennú atmosféru jedinečných lesných tratí, ktoré vytýčil zakladateľ tohto behu Juraj Nagy už v roku 1970. Tento rok v rámci  jubilejného 40. ročníka pripravujeme okrem cien pre prvých troch pretekárov v každej kategórii aj  spomienkové plagáty a tričká pre každého účastníka BDK. Na podnet Karloveského športového klubu sme pridali aj novú súťaž škôl, ktorej pravidlá si môžete stiahnuť v sekcii propozícií 40. ročníka. Pre víťaznú školu pripravil praktickú cenu Karloveský športový klub.

 

Pre účastníkov sú pripravené štyri dĺžky trate v dĺžke 6500, 3000, 1500 a 500 metrov. Bežci môžu súťažiť vo viacerých zaujímavých vekových kategóriách: Muži, Chlapci, Borci, Vytrvalci, Amazonky, Ženušky a iné.

 

Viac informácií o podujatí alebo o propozíciách trate získate na stránke www.bdk.sk alebo u organizátorov podujatia DANUBIUS – Klub športov v prírode a Karloveský športový klub. Prihlasovanie na Beh devínskou kobylou je možné v deň konania podujatia 24. Októbra od 8:00 a predbežne cez intenet.

Nenašli ste na tejto stránke čo ste hľadali? Skúste Vyhľadávanie alebo nás kontaktujte na info@karlovaves.sk

Tlačiť
    Naposledy upravené: 19. októbra 2015