menu menu
facebook instagram
webstranka@karlovaves.sk
Mapa Stránky - GDPR

Karlova Ves otvorí pre obyvateľov Centrum služieb občanom

Obyvatelia mestskej časti Bratislava-Karlova Ves si budú môcť najviac využívané služby vybaviť na jednom mieste. Nemusia pri vybavovaní úradnej agendy premýšľať nad tým, či má Miestny úrad v daný deň úradné hodiny. Nové Centrum služieb občanom, ktoré mestská časť otvorí v stredu 1. júna, im bude k dispozícií každý pracovný deň. Ľudia navyše nebudú musieť hľadať zamestnancov úradu v množstve kancelárií, postupne ich nájdu na jednom mieste.

V prvej etape sa do nového Centra presunie ohlasovňa pobytov obyvateľov, kde je možné prihlásiť alebo odhlásiť sa z trvalého alebo prechodného pobytu. Okrem toho bude možné dať si osvedčiť podpis alebo fotokópie dokumentov,“ informovala starostka Karlovej Vsi Dana Čahojová. Centrum služieb občanom bude otvorené na Námestí sv. Františka každý pracovný deň od ôsmej hodiny a nachádza sa vľavo od vstupu do budovy miestneho úradu.

Ponuka poskytovaných služieb v novom Centre sa v ďalších týždňoch rozšíri. Pribudne tam aj matrika, kde vybavia napríklad sobášny či úmrtný list. Súčasťou Centra bude automat na poradové čísla a platobný terminál, aby mohli obyvatelia v prípade záujmu o platené služby platiť aj kartou. Pripomeňme, že ponuku služieb občanom rozšírila v Karlovej Vsi aj Sociálna poisťovňa. Po dohode s mestskou časťou Karlova Ves vytvorila pre obyvateľov západnej časti Bratislavy svoje nové pracovisko, zo zadnej strany Miestneho úradu.

Nenašli ste na tejto stránke čo ste hľadali? Skúste Vyhľadávanie alebo nás kontaktujte na info@karlovaves.sk

Tlačiť
    Naposledy upravené: 30. mája 2016