menu menu
facebook instagram
webstranka@karlovaves.sk
Mapa Stránky - GDPR

Karlova Ves pripravuje Program hospodárskeho rozvoja a sociálneho rozvoja na roky 2024 – 2030

Tento strategický dokument pomôže zlepšiť rozvoj, rozšíriť ponuku a kvalitu služieb zabezpečovaných mestskou časťou a inými poskytovateľmi, zlepšiť kvalitu technickej infraštruktúry, odpadového hospodárstva, dopravnej infraštruktúry, životného prostredia, školstva, kultúry, športu, sociálnych služieb a pod.

Dôležité je, aby sa do jeho tvorby zapojilo čo najviac obyvateľov Karlovej Vsi. Svoj názor, pripomienky či návrhy k plánu budúceho rozvoja našej mestskej časti môžete vyjadriť vyplnením dotazníka, ktorý bude podkladovým materiálom pre prípravu programu. Dotazník a podrobnejšie informácie o príprave Programu hospodárskeho rozvoja a sociálneho rozvoja (PHRSR) na roky 2024 – 2030 nájdete TU.

V tlačenej forme budú dotazníky distribuované do každej domácnosti prostredníctvom Karloveských novín, ktoré si nájdete v schránke od 25. januára. Vyplnené tlačené dotazníky možno odovzdať osobne na vrátnici miestneho úradu najneskôr do konca februára 2024.

Pri vypĺňaní voľte odpovede tak, aby čo najviac zodpovedali Vašim predstavám. Návrhy by mali inšpirovať k prijatiu opatrení za účelom zvýšenia kvality služieb a prostredia, v ktorom žijete.

Foto: ilustračné (Z dronu)

Nenašli ste na tejto stránke čo ste hľadali? Skúste Vyhľadávanie alebo nás kontaktujte na info@karlovaves.sk

Tlačiť
    Naposledy upravené: 19. januára 2024