menu menu
facebook instagram
webstranka@karlovaves.sk
Mapa Stránky - GDPR

Karlova Ves sa pripravuje na zapojenie do celomestského systému parkovania

Zavádzanie celomestského systému parkovania známeho pod skratkou PAAS pokračuje. Postupne sa doň zapájajú ďalšie časti Bratislavy. Karlova Ves plánuje tri parkovacie zóny. Prvá, ktorou sa zapojí do celomestského parkovania, je zóna KV2. Bude sa nachádzať v spodnej časti Karlovej Vsi medzi Karloveskou radiálou a Líščím údolím. 

„Postupne sa pripravujú jednotlivé časti zóny KV2, ktoré sa po schválení budú pripájať do PAAS. Momentálne je spracovaný návrh projektu organizácie dopravy 1. časti tejto zóny, ktorá je ohraničená ulicami Špieszova, Čavojského, Fadruszova, Kempelenova, Tilgnerova. Zároveň mapujeme ďalšiu časť zóny KV2, ktorá zahŕňa ulice Segnerova, Donnerova, Pod Rovnicami, Líščie údolie (časť od polikliniky) a Čárskeho. Takto ucelený celok bude predstavený verejnosti a potom zaslaný na Krajský dopravný inšpektorát a do operatívnej komisie magistrátu na pripomienkovanie,“  informuje vedúca oddelenia dopravy Jana Španková.

Foto: Ako prví sa do celomestského systému parkovania zapoja obyvatelia v spodnej časti Karlovej Vsi v oblasti medzi Karloveskou radiálou a Líščím údolím.  (zdronu.sk)

Nenašli ste na tejto stránke čo ste hľadali? Skúste Vyhľadávanie alebo nás kontaktujte na info@karlovaves.sk

Tlačiť
    Naposledy upravené: 6. júla 2023