menu menu
facebook instagram
webstranka@karlovaves.sk
Mapa Stránky - GDPR

Karlsdorf platz v sobotu 24. júna

Ak máte radi pobyt v prírode, históriu a zároveň radi spoznávate komunitné aktivity, nenechajte si ujsť v sobotu 24. júna podujatie s názvom Karlsdorf Platz na Kráľovej hore – obľúbenej lúke nad sídliskom Dlhé diely. Určené je pre všetkých Bratislavčanov, najmä však pre rodiny s deťmi, pre mládež a všetkých priaznivcov ochrany prírody a aktívneho oddychu.

V čase o 8.30 h ráno vás CK Watching prevedie komentovanou vychádzkou za spevom vtákov. Prihlásiť sa na vychádzku môžete na rezervacie@karlovaves.sk. Od 10.00 do 17.00 h je pripravený bohatý program. Okrem historického tábora mladých šermiarov privítame aj niekoľko remeselných stánkov od Združenia cechu historických remesiel, zašportujeme si s 1. zborom skautov Baden-Powella a v Karloveskej komunitnej uličke odprezentujeme Projekt PERFECT – zelená pre Karlovu Ves, ZŠ Karloveskú 61 s projektami Zdravá škola & Zelená škola, občianske združenia Lúka a BROZ a informovať bude aj mestská časť Devín.

Podujatie organizuje mestská časť Bratislava-Karlova Ves v spolupráci s Klubom vojenskej histórie Templári z hradu Bagras a občianskym združením Lúka, a to vďaka podpore Bratislavského kraja. Podujatie s týmto názvom malo premiéru na minuloročných karloveských hodoch a už vtedy bol oň veľký záujem.

 

Erb MČ Bratislava-Devín, ktorá je spoluorganizátorom podujatia

Nenašli ste na tejto stránke čo ste hľadali? Skúste Vyhľadávanie alebo nás kontaktujte na info@karlovaves.sk

Tlačiť
    Naposledy upravené: 18. júna 2017