menu menu
facebook instagram
spravca@karlovaves.sk
© Karlova Ves - GDPR

Komisie

24. júna 2021

Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov

Predseda komisie: 

  • Mgr. Peter Buzáš – od 20.2.2019 do 31.12.2019,
  • JUDr. Petra Hudáková – od 1.1.2020 do 31.12.2020,
  • Mgr. Anton Šmotlák – od 1.1.2021 do 31.12.2021,
  • Mgr. Peter Buzáš – od 1.1.2022 do termínu konania komunálnych volieb v roku 2022

Členovia komisie: Mgr. Peter Buzáš – za nezávislých poslancov, JUDr. Petra Hudáková – za SPOLU-občianska demokracia, Mgr. Anton Šmotlák – za Kresťanskodemokratické hnutie

24. júna 2021

Komisia dotačná

Predseda komisie: Ing. Mgr. Anna Zemanová (do 31.12.2019)

Členovia komisie: JUDr. Petra Hudáková, MUDr. Martina Magátová, RNDr. Zuzana Melušová Kutarňová, Ing. Dagmar Petrová, Ing. Zuzana Volková, Ing. Daniela Záhradníková.