menu menu
facebook instagram
webstranka@karlovaves.sk
Mapa Stránky - GDPR

Uncategorized

28. februára 2024

Hlasovanie z 9. MiZ zasadnutia MiZ 2024,konaného dňa 27.02.2024

Hlasovanie z 9. MiZ zasadnutie MiZ 2024,
konaného dňa 27.02.2024

Číslo hlasovania: 1
Číslo bodu: –
Voľba overovateľov zápisnice.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 20
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 20

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin GANZ
Team Bratislava
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
Team Bratislava
Mgr., Stanislav HRDA
Team Bratislava
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
Team Bratislava
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Mgr., Peter KRÁL
Progresívne Slovensko
 Róbert KRAMPL
Team Bratislava
Ing., Peter LENČ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin MASÁR
Sloboda a Solidarita
Ing., Martin MICHLÍK
Team Bratislava
 Martin PAŠKO
Team Bratislava
Ing., Vanda PRIKLER
Progresívne Slovensko
Prof., Danica ROSINOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., arch., Boris SCHULTZ
Team Bratislava
 Katarína TREFILIKOVÁ
Team Bratislava
Ing., Martin  VICIAN
Team Bratislava
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Bc., Jana ŽILECKÁ
Team Bratislava

Číslo hlasovania: 2
Číslo bodu: –
Voľba návrhovej komisie.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 20
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 20

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin GANZ
Team Bratislava
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
Team Bratislava
Mgr., Stanislav HRDA
Team Bratislava
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
Team Bratislava
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Mgr., Peter KRÁL
Progresívne Slovensko
 Róbert KRAMPL
Team Bratislava
Ing., Peter LENČ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin MASÁR
Sloboda a Solidarita
Ing., Martin MICHLÍK
Team Bratislava
 Martin PAŠKO
Team Bratislava
Ing., Vanda PRIKLER
Progresívne Slovensko
Prof., Danica ROSINOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., arch., Boris SCHULTZ
Team Bratislava
 Katarína TREFILIKOVÁ
Team Bratislava
Ing., Martin  VICIAN
Team Bratislava
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Bc., Jana ŽILECKÁ
Team Bratislava

Číslo hlasovania: 3
Číslo bodu: –
Hlasovanie o programe ako celku.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 20
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 20

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin GANZ
Team Bratislava
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
Team Bratislava
Mgr., Stanislav HRDA
Team Bratislava
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
Team Bratislava
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Mgr., Peter KRÁL
Progresívne Slovensko
 Róbert KRAMPL
Team Bratislava
Ing., Peter LENČ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin MASÁR
Sloboda a Solidarita
Ing., Martin MICHLÍK
Team Bratislava
 Martin PAŠKO
Team Bratislava
Ing., Vanda PRIKLER
Progresívne Slovensko
Prof., Danica ROSINOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., arch., Boris SCHULTZ
Team Bratislava
 Katarína TREFILIKOVÁ
Team Bratislava
Ing., Martin  VICIAN
Team Bratislava
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Bc., Jana ŽILECKÁ
Team Bratislava

Číslo hlasovania: 4
Číslo bodu: 1.
Plnenie uznesení miestneho zastupiteľstva.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 20
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 20

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin GANZ
Team Bratislava
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
Team Bratislava
Mgr., Stanislav HRDA
Team Bratislava
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
Team Bratislava
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Mgr., Peter KRÁL
Progresívne Slovensko
 Róbert KRAMPL
Team Bratislava
Ing., Peter LENČ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin MASÁR
Sloboda a Solidarita
Ing., Martin MICHLÍK
Team Bratislava
 Martin PAŠKO
Team Bratislava
Ing., Vanda PRIKLER
Progresívne Slovensko
Prof., Danica ROSINOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., arch., Boris SCHULTZ
Team Bratislava
 Katarína TREFILIKOVÁ
Team Bratislava
Ing., Martin  VICIAN
Team Bratislava
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Bc., Jana ŽILECKÁ
Team Bratislava

Číslo hlasovania: 5
Číslo bodu: 2.
Návrh na spolufinancovanie projektu „Výstavba bežeckej dráhy v areáli Spojenej školy Tilgnerova 14“ z vlastných zdrojov MČ Bratislava Karlova Ves a iných zdrojov.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 20
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 20

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin GANZ
Team Bratislava
Mgr., Stanislav HRDA
Team Bratislava
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
Team Bratislava
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Mgr., Peter KRÁL
Progresívne Slovensko
 Róbert KRAMPL
Team Bratislava
Ing., Peter LENČ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin MASÁR
Sloboda a Solidarita
Ing., Martin MICHLÍK
Team Bratislava
 Martin PAŠKO
Team Bratislava
Ing., Vanda PRIKLER
Progresívne Slovensko
Prof., Danica ROSINOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., arch., Boris SCHULTZ
Team Bratislava
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
Team Bratislava
 Katarína TREFILIKOVÁ
Team Bratislava
Ing., Martin  VICIAN
Team Bratislava
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Bc., Jana ŽILECKÁ
Team Bratislava

Číslo hlasovania: 6
Číslo bodu: 3.
Vyhodnotenie komunitného plánu sociálnych služieb v mestskej časti Bratislava ­ Karlova Ves za rok 2023.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 21
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 21

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin GANZ
Team Bratislava
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
Team Bratislava
Mgr., Stanislav HRDA
Team Bratislava
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
Team Bratislava
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Mgr., Peter KRÁL
Progresívne Slovensko
 Róbert KRAMPL
Team Bratislava
Ing., Peter LENČ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin MASÁR
Sloboda a Solidarita
Ing., Martin MICHLÍK
Team Bratislava
 Martin PAŠKO
Team Bratislava
Ing., Vanda PRIKLER
Progresívne Slovensko
Prof., Danica ROSINOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., arch., Boris SCHULTZ
Team Bratislava
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
Team Bratislava
 Katarína TREFILIKOVÁ
Team Bratislava
Ing., Martin  VICIAN
Team Bratislava
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Bc., Jana ŽILECKÁ
Team Bratislava

Číslo hlasovania: 7
Číslo bodu: 4.
Návrh Dodatku č. 4 k Poriadku odmeňovania poslancov a členov komisií miestneho zastupiteľstva mestskej časti Bratislava-Karlova Ves, volených a menovaných funkcionárov samosprávy mestskej časti Bratislava-Karlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 21
Proti: 0
Zdržali sa: 1
Nehlasovali: 0
Prítomní: 22

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin GANZ
Team Bratislava
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
Team Bratislava
Mgr., Stanislav HRDA
Team Bratislava
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
Team Bratislava
Mgr., Peter KRÁL
Progresívne Slovensko
 Róbert KRAMPL
Team Bratislava
Ing., Peter LENČ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin MASÁR
Sloboda a Solidarita
Ing., Martin MICHLÍK
Team Bratislava
 Martin PAŠKO
Team Bratislava
Ing., Vanda PRIKLER
Progresívne Slovensko
Prof., Danica ROSINOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., arch., Boris SCHULTZ
Team Bratislava
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
Team Bratislava
 Katarína TREFILIKOVÁ
Team Bratislava
Ing., Martin  VICIAN
Team Bratislava
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Bc., Jana ŽILECKÁ
Team Bratislava

Zdržali sa:

MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

Číslo hlasovania: 8
Číslo bodu: 5.
Návrh na schválenie „Záväzku mestskej časti Bratislava-Karlova Ves pre účely žiadosti o poskytnutie dotácie na spracovanie Územného plánu zóny Karlova Ves ­ Líščie údolie.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 21
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 21

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin GANZ
Team Bratislava
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
Team Bratislava
Mgr., Stanislav HRDA
Team Bratislava
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
Team Bratislava
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Mgr., Peter KRÁL
Progresívne Slovensko
 Róbert KRAMPL
Team Bratislava
Ing., Peter LENČ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin MASÁR
Sloboda a Solidarita
 Martin PAŠKO
Team Bratislava
Ing., Vanda PRIKLER
Progresívne Slovensko
Prof., Danica ROSINOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., arch., Boris SCHULTZ
Team Bratislava
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
Team Bratislava
 Katarína TREFILIKOVÁ
Team Bratislava
Ing., Martin  VICIAN
Team Bratislava
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Bc., Jana ŽILECKÁ
Team Bratislava

Číslo hlasovania: 9
Číslo bodu: 6.
Správa o činnosti miestneho kontrolóra.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 22
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 22

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin GANZ
Team Bratislava
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
Team Bratislava
Mgr., Stanislav HRDA
Team Bratislava
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
Team Bratislava
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Mgr., Peter KRÁL
Progresívne Slovensko
 Róbert KRAMPL
Team Bratislava
Ing., Peter LENČ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin MASÁR
Sloboda a Solidarita
Ing., Martin MICHLÍK
Team Bratislava
 Martin PAŠKO
Team Bratislava
Ing., Vanda PRIKLER
Progresívne Slovensko
Prof., Danica ROSINOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., arch., Boris SCHULTZ
Team Bratislava
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
Team Bratislava
 Katarína TREFILIKOVÁ
Team Bratislava
Ing., Martin  VICIAN
Team Bratislava
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Bc., Jana ŽILECKÁ
Team Bratislava

Číslo hlasovania: 10
Číslo bodu: 7.
Návrh na uzavretie nájomných zmlúv a na predĺženie platnosti nájomných zmlúv na pozemky v k. ú. Bratislava-Karlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 22
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 22

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin GANZ
Team Bratislava
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
Team Bratislava
Mgr., Stanislav HRDA
Team Bratislava
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
Team Bratislava
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Mgr., Peter KRÁL
Progresívne Slovensko
 Róbert KRAMPL
Team Bratislava
Ing., Peter LENČ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin MASÁR
Sloboda a Solidarita
Ing., Martin MICHLÍK
Team Bratislava
 Martin PAŠKO
Team Bratislava
Ing., Vanda PRIKLER
Progresívne Slovensko
Prof., Danica ROSINOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., arch., Boris SCHULTZ
Team Bratislava
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
Team Bratislava
 Katarína TREFILIKOVÁ
Team Bratislava
Ing., Martin  VICIAN
Team Bratislava
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Bc., Jana ŽILECKÁ
Team Bratislava

Číslo hlasovania: 11
Číslo bodu: 8.
Návrh na schválenie podmienok obchodnej verejnej súťaže o najvýhodnejší návrh na uzavretie zmluvy o nájme pozemku parc. č. 2360/23 v lokalite Dolné Krčace v Bratislave.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 22
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 22

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin GANZ
Team Bratislava
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
Team Bratislava
Mgr., Stanislav HRDA
Team Bratislava
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
Team Bratislava
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Mgr., Peter KRÁL
Progresívne Slovensko
 Róbert KRAMPL
Team Bratislava
Ing., Peter LENČ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin MASÁR
Sloboda a Solidarita
Ing., Martin MICHLÍK
Team Bratislava
 Martin PAŠKO
Team Bratislava
Ing., Vanda PRIKLER
Progresívne Slovensko
Prof., Danica ROSINOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., arch., Boris SCHULTZ
Team Bratislava
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
Team Bratislava
 Katarína TREFILIKOVÁ
Team Bratislava
Ing., Martin  VICIAN
Team Bratislava
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Bc., Jana ŽILECKÁ
Team Bratislava

Číslo hlasovania: 12
Číslo bodu: 9.
Návrh na schválenie podmienok obchodnej verejnej súťaže o najvýhodnejší návrh na uzavretie zmluvy o nájme pozemku parc. č. 3260 v lokalite nad Devínskou cestou v Bratislave.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 21
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 21

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin GANZ
Team Bratislava
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
Team Bratislava
Mgr., Stanislav HRDA
Team Bratislava
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
Team Bratislava
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Mgr., Peter KRÁL
Progresívne Slovensko
 Róbert KRAMPL
Team Bratislava
Ing., Peter LENČ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin MASÁR
Sloboda a Solidarita
Ing., Martin MICHLÍK
Team Bratislava
 Martin PAŠKO
Team Bratislava
Ing., Vanda PRIKLER
Progresívne Slovensko
Ing., arch., Boris SCHULTZ
Team Bratislava
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
Team Bratislava
 Katarína TREFILIKOVÁ
Team Bratislava
Ing., Martin  VICIAN
Team Bratislava
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Bc., Jana ŽILECKÁ
Team Bratislava

Číslo hlasovania: 13
Číslo bodu: 10.
Návrh na schválenie podmienok obchodnej verejnej súťaže o najvýhodnejší návrh na uzavretie zmluvy o nájme pozemku parc. č. 3261 v lokalite nad Devínskou cestou v Bratislave.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 22
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 22

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin GANZ
Team Bratislava
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
Team Bratislava
Mgr., Stanislav HRDA
Team Bratislava
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
Team Bratislava
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Mgr., Peter KRÁL
Progresívne Slovensko
 Róbert KRAMPL
Team Bratislava
Ing., Peter LENČ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin MASÁR
Sloboda a Solidarita
Ing., Martin MICHLÍK
Team Bratislava
 Martin PAŠKO
Team Bratislava
Ing., Vanda PRIKLER
Progresívne Slovensko
Prof., Danica ROSINOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., arch., Boris SCHULTZ
Team Bratislava
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
Team Bratislava
 Katarína TREFILIKOVÁ
Team Bratislava
Ing., Martin  VICIAN
Team Bratislava
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Bc., Jana ŽILECKÁ
Team Bratislava

Číslo hlasovania: 14
Číslo bodu: 11.
Návrh na schválenie podmienok obchodnej verejnej súťaže o najvýhodnejší návrh na uzavretie zmluvy o nájme pozemku parc. č. 3268 v lokalite nad Devínskou cestou v Bratislave.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 20
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 20

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin GANZ
Team Bratislava
Mgr., Stanislav HRDA
Team Bratislava
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
Team Bratislava
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Mgr., Peter KRÁL
Progresívne Slovensko
 Róbert KRAMPL
Team Bratislava
Ing., Peter LENČ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin MASÁR
Sloboda a Solidarita
Ing., Martin MICHLÍK
Team Bratislava
 Martin PAŠKO
Team Bratislava
Ing., Vanda PRIKLER
Progresívne Slovensko
Prof., Danica ROSINOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., arch., Boris SCHULTZ
Team Bratislava
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
Team Bratislava
 Katarína TREFILIKOVÁ
Team Bratislava
Ing., Martin  VICIAN
Team Bratislava
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Bc., Jana ŽILECKÁ
Team Bratislava

Číslo hlasovania: 15
Číslo bodu: 12.
Návrh na schválenie podmienok obchodnej verejnej súťaže o najvýhodnejší návrh na uzavretie zmluvy o nájme nebytového priestoru na ul. Segnerova 3 v Bratislave.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 22
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 22

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin GANZ
Team Bratislava
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
Team Bratislava
Mgr., Stanislav HRDA
Team Bratislava
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
Team Bratislava
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Mgr., Peter KRÁL
Progresívne Slovensko
 Róbert KRAMPL
Team Bratislava
Ing., Peter LENČ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin MASÁR
Sloboda a Solidarita
Ing., Martin MICHLÍK
Team Bratislava
 Martin PAŠKO
Team Bratislava
Ing., Vanda PRIKLER
Progresívne Slovensko
Prof., Danica ROSINOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., arch., Boris SCHULTZ
Team Bratislava
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
Team Bratislava
 Katarína TREFILIKOVÁ
Team Bratislava
Ing., Martin  VICIAN
Team Bratislava
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Bc., Jana ŽILECKÁ
Team Bratislava

Číslo hlasovania: 16
Číslo bodu: 13.
Zámer mestskej časti Bratislava-Karlova Ves predať nebytový priestor na ul. Ľ. Fullu č. 4 v Bratislave.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 22
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 22

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin GANZ
Team Bratislava
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
Team Bratislava
Mgr., Stanislav HRDA
Team Bratislava
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
Team Bratislava
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Mgr., Peter KRÁL
Progresívne Slovensko
 Róbert KRAMPL
Team Bratislava
Ing., Peter LENČ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin MASÁR
Sloboda a Solidarita
Ing., Martin MICHLÍK
Team Bratislava
 Martin PAŠKO
Team Bratislava
Ing., Vanda PRIKLER
Progresívne Slovensko
Prof., Danica ROSINOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., arch., Boris SCHULTZ
Team Bratislava
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
Team Bratislava
 Katarína TREFILIKOVÁ
Team Bratislava
Ing., Martin  VICIAN
Team Bratislava
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Bc., Jana ŽILECKÁ
Team Bratislava

Číslo hlasovania: 17
Číslo bodu: 14.
Návrh na predaj pozemku parc. č. 2052, k.ú Karlova Ves ako dôvod hodný osobitného zreteľa pre žiadateľku MUDr. Danku Škultétyovú.
Hlasovanie o alternatíve č. 2.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 20
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 20

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin GANZ
Team Bratislava
Mgr., Stanislav HRDA
Team Bratislava
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
Team Bratislava
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Mgr., Peter KRÁL
Progresívne Slovensko
 Róbert KRAMPL
Team Bratislava
Ing., Peter LENČ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin MASÁR
Sloboda a Solidarita
Ing., Martin MICHLÍK
Team Bratislava
 Martin PAŠKO
Team Bratislava
Ing., Vanda PRIKLER
Progresívne Slovensko
Prof., Danica ROSINOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., arch., Boris SCHULTZ
Team Bratislava
 Katarína TREFILIKOVÁ
Team Bratislava
Ing., Martin  VICIAN
Team Bratislava
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Bc., Jana ŽILECKÁ
Team Bratislava

Číslo hlasovania: 18
Číslo bodu: 15.
Návrh na predaj pozemku parc. č. 2036, k. ú Karlova Ves ako dôvod hodný osobitného zreteľa pre žiadateľa Ing. Edmunda Fifeka, PhD., MBA..
Hlasovanie o alternatíve č. 2.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 18

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin GANZ
Team Bratislava
Mgr., Stanislav HRDA
Team Bratislava
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
Team Bratislava
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Mgr., Peter KRÁL
Progresívne Slovensko
 Róbert KRAMPL
Team Bratislava
Ing., Peter LENČ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin MASÁR
Sloboda a Solidarita
Ing., Martin MICHLÍK
Team Bratislava
 Martin PAŠKO
Team Bratislava
Ing., arch., Boris SCHULTZ
Team Bratislava
 Katarína TREFILIKOVÁ
Team Bratislava
Ing., Martin  VICIAN
Team Bratislava
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Bc., Jana ŽILECKÁ
Team Bratislava

Číslo hlasovania: 19
Číslo bodu: 16.
Návrh na predaj pozemku parc. č. 1311/20, k. ú Karlova Ves ako dôvod hodný osobitného zreteľa pre žiadateľa Petra Kajzra.
Hlasovanie o alternatíve č. 2.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 21
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 21

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin GANZ
Team Bratislava
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
Team Bratislava
Mgr., Stanislav HRDA
Team Bratislava
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
Team Bratislava
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Mgr., Peter KRÁL
Progresívne Slovensko
 Róbert KRAMPL
Team Bratislava
Ing., Peter LENČ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin MASÁR
Sloboda a Solidarita
Ing., Martin MICHLÍK
Team Bratislava
 Martin PAŠKO
Team Bratislava
Prof., Danica ROSINOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., arch., Boris SCHULTZ
Team Bratislava
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
Team Bratislava
 Katarína TREFILIKOVÁ
Team Bratislava
Ing., Martin  VICIAN
Team Bratislava
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Bc., Jana ŽILECKÁ
Team Bratislava

Číslo hlasovania: 20
Číslo bodu: 17.
Návrh na predaj pozemku parc. č. 2954/172, k. u. Karlova Ves ako dôvod hodný osobitného zreteľa pre žiadateľa Jiřího Bašu.
Hlasovanie o alternatíve č. 2.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 20
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 20

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin GANZ
Team Bratislava
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
Team Bratislava
Mgr., Stanislav HRDA
Team Bratislava
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
Team Bratislava
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Mgr., Peter KRÁL
Progresívne Slovensko
 Róbert KRAMPL
Team Bratislava
Ing., Peter LENČ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin MASÁR
Sloboda a Solidarita
Ing., Martin MICHLÍK
Team Bratislava
 Martin PAŠKO
Team Bratislava
Prof., Danica ROSINOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., arch., Boris SCHULTZ
Team Bratislava
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
Team Bratislava
 Katarína TREFILIKOVÁ
Team Bratislava
Ing., Martin  VICIAN
Team Bratislava
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Bc., Jana ŽILECKÁ
Team Bratislava

Číslo hlasovania: 21
Číslo bodu: 18.
Žiadosť PaeDr. Izabely Živicovej v zastúpení MZ INGIS s.r.o. o prevod pozemku reg. C-KN parc. č. 3270, k.ú. Karlova Ves do výlučného vlastníctva.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 20
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 20

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin GANZ
Team Bratislava
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
Team Bratislava
Mgr., Stanislav HRDA
Team Bratislava
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
Team Bratislava
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Mgr., Peter KRÁL
Progresívne Slovensko
 Róbert KRAMPL
Team Bratislava
Ing., Peter LENČ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin MASÁR
Sloboda a Solidarita
Ing., Martin MICHLÍK
Team Bratislava
 Martin PAŠKO
Team Bratislava
Prof., Danica ROSINOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., arch., Boris SCHULTZ
Team Bratislava
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
Team Bratislava
 Katarína TREFILIKOVÁ
Team Bratislava
Ing., Martin  VICIAN
Team Bratislava
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

Číslo hlasovania: 22
Číslo bodu: 19.
Poskytnutie dotácií na rok 2024.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 21
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 21

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin GANZ
Team Bratislava
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
Team Bratislava
Mgr., Stanislav HRDA
Team Bratislava
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
Team Bratislava
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Mgr., Peter KRÁL
Progresívne Slovensko
 Róbert KRAMPL
Team Bratislava
Ing., Peter LENČ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Martin MASÁR
Sloboda a Solidarita
Ing., Martin MICHLÍK
Team Bratislava
 Martin PAŠKO
Team Bratislava
Prof., Danica ROSINOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., arch., Boris SCHULTZ
Team Bratislava
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
Team Bratislava
 Katarína TREFILIKOVÁ
Team Bratislava
Ing., Martin  VICIAN
Team Bratislava
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Bc., Jana ŽILECKÁ
Team Bratislava
27. februára 2024

Hlasovanie z 8. zasadnutia MiZ 2023, konaného dňa 19.12.2023

Číslo hlasovania: 1
Číslo bodu: –
Voľba overovateľov zápisnice.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 18

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 2
Číslo bodu: –
Voľba návrhovej komisie.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 18

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 3
Číslo bodu: –
Hlasovanie o programe ako celku.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 17
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 17

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 4
Číslo bodu: 1.
Oznámenie starostky o nastúpení náhradníka po zaniknutom mandáte poslankyne a zloženie sľubu nového poslanca.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 5
Číslo bodu: 2.
Plnenie uznesení miestneho zastupiteľstva.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 20
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 20

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 6
Číslo bodu: 3.
Návrh na prijatie investičného úveru za účelom financovania investičného projektu „Obnova budovy ZŠ Karloveská 61 z hľadiska zníženia energetickej náročnosti prevádzky školy“.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 20
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 20

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 7
Číslo bodu: 4.
Návrh rozpočtu mestskej časti Bratislava ­ Karlova Ves na rok 2024 s výhľadom na roky 2025 a 2026.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 8
Číslo bodu: 5.
Návrh všeobecne záväzného nariadenia mestskej časti Bratislava-Karlova Ves č. ../2023 zo dňa 19.12.2023, ktorým sa mení všeobecne záväzné nariadenie č. 6/2015 z 27.10.2015 o miestnych daniach v znení všeobecne záväzného nariadenia č. 9/2015 z 15.12.2015, všeobecne záväzného nariadenia č. 4/2017 zo 4.4.2017, všeobecne záväzného nariadenia č. 3/2020 z 30.6.2020 a všeobecne záväzného nariadenia č. 5/2020 z 15.12.2020.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 1
Nehlasovali: 0
Prítomní: 20

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Zdržali sa:

Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)

Číslo hlasovania: 9
Číslo bodu: 6.
Návrh na schválenie „Zadanie ­ Územný plán zóny Karlova Ves ­ Líščie údolie“.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 10
Číslo bodu: 7.
Návrh na predĺženie ulice a pomenovanie novej ulice v mestskej časti Bratislava-Karlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 20
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 20

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 11
Číslo bodu: 8.
Návrh Zásad hospodárenia s majetkom mestskej časti Bratislava-Karlova Ves a s majetkom zvereným jej do správy hlavným mestom Slovenskej republiky Bratislavou.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 20
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 20

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 12
Číslo bodu: 9.
Žiadosť o. z. Slovenský skauting, 70. zbor o nájom nebytového priestoru v objekte Karloveského centra kultúry, Molecova 2.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 1
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 20

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Proti:

 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 13
Číslo bodu: 10.
Žiadosť o. z. Slovenský skauting 1. zbor Baden-Powella Bratislava o nájom nebytového priestoru v objekte Karloveského centra kultúry, Molecova 2.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 1
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Proti:

 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 14
Číslo bodu: 11.
Návrh na uzavretie nájomných zmlúv a na predĺženie platnosti nájomných zmlúv na pozemky v k. ú. Karlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 18

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 15
Číslo bodu: 12.
Návrh na vyradenie prebytočného a neupotrebiteľného majetku mestskej časti BratislavaKarlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 17
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 17

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 16
Číslo bodu: 13.
Žiadosť Ing. Marka Divékyho o odkúpenie pozemku registra C-KN parc. č. 182/1 v k.ú. Karlova Ves v lokalite Líščie údolie.
Hlasovanie o alternatíve č. 2.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 17
Číslo bodu: 14.
Schválenie podmienok obchodnej verejnej súťaže o najvýhodnejší návrh na uzavretie zmluvy o nájme parkovacieho miesta v objekte verejné parkovisko – garáže na Pribišovej ulici v Bratislave.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 18
Číslo bodu: 15.
Žiadosť Longital sport club, o. z. o nájom pozemku pod unimobunkou.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 19
Číslo bodu: 16.
Zásady oznamovania protispoločenskej činnosti podľa zákona 54/2019.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 20
Číslo bodu: 17.
Správa o činnosti miestneho kontrolóra.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 21
Číslo bodu: 18.
Plán kontrolnej činnosti miestneho kontrolóra na 1. polrok 2024.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 22
Číslo bodu: 19.
Návrh na odmenu miestnemu kontrolórovi za 2. polrok 2023.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 0
Zdržali sa: 1
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Zdržali sa:

 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 23
Číslo bodu: 20.
Harmonogram zasadnutí komisií miestneho zastupiteľstva, miestnej rady a miestneho zastupiteľstva v roku 2024.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 18

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 24
Číslo bodu: 21.
Poslanecký návrh: Návrh na rozšírenie komisie legislatívno-právnej miestneho zastupiteľstva mestskej časti Bratislava-Karlova Ves o oblasť ochrany verejného poriadku a návrh dodatku č. 2 k Rámcovej náplni práce komisií miestneho zastupiteľstva mestskej časti Bratislava ­ Karlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 18

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Zuzana VOLKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
27. novembra 2023

ONLINE PREZENTÁCIA O CELOMESTSKOM PARKOVANÍ V KARLOVEJ VSI

Hlavné mesto pripravuje verejné prerokovanie projektu systému celomestského parkovania v zóne, ktorá je ohraničená ulicami Karloveská, Líščie údolie, Botanická a Svrčia. Uskutoční sa online prostredníctvom aplikácie Teams v pondelok 4. decembra o 17.00 h. Využite možnosť pripomienkovať návrh projektu, ale aj klásť otázky, ktoré vás zaujímajú. Link na pripojenie k verejnému prerokovaniu bude zverejnený v dohľadnom čase. V prípade, že máte k návrhu projektu pripomienky a nemôžete sa zúčastniť verejného prerokovania, je možné ich zasielať do 20. decembra 2023 na pripomienky@paas.sk