menu menu
facebook instagram
webstranka@karlovaves.sk
Mapa Stránky - GDPR

Uncategorized

28. júna 2023

Hlasovanie z 5. zasadnutia MiZ 2023, konaného dňa 27.06.2023

Číslo hlasovania: 1
Číslo bodu: –
Voľba overovateľov zápisnice.
Zmätočné hlasovanie.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 14
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 14

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 2
Číslo bodu: –
Voľba overovateľov zápisnice.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 15
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 15

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 3
Číslo bodu: –
Voľba návrhovej komisie.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 14
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 14

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 4
Číslo bodu: –
Hlasovanie o programe ako celku.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 15
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 15

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 5
Číslo bodu: 1.
Plnenie uznesení miestneho zastupiteľstva. –
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 15
Proti: 0
Zdržali sa: 1
Nehlasovali: 0
Prítomní: 16

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Zdržali sa:

Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 6
Číslo bodu: 2.
Správa o činnosti miestneho kontrolóra. –
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 17
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 17

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 7
Číslo bodu: 3.
Plán kontrolnej činnosti miestneho kontrolóra na 2. polrok 2023.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 16
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 16

   Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 8
Číslo bodu: 4.
Návrh záverečného účtu mestskej časti Bratislava­Karlova Ves za rok 2022. –
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 9
Číslo bodu: 5.
Návrh na schválenie záväzku mestskej časti Bratislava-Karlova Ves vo vzťahu k hlavnému mestu SR Bratislave vyplývajúceho z Memoranda o rozdelení nenávratného finančného príspevku zo dňa 17.03.2023 z Operačného programu IROP, cieľ: PO 9 FAST-CARE.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 18

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 10
Číslo bodu: 6.
Stanovisko miestneho zastupiteľstva k návrhu všeobecne záväzného nariadenia hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy o nájme bytov.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 11
Číslo bodu: 7.
Žiadosť Západoslovenskej distribučnej a. s. o kúpu pozemkov registra C-KN parc. č. 1426/486 o výmere 31 m2 a C-KN parc. č. 1426/803 o výmere 45 m2, k. ú. Karlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

   Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 12
Číslo bodu: 8.
Návrh na predaj pozemkov registra C-KN p. č. 3288, p. č. 3289, p. č. 3290 v súlade s podmienkami obchodnej verejnej súťaže o najvhodnejší návrh na predaj predmetných pozemkov.
Hlasovanie o alternatíve č. 3.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 13
Číslo bodu: 10.
Žiadosť MUDr. Danky Škultétyovej o kúpu pozemku C-KN p. č. 2052, k. ú. Karlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 14
Číslo bodu: 11.
Zámer predať časť pozemku vo vlastníctve Mestskej časti Bratislava-Karlova Ves pod budúcou stavbou kioskovej trafostanice, z dôvodu navýšenia kapacity elektrickej energie v Základnej škole Majerníkova 60.
Hlasovanie o alternatíve A.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 15
Číslo bodu: 12.
Schválenie podmienok obchodnej verejnej súťaže o najvhodnejší návrh na uzavretie zmluvy o nájme nebytového priestoru nachádzajúceho sa na v bytovom dome na Segnerovej ul. č. 3.
Pozmeňujúci návrh poslankyne Hudákovej: V bode 6 podmienok OVS, ktoré sú prílohou materiálu uznesenia, výška nájomného „Najnižšia ponuka je stanovená výškou nájomného 60,00 Eur/m²/rok“.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 0
Zdržali sa: 1
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Zdržali sa:

Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 16
Číslo bodu: 12.
Schválenie podmienok obchodnej verejnej súťaže o najvhodnejší návrh na uzavretie zmluvy o nájme nebytového priestoru nachádzajúceho sa na v bytovom dome na Segnerovej ul. č. 3.
Hlasovanie o uznesení ako celku.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 17
Číslo bodu: 13.
Návrh na uzavretie nájomných zmlúv a na predĺženie platnosti nájomných zmlúv na pozemky v k. ú. Bratislava-Karlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 17
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 17

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 18
Číslo bodu: 14.
Žiadosť občianskeho združenia NAŠE JASLIČKY SVETIELKO o predĺženie nájmu nebytového priestoru v objekte Materskej školy Ľ. Fullu 12.
Pozmeňujúci návrh poslanca Michlíka: Miestne zastupiteľstvo A. schvaľuje z dôvodu hodného osobitného zreteľa v zmysle § 9a ods. 9 písm. c) zákona SNR č. 138/1991 Zb. o majetku obcí v znení neskorších predpisov predĺženie nájmu nebytových priestorov – pavilón v budove Materskej školy Ľ. Fullu 12 v Bratislave s podlahovou plochou 255,60 mpre žiadateľa NAŠE JASLIČKY SVETIELKO, občianske združenie, Púpavová 677/34, Bratislava, IČO: 5192514, s nájomným vo výške 20,00 €/m2/rok a úhradou nákladov spojených s nájmom nebytového priestoru vo výške podľa technického prepočtu, s dobou prenájmu od 01.08.2023 do 31.07.2026 za účelom zabezpečenia výchovno-vzdelávacieho procesu a aktivít, ktoré s ním súvisia pre deti vo veku od 18 mesiacov do 3 rokov, B. splnomocňuje  starostku mestskej časti v predmetnej veci konať.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 14
Proti: 1
Zdržali sa: 2
Nehlasovali: 0
Prítomní: 17

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)

Proti:

Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Zdržali sa:

Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 19
Číslo bodu: 14.
Žiadosť občianskeho združenia NAŠE JASLIČKY SVETIELKO o predĺženie nájmu nebytového priestoru v objekte Materskej školy Ľ. Fullu 12.
Pozmeňujúci návrh poslankyne Kosnáčovej: Miestne zastupiteľstvo A. schvaľuje z dôvodu hodného osobitného zreteľa v zmysle § 9a ods. 9 písm. c) zákona SNR č. 138/1991 Zb. o majetku obcí v znení neskorších predpisov predĺženie nájmu nebytových priestorov – pavilón v budove Materskej školy Ľ. Fullu 12 v Bratislave s podlahovou plochou 255,60 mpre žiadateľa NAŠE JASLIČKY SVETIELKO, občianske združenie, Púpavová 677/34, Bratislava, IČO: 5192514, s nájomným vo výške 14,00 €/m2/rok a úhradou nákladov spojených s nájmom nebytového priestoru vo výške podľa technického prepočtu, s dobou prenájmu od 01.08.2023 do 31.07.2026 za účelom zabezpečenia výchovno-vzdelávacieho procesu a aktivít, ktoré s ním súvisia pre deti vo veku od 18 mesiacov do 3 rokov, B. splnomocňuje  starostku mestskej časti v predmetnej veci konať.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 5
Proti: 2
Zdržali sa: 8
Nehlasovali: 0
Prítomní: 15

Za:

MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Proti:

 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)

Zdržali sa:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 20
Číslo bodu: 14.
Žiadosť občianskeho združenia NAŠE JASLIČKY SVETIELKO o predĺženie nájmu nebytového priestoru v objekte Materskej školy Ľ. Fullu 12.
Hlasovanie o pôvodnom návrhu.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 8
Proti: 3
Zdržali sa: 4
Nehlasovali: 0
Prítomní: 15

Za:

JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)

Proti:

MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Zdržali sa:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 21
Číslo bodu: 15.
Žiadosť Ivety Némethovej o nájom pozemku č. 2918/2, k. ú. Karlova Ves, Staré Grunty 8, Bratislava.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 14
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 14

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 22
Číslo bodu: 16.
Prenájom dráh Školskej plavárne na Majerníkovej 62.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 18

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 23
Číslo bodu: 17.
Poskytnutie dotácií na rok 2023.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 18

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 24
Číslo bodu: 18.
Poslanecký návrh: Návrh na voľbu poslanca do komisie územného rozvoja a výstavby.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 17
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 17

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 25
Číslo bodu: 19.
Návrh na odmenu miestnemu kontrolórovi za 1. polrok 2023.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 18

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 26
Číslo bodu: 20.
Informácia o vybavených interpeláciách.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 16
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 16

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 27
Číslo bodu: 21A.
Rôzne. – Návrh poslankyne Hudákovej: Návrh na prijatie uznesenia o zriadení Komisie pre inovácie a komunikáciu Miestneho zastupiteľstva Mestskej časti Bratislava-Karlova Ves, návrh na voľbu predsedu a členov tejto komisie, návrh dodatku č. 1 k Rámcovej náplni práce komisií Miestneho zastupiteľstva Mestskej časti Bratislava-Karlova Ves (uznesenie č. 41/2019).
Hlasovanie o procedurálnom návrhu verejnej voľby predsedu komisie.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 16
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 16

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 28
Číslo bodu: 21A.
Rôzne. – Návrh poslankyne Hudákovej: Návrh na prijatie uznesenia o zriadení Komisie pre inovácie a komunikáciu Miestneho zastupiteľstva Mestskej časti Bratislava-Karlova Ves, návrh na voľbu predsedu a členov tejto komisie, návrh dodatku č. 1 k Rámcovej náplni práce komisií Miestneho zastupiteľstva Mestskej časti Bratislava-Karlova Ves (uznesenie č. 41/2019).
Miestne zastupiteľstvo A. zriaďuje Komisiu pre inovácie a komunikáciu Miestneho zastupiteľstva mestskej časti Bratislava-Karlova Ves. B. volí 1. za predsedu komisie: Ing. Richarda Jajcaya, MBA, 2. za členov komisie: Róberta Krampla, Ing. Petra Lenča, Martina Paška a Ing. Martina Viciana, C. schvaľuje Dodatok č. 1 k Rámcovej náplni práce komisií Miestneho zastupiteľstva Mestskej časti Bratislava-Karlova Ves schválenej uznesením č. 41/2019 zo dňa 30.4.2019 v znení uvedenom v prílohe tohto materiálu, D. žiada prednostku miestneho úradu umožniť plnenie úloh komisie.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 15
Proti: 0
Zdržali sa: 1
Nehlasovali: 0
Prítomní: 16

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Zdržali sa:

MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)

Číslo hlasovania: 29
Číslo bodu: 21B.
Rôzne. – Návrh poslankyne Hudákovej: Návrh na schválenie Štatútu periodika Mestskej časti Bratislava-Karlova Ves Karloveské noviny.
Miestne zastupiteľstvo schvaľuje Štatút miestneho periodika Mestskej časti Bratislava-Karlova Ves Karloveské noviny.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 14
Proti: 0
Zdržali sa: 1
Nehlasovali: 0
Prítomní: 15

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)

Zdržali sa:

MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(Starostovia a nezávislí kandidáti)
26. apríla 2023

Hlasovanie zo 4. zasadnutia MiZ 2023, konaného dňa 25.04.2023

Číslo hlasovania: 1
Číslo bodu: –
Voľba overovateľov zápisnice.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 18
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 2
Číslo bodu: –
Voľba návrhovej komisie.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 18

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 3
Číslo bodu:
Hlasovanie o programe ako celku.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 18

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 4
Číslo bodu: 1.
Plnenie uznesení miestneho zastupiteľstva.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 16
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 16

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 5
Číslo bodu: 2.
Návrh rozpočtu mestskej časti Bratislava ­ Karlova Ves na rok 2023 s výhľadom na roky 2024 a 2025.
Pozmeňujúci návrh poslancov Záhradníka a Viciana.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 18

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 6
Číslo bodu: 3.
Návrh na zmenu zriaďovacej listiny príspevkovej organizácie Verejnoprospešné služby Karlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 18

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 7
Číslo bodu: 4.
Návrh na zaradenie do projektu ,,Zníženie dopadov koronavírusovej pandémie a ochrana verejného zdravia – Hlavné mesto Slovenskej republiky Bratislava a mestskej funkčnej oblasti Bratislava“.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 8
Číslo bodu: 5.
Návrh všeobecne záväzného nariadenia mestskej časti Bratislava-Karlova Ves č. …/2023, ktorým sa zrušuje všeobecne záväzné nariadenie mestskej časti Bratislava-Karlova Ves č. 1/2004 zo dňa 30.03.2004 o výške nájomného za dočasné užívanie pozemkov neslúžiacich na podnikateľské účely v znení všeobecne záväzného nariadenia mestskej časti Bratislava-Karlova Ves č. 1/2011 zo dňa 05.04.2011.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 9
Číslo bodu: 6.
Poslanecký návrh: Návrh na prijatie uznesenia, ktorým sa ustanovujú ceny prenájmov a ceny predbežnej odplaty za vecné bremeno v mestskej časti Bratislava-Karlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 16
Proti: 0
Zdržali sa: 2
Nehlasovali: 0
Prítomní: 18

Za:

Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Zdržali sa:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 10
Číslo bodu: 7.
Návrh na bezodplatné nadobudnutie nehnuteľného majetku predajného stánku na Molecovej ulici na pozemku reg. “E“ parc. č. 4401/2, zapísaný na LV č. 5242, k. ú. Karlova Ves do vlastníctva mestskej časti Bratislava-Karlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 11
Číslo bodu: 8.
Žiadosť p. Petra Kajzra o odkúpenie pozemku registra C-KN parc. č. 1311/20, k. ú. Karlova Ves na Adámiho ul.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 12
Číslo bodu: 9.
Žiadosť Ing. Marka Divékyho o odkúpenie pozemku registra C-KN parc. č. 182/1, k. ú. Karlova Ves v lokalite Líščie údolie.
Hlasovanie o alternatíve A.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 13
Číslo bodu: 10.
Žiadosť p. Jiřího Bašu o odkúpenie pozemku registra C-KN parc. č. 2954/172, k. ú. Karlova Ves v lokalite Staré grunty.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 14
Číslo bodu: 11.
Žiadosť Ing. Edmunda Fifeka PhD. MBA o odkúpenie pozemku registra C-KN parc. č. 2036 k. ú. Karlova Ves na Karloveskej ul.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 15
Číslo bodu: 12.
Vyhodnotenie Komunitného plánu sociálnych služieb v mestskej časti Bratislava ­ Karlova Ves za rok 2022.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 16
Číslo bodu: 13.
Prenájom dráh Školskej plavárne na Majerníkovej 62. –
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 19

Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
 Róbert KRAMPL
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)
16. februára 2023

Hlasovanie z 3. zasadnutia MiZ 2023,
konaného dňa 14.02.2023

Číslo hlasovania: 1
Číslo bodu: –
Hlasovanie o programe ako celku
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 1
Prítomní: 20
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Nehlasovali:

 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 2
Číslo bodu: –
Voľba overovateľov zápisnice.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 20
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 20
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 3
Číslo bodu: –
Voľba návrhovej komisie.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 20
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 20
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 4
Číslo bodu: 1.
Oznámenie starostky o nastúpení náhradníka po zaniknutom  mandáte poslankyne a zloženie sľubu nového poslanca.

Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 22
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 22
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 5
Číslo bodu: 2.
Plnenie uznesení miestneho zastupiteľstva.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 20
Proti: 0
Zdržali sa: 2
Nehlasovali: 0
Prítomní: 22
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)


Zdržali sa:

Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 6
Číslo bodu: 3.
Návrh všeobecne záväzného nariadenia mestskej časti Bratislava-Karlova Ves č. ../2023, ktorým sa zrušuje všeobecne záväzné nariadenie mestskej časti Bratislava-Karlova Ves č. 4/2012 z 15.8.2012 o úprave podmienok predaja, podávania a požívania alkoholických nápojov na verejne prístupných miestach v mestskej časti Bratislava-Karlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne: 
Za: 23
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 7
Číslo bodu: 4.
Návrh všeobecne záväzného nariadenia mestskej časti Bratislava-Karlova Ves č. …./2023, ktorým sa mení a dopĺňa všeobecne záväzné nariadenie č. 8/2019 zo dňa 17.12.2019 o poskytovaní finančného príspevku na zabezpečenie stravovania pre seniorov v znení VZN č. 4/2020 zo dňa 15.10.2020.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 23
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 8
Číslo bodu: 5.
Návrh všeobecne záväzného nariadenia mestskej časti Bratislava-Karlova Ves č. …./2023, ktorým sa mení a dopĺňa všeobecne záväzné nariadenie č. 7/2020 zo dňa 15.12.2020 o poskytovaní nenávratných finančných príspevkov obyvateľom mestskej časti Bratislava ­ Karlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 23
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 9
Číslo bodu: 6.
Návrh všeobecne záväzného nariadenia mestskej časti Bratislava-Karlova Ves č. ../2023 zo dňa 14.2.2023 o výške príspevku a spôsobe jeho platby na čiastočnú úhradu nákladov v školách a školských zariadeniach v zriaďovateľskej pôsobnosti mestskej časti Bratislava-Karlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 23
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 10
Číslo bodu: 7.
Návrh na uzavretie nájomných zmlúv a na predĺženie platnosti nájomných zmlúv na pozemky v k. ú. Bratislava -Karlova Ves.
Pozmeňujúci návrh poslanca Viciana:
Miestne zastupiteľstvo A. schvaľuje predĺženie doby nájmu na pozemky – pod predajnými stánkami v súlade s ustanovením § 9a ods.9 písm. c) zákona SNR č. 138/1991 Zb. o majetku obcí v znení neskorších predpisov z dôvodu hodného osobitného zreteľa nasledovným nájomcom s navrhovaným nájomným:

Por. č.Nájomca

Bydlisko

Parcela reg. C KN č.

Lokalita

Výmera

v m2

Nájomné m2/rok/€Doba nájmu

od – do

1.AJAN Company s.r.o.

Riečna 54

900 41 Rovinka

časť parc.č. 2060/3

Stánok zmrzliny Lackova ul.

35,5043,4501.01.2023-31.12.2025
2.Magdaléna Piczeková

Líščie údolie 200

841 04 Bratislava

časť parc.č. 2060/3

Stánok ovocie, zelenina Lackova ul.

18,5056,5001.01.2023-31.12.2025
3.GUIDO Paradiso

Pribišova 23

841 05 Bratislava

1669/244

Stánok Dlhé Diely-pizza, bagety, tabak

1843,4501.01.2023-31.12.2025
4.GUIDO Paradiso

Pribišova 23

841 05 Bratislava

1669/245

Stánok Dlhé Diely-skladovanie

1043,4501.01.2023-31.12.2025
5.Miroslav Hlavinka

Oravská 2

821 09 Bratislava

1669/246, 1669/247

Stánok Dlhé Diely-zmrzlina u Mira + sedenie, Dlhé Diely

17

8

43,45

6,60

01.01.2023-31.12.2025
6.Jozef Culka

Dudvážska 11

821 07 Bratislava

1426/145

Stánok ovocie, zelenina Matejkova ul.

3095,6001.01.2023-31.12.2025

B. splnomocňuje starostku mestskej časti v predmetnej veci konať.

Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 21
Proti: 0
Zdržali sa: 1
Nehlasovali: 0
Prítomní: 22
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Zdržali sa:

Prof., Danica ROSINOVÁ

Číslo hlasovania: 11
Číslo bodu: 8.
Žiadosť p. Jiřího Bašu o odkúpenie pozemku (záhrady pri RD) registra C-KN parc. č. 2954/172, k. ú. Karlova Ves.
Hlasovanie o časti B a C uznesenia.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 4
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁIng., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)


Zdržali sa:

Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 12
Číslo bodu: 9.
Žiadosť vlastníkov bytov a nebytových priestorov BD Segnerova 3 o nájom časti pozemku registra C-KN parc. č. 668/10, k. ú. Karlova Ves pre zriadenie kontajnerového stojiska.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 24
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 24
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 13
Číslo bodu: 10.
Žiadosť Ing. Jozefa Vargu o odkúpenie časti pozemku registra C-KN parc. č. 3728, k. ú. Karlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 24
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 24
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 14
Číslo bodu: 11.
Návrh na realizáciu investície „Zvýšenie energetickej efektívnosti a zlepšenie prostredia výuky objektu ZŠ A. Dubčeka, Majerníkova 62, Bratislava-Karlova Ves“.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 24
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 24
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 15
Číslo bodu: 12.
Návrh na prijatie úveru z Environmentálneho fondu.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 24
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 24
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 16
Číslo bodu: 13.
Návrh na spolufinancovanie z vlastných zdrojov MČ Bratislava ­ Karlova Ves projektu „Modernizácia športovej infraštruktúry – ZŠ Karloveská 61“.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 24
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 24
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 17
Číslo bodu: 14.
Návrh na voľbu členov komisií – neposlancov.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 24
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 24
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 18
Číslo bodu: 15.
Prenájom dráh Školskej plavárne na Majerníkovej 62.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 23
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 19
Číslo bodu: 16.
Informácia o vybavených interpeláciách.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 23
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
 Martin PAŠKO
(Team Bratislava)
Mgr., Simona PETRÍK
(Progresívne Slovensko)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)
13. decembra 2022

Hlasovanie z 2. zasadnutia miestneho zastupiteľstva, konaného dňa 13.12.2022

Číslo hlasovania: 1
Číslo bodu: –
Voľba overovateľov zápisnice.
Testovacie hlasovanie. 
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 18
Proti: 0
Zdržali sa: 1
Nehlasovali: 2
Prítomní: 21
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Zdržali sa:

JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Nehlasovali:

MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 2
Číslo bodu: –
Voľba overovateľov zápisnice.
Testovacie hlasovanie.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 20
Proti: 0
Zdržali sa: 3
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Zdržali sa:

Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Číslo hlasovania: 3
Číslo bodu: –
Voľba overovateľov zápisnice.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 23
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 4
Číslo bodu: –
Voľba návrhovej komisie.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 23
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 5
Číslo bodu: –
Hlasovanie o programe ako celku.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 22
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 22
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 6
Číslo bodu: 1.
Plnenie uznesení miestneho zastupiteľstva.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 21
Proti: 0
Zdržali sa: 2
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(Bez politickej príslušnosti)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)

Zdržali sa:

Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 7
Číslo bodu: 2.
Zriadenie miestnej rady, určenie počtu a voľba jej členov.
Procedurálny návrh poslankyne Hudákovej, aby sa o uznesení hlasovalo verejne.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 23
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 8
Číslo bodu: 2.
Zriadenie miestnej rady, určenie počtu a voľba jej členov.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 23
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 9
Číslo bodu: 3.
Zriadenie komisií miestneho zastupiteľstva, voľba predsedov komisií a ich členov.
Procedurálny návrh poslankyne Hudákovej, aby sa o uznesení hlasovalo verejne.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 22
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 22
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 10
Číslo bodu: 3.
Zriadenie komisií miestneho zastupiteľstva, voľba predsedov komisií a ich členov.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 22
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 22
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 11
Číslo bodu: 4.
Návrh odvolanie a voľbu členov mimorozpočtových fondov.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 22
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 22
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 12
Číslo bodu: 5.
Návrh na odvolanie a voľbu členov pracovných skupín.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 23
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 13
Číslo bodu: 6.
Návrh na odvolanie a delegovanie členov rád škôl v zriaďovateľskej pôsobnosti mestskej časti Bratislava-Karlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 23
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 14
Číslo bodu: 7.
Návrh na odvolanie a vymenovanie členov dozorného orgánu Verejnoprospešných služieb Karlova Ves.
Zmätočné hlasovanie.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 22
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 22
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 15
Číslo bodu: 7.
Návrh na odvolanie a vymenovanie členov dozorného orgánu Verejnoprospešných služieb Karlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 22
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 22
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 16
Číslo bodu: 8.
Návrh na schválenie sobášiacich.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 23
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 17
Číslo bodu: 9.
Protest prokurátora proti všeobecne záväznému nariadeniu mestskej časti Bratislava-Karlova Ves č. 4/2012 z 15. augusta 2012 o úprave podmienok predaja, podávania a požívania alkoholických nápojov na verejne prístupných miestach v mestskej časti Bratislava-Karlova Ves.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 23
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 18
Číslo bodu: 10.
Plán kontrolnej činnosti miestneho kontrolóra na 1. polrok 2023.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 23
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 19
Číslo bodu: 11.
Správa o činnosti miestneho kontrolóra.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 22
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 22
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 20
Číslo bodu: 12.
Návrh na preplatenie nevyčerpanej dovolenky podľa zákona č. 253/1994 Z. z. o právnom postavení a platových pomeroch starostov obcí a primátorov miest v znení neskorších predpisov.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 23
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 21
Číslo bodu: 13.
Návrh na odmenu miestnemu kontrolórovi za 2. polrok 2022.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 23
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 23
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Daniela ZÁHRADNÍKOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 22
Číslo bodu: 14.
Harmonogram zasadnutí komisií miestneho zastupiteľstva, miestnej rady a miestneho zastupiteľstva v roku 2023.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 22
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 22
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)

Číslo hlasovania: 23
Číslo bodu: 15.
Informácia o vybavených interpeláciách.
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne:
Za: 22
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 22
Za:

Mgr., PhD. Lucia BUNDOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Martin GANZ
(Team Bratislava)
Ing., Lenka HÁJEKOVÁ
(Team Bratislava)
Mgr., Stanislav HRDA
(Team Bratislava)
JUDr., Petra HUDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., MBA Richard JAJCAY
(Team Bratislava)
Mgr., Zuzana JAJCAYOVÁ
(Team Bratislava)
MUDr., Jana KOSNÁČOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Mgr., Peter KRÁL
(Progresívne Slovensko)
Ing., Peter LENČ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., Margita MAJDÁKOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin MASÁR
(Sloboda a Solidarita)
Ing., Martin MICHLÍK
(Team Bratislava)
Ing., Vanda PRIKLER
(Progresívne Slovensko)
Prof., Danica ROSINOVÁ
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing., arch., Boris SCHULTZ
(Team Bratislava)
Mgr., Anton ŠMOTLÁK
(Team Bratislava)
 Katarína TREFILIKOVÁ
(Team Bratislava)
Doc., JUDr., Lívia TRELLOVÁ
(Team Bratislava)
Ing., Martin  VICIAN
(Team Bratislava)
JUDR., PhDr. Branislav ZÁHRADNÍK
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc., Jana ŽILECKÁ
(Team Bratislava)
24. novembra 2022

Hlasovanie z 1. zasadnutia MiZ 2022, konaného dňa 22.11.2022

Výsledky hlasovania

HLASOVANIE POSLANCOV


Ustanovujúce zastupiteľstvo – hlasovanie z 1. zasadnutia MiZ 2022, konaného dňa 22.11.2022



Číslo hlasovania: 1
Číslo bodu: 001.
Voľba overovateľov zápisnice. –
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne: 
Za: 25
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 25


   Za:
Mgr. PhD. Lucia Bundová
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing. Martin Ganz
(Team Bratislava)
Ing. Lenka Hájeková
(Team Bratislava)
Mgr. Stanislav Hrda
(Team Bratislava)
JUDr. Petra Hudáková
(Team Bratislava)
Ing. Richard Jajcay ,MBA
(Team Bratislava)
Mgr. Zuzana Jajcayová
(Team Bratislava)
MUDr. Jana Kosnáčová
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert Krampl
(Team Bratislava)
Mgr. Peter Král
(Progresívne Slovensko)
Ing. Peter Lenč
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing. Margita Majdáková
(Team Bratislava)
Ing. Martin Masár
(Sloboda a solidarita)
Ing. Martin Michlík
(Team Bratislava)
Mgr. Simona Petrík
(Progresívne Slovensko)
Ing. Vanda Prikler
(Progresívne Slovensko)
Prof. Ing. Danica Rosinová,PhD.
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing. arch. Boris Schultz
(Team Bratislava)
Mgr. Anton Šmotlák
(Team Bratislava)
 Katarína Trefilíková
(Team Bratislava)
Doc. JUDr. Lívia Trellová, PhD.
(Team Bratislava)
Ing. Martin Vician
(Team Bratislava)
JUDr. PhDr. Branislav Záhradník
(BPP)
Ing. Daniela Záhradníková
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc. Jana Žilecká
(Team Bratislava)
     

Číslo hlasovania: 2
Číslo bodu: 002.
Voľba návrhovej komisie. –
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne: 
Za: 24
Proti: 0
Zdržali sa: 1
Nehlasovali: 0
Prítomní: 25


   Za:
Mgr. PhD. Lucia Bundová
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing. Martin Ganz
(Team Bratislava)
Ing. Lenka Hájeková
(Team Bratislava)
Mgr. Stanislav Hrda
(Team Bratislava)
JUDr. Petra Hudáková
(Team Bratislava)
Ing. Richard Jajcay ,MBA
(Team Bratislava)
Mgr. Zuzana Jajcayová
(Team Bratislava)
MUDr. Jana Kosnáčová
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert Krampl
(Team Bratislava)
Mgr. Peter Král
(Progresívne Slovensko)
Ing. Peter Lenč
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing. Margita Majdáková
(Team Bratislava)
Ing. Martin Masár
(Sloboda a solidarita)
Ing. Martin Michlík
(Team Bratislava)
Mgr. Simona Petrík
(Progresívne Slovensko)
Ing. Vanda Prikler
(Progresívne Slovensko)
Prof. Ing. Danica Rosinová,PhD.
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing. arch. Boris Schultz
(Team Bratislava)
 Katarína Trefilíková
(Team Bratislava)
Doc. JUDr. Lívia Trellová, PhD.
(Team Bratislava)
Ing. Martin Vician
(Team Bratislava)
JUDr. PhDr. Branislav Záhradník
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing. Daniela Záhradníková
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc. Jana Žilecká
(Team Bratislava)

   Zdržali sa:
Mgr. Anton Šmotlák
(Team Bratislava)
   


Číslo hlasovania: 3
Číslo bodu: 002.
Správa predsedníčky miestnej volebnej komisie o výsledku volieb starostu a poslancov miestneho zastupiteľstva, zloženie sľubu novozvolenej starostky a odovzdanie osvedčenia o zvolení za starostu, zloženie sľubu poslancov novozvoleného miestneho zastupiteľstva a odovzdanie osvedčení o zvolení novozvoleným poslancom. –
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne: 
Za: 25
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 25


   Za:
Mgr. PhD. Lucia Bundová
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing. Martin Ganz
(Team Bratislava)
Ing. Lenka Hájeková
(Team Bratislava)
Mgr. Stanislav Hrda
(Team Bratislava)
JUDr. Petra Hudáková
(Team Bratislava)
Ing. Richard Jajcay ,MBA
(Team Bratislava)
Mgr. Zuzana Jajcayová
(Team Bratislava)
MUDr. Jana Kosnáčová
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
 Róbert Krampl
(Team Bratislava)
Mgr. Peter Král
(Progresívne Slovensko)
Ing. Peter Lenč
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing. Margita Majdáková
(Team Bratislava)
Ing. Martin Masár
(Sloboda a solidarita)
Ing. Martin Michlík
(Team Bratislava)
Mgr. Simona Petrík
(Progresívne Slovensko)
Ing. Vanda Prikler
(Progresívne Slovensko)
Prof. Ing. Danica Rosinová,PhD.
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing. arch. Boris Schultz
(Team Bratislava)
Mgr. Anton Šmotlák
(Team Bratislava)
 Katarína Trefilíková
(Team Bratislava)
Doc. JUDr. Lívia Trellová, PhD.
(Team Bratislava)
Ing. Martin Vician
(Team Bratislava)
JUDr. PhDr. Branislav Záhradník
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Ing. Daniela Záhradníková
(STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Bc. Jana Žilecká
(Team Bratislava)
   

28. októbra 2022

Najväčšia základná škola v Karlovej Vsi prechádza výraznou rekonštrukciou

Zelené fasády, tieniace žalúzie, solárne a fotovoltaické panely, rekuperácia vzduchu, využitie zrážkovej vody, ale aj hniezdne búdky pre netopiere, dážďovníky a komunitné eko-centrum. To všetko zásadným spôsobom zmení kvalitu prostredia, obohatí vyučovanie a zvýši pohodlie žiakov i učiteľov v ZŠ Alexandra Dubčeka na Majerníkovej ulici. Karlova Ves obnovuje ďalšiu verejnú budovu s dôrazom na výrazné zníženie jej energetickej náročnosti. Práce mali byť ukončené na jeseň budúceho roka.

Najväčšia karloveská základná škola sa vysporiada s dopadmi zmeny klímy, zníži uhlíkovú stopu, zlepší kvalitu vnútorného prostredia a podporí biodiverzitu. „Dlhodobý projekt modernizácie budovy školy a areálu na Majerníkovej vstupuje do finálnej fázy. Po jej ukončení budeme mať na Dlhých dieloch modernú, príjemnú a racionálne energeticky nastavenú školu s bazénom a veľkým športovým areálom, ktoré slúžia deťom aj verejnosti,“ uviedol zástupca starostky Karlovej Vsi Branislav Záhradník.

Prvú časť prác už ukončili a jej súčasťou bola rekonštrukcia strešného plášťa budovy. Pôvodné drevené okná vymenili za plastové. V triedach pripravili rozvody vzduchotechniky a namontovali ich aj v telocvičniach. V škole opravili dažďovú kanalizáciu, zvody a nainštalovali podzemnú nádrž na zber dažďovej vody. Budova je zateplená a z väčšej časti už omietnutá a namaľovaná. V rámci podpory lokálnej biodiverzity na zateplenej fasáde objektu zabudovali hniezdne búdky pre dážďovníka tmavého, netopiere a belorítky. Dažďovú vodu budú zachytávať do podzemnej nádrže a využívať na splachovanie toaliet. Na oknách južnej fasády budovy osadili rozvody na inštaláciu exteriérových elektricky ovládaných tieniacich žalúzií. Ocenia to pedagógovia a žiaci najmä počas jarných mesiacov. Aktuálne sa pracuje na inštalácii solárnych panelov. Získanú energiu využijú na zníženie súčasnej spotreby na ohrev teplej vody a temperovanie vody v bazéne. Neskôr nainštalujú fotovoltaické panely na výrobu elektrickej energie, ktoré výrazne znížia spotrebu elektrickej energie zo siete. Veľká pozornosť sa v projekte venuje záhradnej architektúre, najmä vo vnútorných átriách, kde umiestnia popínavé rastliny. Vďaka rekuperácii budú mať žiaci v triedach čistejší vzduch. Popínavé rastliny vysadia aj na dve vonkajšie fasády. Pred budovou školy sú umiestnené dve betónové nádoby. Vysadia do nich novú trvalkovú vegetáciu spolu s lankovým systémom pre popínavé rastliny. Moderne a ekologicky bude zabezpečené vetranie učební, kancelárií, zborovne a telocviční. Vetranie a výmenu vzduchu v budove zabezpečí ekologická rekuperácia. Jej hlavnou podstatou je spätné získavanie tepla z odpadového vzduchu. Vďaka výmenníku je vzduch, ktorý je privádzaný do určených priestorov, už predhriaty. Tento spôsob výmeny vzduchu bráni rozmnoženiu rôznych hubových a plesňových organizmov, ktoré vznikajú nedostatočnou cirkuláciou vzduchu, vysokou vlhkosťou a vysokou hladinou oxidu uhličitého. Výrazne sa zlepší prostredie najmä pre alergikov, keďže sa bude vetrať bez prachu a peľov.

Vzhľadom na finančnú náročnosť takejto ambicióznej obnovy stojí Karlova Ves pred úlohou hľadať dodatočné zdroje na dofinancovanie celého projektu. Náklady budú čiastočne kryté z finančných zdrojov Nórskych grantov a zo štátneho rozpočtu prostredníctvom Ministerstva životného prostredia v rámci projektu MITADAPT, programu európskej komisie LIFE v rámci projektu DELIVER a z vlastných zdrojov mestskej časti. Veľká časť nákladov bude musieť byť pokrytá ešte z iných grantových zdrojov.

Pri tejto príležitosti Karlova Ves vydala tlačovú správu, ktorá je na stiahnutie tu.

vizualizácia: Ján Hlina.

mitadapt

27. septembra 2022

Hlasovanie z 28. zasadnutia MiZ 2022, konaného dňa 27.09.2022

       

HLASOVANIE POSLANCOV

Hlasovanie z 28. zasadnutie MiZ 2022, konaného dňa 27.09.2022

Číslo hlasovania: 1
Číslo bodu: 001.
Výber overovateľov zápisnice. –
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne: 
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 1
Nehlasovali: 0
Prítomní: 20

   Za:

Ing. Martin Ganz
(Spolu – občianska demokracia)
Mgr. Jozef Griač
(bez politickej príslušnosti)
Mgr. Stanislav Hrda
(Spolu – občianska demokracia)
JUDr. Petra Hudáková
(Spolu – občianska demokracia)
Ing. Juraj Kmeťko
(bez politickej príslušnosti)
Mgr. Matej Kotal
(bez politickej príslušnosti)
Mgr. Michal Kovács
(Spolu – občianska demokracia)
Ing. Peter Lenč
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Peter Magát
(bez politickej príslušnosti)
MUDr. Martina Magátová
(bez politickej príslušnosti)
 Jozef Marek
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Pavol Martinický
(bez politickej príslušnosti)
RNDr. Zuzana Melušová – Kutarňová
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Dagmar Petrová
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Martin Vician
(Spolu – občianska demokracia)
Ing. Zuzana Volková
(bez politickej príslušnosti)
JUDr. Branislav Záhradník
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Daniela Záhradníková
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Mgr. Anna Zemanová
(bez politickej príslušnosti)
 


   Zdržali sa:

Mgr. Anton Šmotlák
(KDH)

Číslo hlasovania: 2
Číslo bodu: 002.
Voľba návrhovej komisie. –
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne: 
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 1
Nehlasovali: 0
Prítomní: 20

   Za: 

MUDr. Martina Magátová
(bez politickej príslušnosti)
Jozef Marek
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Pavol Martinický
(bez politickej príslušnosti)
RNDr. Zuzana Melušová – Kutarňová
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Martin Ganz
(Spolu – občianska demokracia)
Mgr. Jozef Griač
(bez politickej príslušnosti)
Mgr. Stanislav Hrda
(Spolu – občianska demokracia)
JUDr. Petra Hudáková
(Spolu – občianska demokracia)
Ing. Juraj Kmeťko
(bez politickej príslušnosti)
Mgr. Matej Kotal
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Peter Lenč
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Peter Magát
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Dagmar Petrová
(bez politickej príslušnosti)
Mgr. Anton Šmotlák
(KDH)
Ing. Martin Vician
(Spolu – občianska demokracia)
Ing. Zuzana Volková
(bez politickej príslušnosti)
JUDr. Branislav Záhradník
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Daniela Záhradníková
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Mgr. Anna Zemanová
(bez politickej príslušnosti)
 


   Zdržali sa:

Mgr. Michal Kovács
(Spolu – občianska demokracia)

Číslo hlasovania: 3
Číslo bodu: 003.
Hlasovanie o programe ako celku. –
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne: 
Za: 20
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 20

   Za:

Ing. Martin Ganz
(Spolu – občianska demokracia)
Mgr. Jozef Griač
(bez politickej príslušnosti)
Mgr. Stanislav Hrda
(Spolu – občianska demokracia)
JUDr. Petra Hudáková
(Spolu – občianska demokracia)
Ing. Juraj Kmeťko
(bez politickej príslušnosti)
Mgr. Matej Kotal
(bez politickej príslušnosti)
Mgr. Michal Kovács
(Spolu – občianska demokracia)
Ing. Peter Lenč
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Peter Magát
(bez politickej príslušnosti)
MUDr. Martina Magátová
(bez politickej príslušnosti)
 Jozef Marek
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Pavol Martinický
(bez politickej príslušnosti)
RNDr. Zuzana Melušová – Kutarňová
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Dagmar Petrová
(bez politickej príslušnosti)
Mgr. Anton Šmotlák
(KDH)
Ing. Martin Vician
(Spolu – občianska demokracia)
Ing. Zuzana Volková
(bez politickej príslušnosti)
JUDr. Branislav Záhradník
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Daniela Záhradníková
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Mgr. Anna Zemanová
(bez politickej príslušnosti)

Číslo hlasovania: 4
Číslo bodu: 004.
Program rokovania – Zaradenie do programu. –
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne: 
Za: 20
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 20

   Za:

Ing. Martin Ganz
(Spolu – občianska demokracia)
Mgr. Jozef Griač
(bez politickej príslušnosti)
Mgr. Stanislav Hrda
(Spolu – občianska demokracia)
JUDr. Petra Hudáková
(Spolu – občianska demokracia)
Ing. Juraj Kmeťko
(bez politickej príslušnosti)
Mgr. Matej Kotal
(bez politickej príslušnosti)
Mgr. Michal Kovács
(Spolu – občianska demokracia)
Ing. Peter Lenč
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Peter Magát
(bez politickej príslušnosti)
MUDr. Martina Magátová
(bez politickej príslušnosti)
 Jozef Marek
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Pavol Martinický
(bez politickej príslušnosti)
RNDr. Zuzana Melušová – Kutarňová
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Dagmar Petrová
(bez politickej príslušnosti)
Mgr. Anton Šmotlák
(KDH)
Ing. Martin Vician
(Spolu – občianska demokracia)
Ing. Zuzana Volková
(bez politickej príslušnosti)
JUDr. Branislav Záhradník
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Daniela Záhradníková
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Mgr. Anna Zemanová
(bez politickej príslušnosti)

Číslo hlasovania: 5
Číslo bodu: 1.
Plnenie uznesení splatných k 28. zasadnutiu MiZ –
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne: 
Za: 14
Proti: 6
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 20

   Za:  

Ing. Peter Magát
(bez politickej príslušnosti)
MUDr. Martina Magátová
(bez politickej príslušnosti)
Jozef Marek
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Pavol Martinický
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Daniela Záhradníková
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Mgr. Anna Zemanová
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Zuzana Volková
(bez politickej príslušnosti)
JUDr. Branislav Záhradník
(bez politickej príslušnosti)
Mgr. Jozef Griač
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Juraj Kmeťko
(bez politickej príslušnosti)
Mgr. Matej Kotal
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Peter Lenč
(bez politickej príslušnosti)
RNDr. Zuzana Melušová – Kutarňová
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Dagmar Petrová
(bez politickej príslušnosti)


   Proti:

Ing. Martin Ganz
(Spolu – občianska demokracia)
Mgr. Stanislav Hrda
(Spolu – občianska demokracia)
JUDr. Petra Hudáková
(Spolu – občianska demokracia)
Mgr. Michal Kovács
(Spolu – občianska demokracia)
Mgr. Anton Šmotlák
(KDH)
Ing. Martin Vician
(Spolu – občianska demokracia)

Číslo hlasovania: 6
Číslo bodu: 2.
Plán kontrolnej činnosti miestneho kontrolóra na 2. polrok 2022. –
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne: 
Za: 20
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 20

   Za:

Ing. Martin Ganz
(Spolu – občianska demokracia)
Mgr. Jozef Griač
(bez politickej príslušnosti)
Mgr. Stanislav Hrda
(Spolu – občianska demokracia)
JUDr. Petra Hudáková
(Spolu – občianska demokracia)
Ing. Juraj Kmeťko
(bez politickej príslušnosti)
Mgr. Matej Kotal
(bez politickej príslušnosti)
Mgr. Michal Kovács
(Spolu – občianska demokracia)
Ing. Peter Lenč
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Peter Magát
(bez politickej príslušnosti)
MUDr. Martina Magátová
(bez politickej príslušnosti)
 Jozef Marek
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Pavol Martinický
(bez politickej príslušnosti)
RNDr. Zuzana Melušová – Kutarňová
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Dagmar Petrová
(bez politickej príslušnosti)
Mgr. Anton Šmotlák
(KDH)
Ing. Martin Vician
(Spolu – občianska demokracia)
Ing. Zuzana Volková
(bez politickej príslušnosti)
JUDr. Branislav Záhradník
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Daniela Záhradníková
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Mgr. Anna Zemanová
(bez politickej príslušnosti)

Číslo hlasovania: 7
Číslo bodu: 3.
Monitorovacia správa plnenia programového rozpočtu mestskej časti Bratislava – Karlova Ves k 30.06.2022. –
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne: 
Za: 20
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 20

   Za:

Ing. Martin Ganz
(Spolu – občianska demokracia)
Mgr. Jozef Griač
(bez politickej príslušnosti)
Mgr. Stanislav Hrda
(Spolu – občianska demokracia)
JUDr. Petra Hudáková
(Spolu – občianska demokracia)
Ing. Juraj Kmeťko
(bez politickej príslušnosti)
Mgr. Matej Kotal
(bez politickej príslušnosti)
Mgr. Michal Kovács
(Spolu – občianska demokracia)
Ing. Peter Lenč
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Peter Magát
(bez politickej príslušnosti)
MUDr. Martina Magátová
(bez politickej príslušnosti)
 Jozef Marek
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Pavol Martinický
(bez politickej príslušnosti)
RNDr. Zuzana Melušová – Kutarňová
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Dagmar Petrová
(bez politickej príslušnosti)
Mgr. Anton Šmotlák
(KDH)
Ing. Martin Vician
(Spolu – občianska demokracia)
Ing. Zuzana Volková
(bez politickej príslušnosti)
JUDr. Branislav Záhradník
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Daniela Záhradníková
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Mgr. Anna Zemanová
(bez politickej príslušnosti)

Číslo hlasovania: 8
Číslo bodu: 4.
Žiadosť súkromnej umeleckej základnej školy, Ružová dolina 29, Bratislava o prenájom tried a počítačovej miestnosti na SŠ Tilgnerova 14 v Bratislave. –
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne: 
Za: 21
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 21

   Za:

Ing. Martin Ganz
(Spolu – občianska demokracia)
Mgr. Jozef Griač
(bez politickej príslušnosti)
Mgr. Stanislav Hrda
(Spolu – občianska demokracia)
JUDr. Petra Hudáková
(Spolu – občianska demokracia)
Ing. Juraj Kmeťko
(bez politickej príslušnosti)
Mgr. Matej Kotal
(bez politickej príslušnosti)
Mgr. Michal Kovács
(Spolu – občianska demokracia)
Ing. Peter Lenč
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Peter Magát
(bez politickej príslušnosti)
MUDr. Martina Magátová
(bez politickej príslušnosti)
 Jozef Marek
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Pavol Martinický
(bez politickej príslušnosti)
RNDr. Zuzana Melušová – Kutarňová
(bez politickej príslušnosti)
JUDr. PhD. Filip Petrinec
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Dagmar Petrová
(bez politickej príslušnosti)
Mgr. Anton Šmotlák
(KDH)
Ing. Martin Vician
(Spolu – občianska demokracia)
Ing. Zuzana Volková
(bez politickej príslušnosti)
JUDr. Branislav Záhradník
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Daniela Záhradníková
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Mgr. Anna Zemanová
(bez politickej príslušnosti)

Číslo hlasovania: 9
Číslo bodu: 5.
Žiadosť súkromnej umeleckej základnej školy, Prokofievova 5, Bratislava o prenájom priestorov v SŠ Tilgnerova 14 v Bratislave. –
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne: 
Za: 21
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 21

   Za:

Ing. Martin Ganz
(Spolu – občianska demokracia)
Mgr. Jozef Griač
(bez politickej príslušnosti)
Mgr. Stanislav Hrda
(Spolu – občianska demokracia)
JUDr. Petra Hudáková
(Spolu – občianska demokracia)
Ing. Juraj Kmeťko
(bez politickej príslušnosti)
Mgr. Matej Kotal
(bez politickej príslušnosti)
Mgr. Michal Kovács
(Spolu – občianska demokracia)
Ing. Peter Lenč
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Peter Magát
(bez politickej príslušnosti)
MUDr. Martina Magátová
(bez politickej príslušnosti)
 Jozef Marek
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Pavol Martinický
(bez politickej príslušnosti)
RNDr. Zuzana Melušová – Kutarňová
(bez politickej príslušnosti)
JUDr. PhD. Filip Petrinec
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Dagmar Petrová
(bez politickej príslušnosti)
Mgr. Anton Šmotlák
(KDH)
Ing. Martin Vician
(Spolu – občianska demokracia)
Ing. Zuzana Volková
(bez politickej príslušnosti)
JUDr. Branislav Záhradník
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Daniela Záhradníková
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Mgr. Anna Zemanová
(bez politickej príslušnosti)

Číslo hlasovania: 10
Číslo bodu: 6.
Žiadosť o prenájom nebytových priestorov v Karloveskom centre kultúry o.z. CirKus Kus. –
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne: 
Za: 21
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 21

   Za:

Ing. Martin Ganz
(Spolu – občianska demokracia)
Mgr. Jozef Griač
(bez politickej príslušnosti)
Mgr. Stanislav Hrda
(Spolu – občianska demokracia)
JUDr. Petra Hudáková
(Spolu – občianska demokracia)
Ing. Juraj Kmeťko
(bez politickej príslušnosti)
Mgr. Matej Kotal
(bez politickej príslušnosti)
Mgr. Michal Kovács
(Spolu – občianska demokracia)
Ing. Peter Lenč
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Peter Magát
(bez politickej príslušnosti)
MUDr. Martina Magátová
(bez politickej príslušnosti)
 Jozef Marek
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Pavol Martinický
(bez politickej príslušnosti)
RNDr. Zuzana Melušová – Kutarňová
(bez politickej príslušnosti)
JUDr. PhD. Filip Petrinec
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Dagmar Petrová
(bez politickej príslušnosti)
Mgr. Anton Šmotlák
(KDH)
Ing. Martin Vician
(Spolu – občianska demokracia)
Ing. Zuzana Volková
(bez politickej príslušnosti)
JUDr. Branislav Záhradník
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Daniela Záhradníková
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Mgr. Anna Zemanová
(bez politickej príslušnosti)

Číslo hlasovania: 11
Číslo bodu: 7.
Návrh Koncepcie rozvoja športu a mládeže. –
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne: 
Za: 19
Proti: 0
Zdržali sa: 2
Nehlasovali: 0
Prítomní: 21

   Za:

Ing. Martin Ganz
(Spolu – občianska demokracia)
Mgr. Jozef Griač
(bez politickej príslušnosti)
Mgr. Stanislav Hrda
(Spolu – občianska demokracia)
JUDr. Petra Hudáková
(Spolu – občianska demokracia)
Ing. Juraj Kmeťko
(bez politickej príslušnosti)
Mgr. Matej Kotal
(bez politickej príslušnosti)
Mgr. Michal Kovács
(Spolu – občianska demokracia)
Ing. Peter Lenč
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Peter Magát
(bez politickej príslušnosti)
MUDr. Martina Magátová
(bez politickej príslušnosti)
 Jozef Marek
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Pavol Martinický
(bez politickej príslušnosti)
RNDr. Zuzana Melušová – Kutarňová
(bez politickej príslušnosti)
JUDr. PhD. Filip Petrinec
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Dagmar Petrová
(bez politickej príslušnosti)
Mgr. Anton Šmotlák
(KDH)
Ing. Martin Vician
(Spolu – občianska demokracia)
Ing. Zuzana Volková
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Mgr. Anna Zemanová
(bez politickej príslušnosti)
 


   Zdržali sa:

JUDr. Branislav Záhradník
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Daniela Záhradníková
(bez politickej príslušnosti)

Číslo hlasovania: 12
Číslo bodu: 8.
Informácie o kontrole Športovej infraštruktúry na základných školách v mestskej časti Bratislava-Karlova Ves vykonanej Najvyšším kontrolným úradom Slovenskej republiky. –
Poslanci zastupiteľstva mestskej časti hlasovali nasledovne: 
Za: 22
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 22

   Za:

Mgr. Peter Buzáš
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Martin Ganz
(Spolu – občianska demokracia)
Mgr. Jozef Griač
(bez politickej príslušnosti)
Mgr. Stanislav Hrda
(Spolu – občianska demokracia)
JUDr. Petra Hudáková
(Spolu – občianska demokracia)
Ing. Juraj Kmeťko
(bez politickej príslušnosti)
Mgr. Matej Kotal
(bez politickej príslušnosti)
Mgr. Michal Kovács
(Spolu – občianska demokracia)
Ing. Peter Lenč
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Peter Magát
(bez politickej príslušnosti)
MUDr. Martina Magátová
(bez politickej príslušnosti)
 Jozef Marek
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Pavol Martinický
(bez politickej príslušnosti)
RNDr. Zuzana Melušová – Kutarňová
(bez politickej príslušnosti)
JUDr. PhD. Filip Petrinec
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Dagmar Petrová
(bez politickej príslušnosti)
Mgr. Anton Šmotlák
(KDH)
Ing. Martin Vician
(Spolu – občianska demokracia)
Ing. Zuzana Volková
(bez politickej príslušnosti)
JUDr. Branislav Záhradník
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Daniela Záhradníková
(bez politickej príslušnosti)
Ing. Mgr. Anna Zemanová
(bez politickej príslušnosti)
 H.E.R. Systém © A.S.Partner, s.r.o., Košice