menu menu
facebook instagram
webstranka@karlovaves.sk
Mapa Stránky - GDPR

Klub vodného slalomu privíta nových členov

Klub ponúka celoročnú športovú činnosť štyrikrát týždenne, individuálne aj viac. Cez zimu sú tréningy v telocvični (gymnastika, hry), v posilňovni (od 15 rokov) a bazéne. Športovci sú rozdelení do skupín podľa výkonnosti. To platí aj v lete, keď sú tréningy na vode v Karloveskej zátoke a v areáli Divoká voda v Čunove. Aj v letných mesiacoch sú minimálne štyri tréningy v týždni. Plavecké tréningy sú počas celého školského roka.

Na vode sa trénuje najmä v slalomových kajakoch, ale aj v kanoe. Typovo sa odlišujú zjazdové lode, kde sa preteká v zjazde a šprinte. Dvojkanoe sa v súčasnosti na pretekoch nejazdí, je to dôsledok ukončenia tejto kategórie na olympijských hrách. V lete klub usporiada týždňové sústredenie v Dolnom Kubíne a v Liptovskom Mikuláši.

Noví záujemcovia sa môžu prihlásiť kedykoľvek počas roka. Dolná veková hranica je od deväť rokov, horná určená nie je. Záleží na vzraste záujemcu. A čo by mal každý záujemca vedieť? Najmä vedieť plávať približne 15 až 20 metrov v bazéne. Vítaná je tiež celková otužilosť.

Ohlásiť sa je možné na telefónnom čísle 0902 299 675 alebo prostredníctvom e-mailovej adresy branko.illek@gmail.com. Kontaktné údaje sú aj na webovej stránke klubu: www.vodnyslalom.sk.

Foto: Klub vodného slalomu

Nenašli ste na tejto stránke čo ste hľadali? Skúste Vyhľadávanie alebo nás kontaktujte na info@karlovaves.sk

Tlačiť
    Naposledy upravené: 24. marca 2024