Predseda komisie: 

  • Mgr. Peter Buzáš – od 20.2.2019 do 31.12.2019,
  • JUDr. Petra Hudáková – od 1.1.2020 do 31.12.2020,
  • Mgr. Anton Šmotlák – od 1.1.2021 do 31.12.2021,
  • Mgr. Peter Buzáš – od 1.1.2022 do termínu komunálnych konania volieb v roku 2022

Členovia poslanci: Mgr. Petr Buzáš – za nezávislých poslancov, JUDr. Petra Hudáková – za SPOLU-občianska demokracia, Mgr. Anton Šmotlák – za Kresťanskodemokratické hnutie

Sme tu pre vás

MiÚ MČ Karlova Ves
Nám. sv. Františka 8
842 62 Bratislava

Miestny úrad

Pon: 08:00 — 12:00
13:00 — 17:00
Str: 08:00 — 12:00
13:00 — 17:00
Pia: 08:00 — 13:00

Centrum služieb občanom

Pon:  08:00 — 17:00
Utr:  08:00 — 15:00
Str:  08:00 — 17:00
Štv:  08:00 — 12:00
Pia:  08:00 — 13:00
Sob:  09:00 — 13:00

Stavebný úrad

Pon: 08:00 — 12:00
13:00 — 17:00
Str: 08:00 — 12:00
13:00 — 17:00