menu menu
facebook instagram
webstranka@karlovaves.sk
Mapa Stránky - GDPR

Na Karloveskej 61 vyrastie počas jari multifunkčné ihrisko

Viacúčelové multifunkčné ihrisko s rozmermi 24 x 14 m využijú predovšetkým žiaci zo ZŠ Karloveská 61 počas vyučovania, ale slúžiť bude aj pre potreby verejnosti, prípadne na tréningové účely pre mládež z karloveských miestnych športových klubov. Stavebné práce sa začnú 1. apríla a trvať by mali dva mesiace.

Karlova Ves sa dlhodobo snaží o budovanie kvalitných tréningových plôch pre atletiku i rôzne iné športy, ktoré by zodpovedali moderným požiadavkám a normám. Aj táto nová plocha, ktorá vznikne na mieste pôvodného nevyužívaného ihriska, prispeje k zlepšeniu situácie,“ vysvetľuje vicestarosta Branislav Záhradník.

Povrch ihriska bude z umelej trávy, po obvode osadia oplotenie s mantinelom z PVC a tkanou sieťou. Budú na ňom vyznačené dve hracie plochy pre streetbal a po jednej pre volejbal či malý futbal.

„Ihrisko sme plánovali postaviť ešte na jeseň minulého roka, žiaľ, firma, ktorá vzišla z verejnej súťaže, nenastúpila na stavebné práce. Odstúpili sme preto od zmluvy, a vypísali nové verejné obstarávanie. Znamenalo to posun výstavby až na jar tohto roka, čo nás, samozrejme, mrzí,“ informuje vedúci referátu investícií Allan Bánik.

Nenašli ste na tejto stránke čo ste hľadali? Skúste Vyhľadávanie alebo nás kontaktujte na info@karlovaves.sk

Tlačiť
    Naposledy upravené: 9. marca 2022