menu menu
facebook instagram
webstranka@karlovaves.sk
Mapa Stránky - GDPR

Návrat karloveského Kamel klubu

 

V piatok 23. októbra sa v Karloveskom centre kultúry uskutoční otvárací koncert Kamel klubu, na ktorom vystúpi známa rock´n´roll-rockabilly skupina The Rockefellas.

 

Súčasťou staronového Kamel klubu bude pravidelný filmový a hudobný klub. Filmový klub v nedeľu 25. októbra otvorí oscarom ocenený film Teória všetkého. Pre deti sa bude v nedeľu ráno premietať populárny film Ja, zloduch. Detských návštevníkov na premietaní privíta sám pán Mimoň.

 

Hudobný klub Kamel bude v novembri hostiť známych folkových pesničkárov Martina Geišberga a Nany Hudáka. Ich koncert sa uskutoční 27. novembra.

 

V novej koncepcii má svoje pravidelné miesto taktiež Karloveská tančiareň, na ktorej raz do mesiaca vystúpi živá kapela a zahrá návštevníkom do tanca.

 

Súčasťou oživenia kultúrneho programu je tiež opätovné používanie populárneho názvu Kamel klub. Adriana Majka, vedúca oddelenia kultúry v Karlovej Vsi: “Obyvatelia Karlovej Vsi dodnes o Kamel klube hovoria a spomíňajú na neho. Tento názov v Bratislave v minulosti zľudovel a zviditeľnil tým karloveský kultúrny dom. Je to pre nás zároveň aj výzvou naplniť ho atraktívnou dramaturgiou.”

 

Karloveský Kamel klub sa návštevníkom predstaví aj prostredníctvom nového loga – ťavy v tvare origami.

Nenašli ste na tejto stránke čo ste hľadali? Skúste Vyhľadávanie alebo nás kontaktujte na info@karlovaves.sk

Tlačiť
    Naposledy upravené: 21. októbra 2015