menu menu
facebook instagram
webstranka@karlovaves.sk
Mapa Stránky - GDPR

Návštevníci polikliniky sa môžu tešiť na nový výťah a zrekonštruované toalety

Bratislavský samosprávny kraj (BSK) má vo svojom investičnom pláne dve rekonštrukcie, ktoré sa uskutočnia v Poliklinike Karlova Ves. Plánuje tu zrekonštruovať sociálne zariadenia a vybudovať výťah v detskom pavilóne. Informoval o tom predseda kraja Juraj Droba.
Rekonštrukcia sociálnych zariadení bude pozostávať z kompletnej výmeny povrchov, sanity, elektroinštalácie a svietidiel v priestoroch sociálnych zariadení v hlavnom i detskom pavilóne polikliniky. „Začiatok verejného obstarávania predpokladáme v júni a práce by sa následne realizovali v októbri tohto roka. Lehota výstavby je plánovaná na osem mesiacov, vzhľadom na zabezpečenie čo najmenšieho narušenia chodu polikliniky,“ povedala hovorkyňa Bratislavského samosprávneho kraja Lucia Forman.
Vybudovaním výťahu v detskom pavilóne vzniknú dve stanice výťahu. Jedna bude na úrovni terasy a druhá na 1. poschodí. Výťah bude slúžiť na zaistenie bezbariérového prístupu v budove detského pavilónu polikliniky. „V súčasnosti projekt stavby čaká na stavebné povolenie na karloveskom stavebnom úrade. Predpokladané náklady predstavujú sumu 67 000 eur. Ukončenie realizácie rekonštrukcie bude závisieť od dĺžky stavebného konania a termínu získania právoplatného stavebného povolenia. Náš odhad ukončenia prác je december 2019,“ uzatvára hovorkyňa
BSK.

Nenašli ste na tejto stránke čo ste hľadali? Skúste Vyhľadávanie alebo nás kontaktujte na info@karlovaves.sk

Tlačiť
    Naposledy upravené: 29. mája 2019