tlačidlo pre návrat hore
menu hamburger tlačidlo menu
facebook instagram
webstranka@karlovaves.sk
Mapa Stránky

Tatiana Kratochvílová bude odborným garantom parkovania

Každodenné dopravné problémy, rapídny nedostatok parkovacích miest, ale aj zvýšenie bezpečnosti chodcov a cyklistov. Aj tieto výzvy čakajú dopravnú inžinierku Tatianu Kratochvílovú. Od 15. februára 2016 začne pôsobiť na Miestnom úrade v mestskej časti Bratislava – Karlova Ves na Oddelení dopravy a životného prostredia.

 

Karlova Ves je podľa dopravnej inžinierky špecifická najmä komplikovaným parkovaním. „Mestská časť ho musí riešiť prioritne,“ ubezpečila Tatiana Kratochvílová. Špecifickou v Karlovej Vsi je aj električková doprava, ktorá je nosným systémom MHD. Po jej modernizácií, ktorá by sa mala začať tento rok, sa jej atraktívnosť podľa nej ešte zvýši.

 

Tatiana Kratochvílová je rešpektovanou odborníčkou v oblasti dopravy a bude garantom riešenia najpálčivejšieho problému Karlovej Vsi, ktorým je parkovanie. Naším cieľom je obsadenie úradu kvalifikovanými odborníkmi a zároveň ľuďmi s vysokým morálnym kreditom. Sme radi, že sa stane súčasťou nášho tímu,“ povedala starostka Karlovej Vsi Dana Čahojová.

 

Najzávažnejším problémom v doprave je podľa Tatiany Kratochvílovej bezpečnosť chodcov, ktorí sú najzraniteľnejší. „Vzhľadom na to, že najviac frekventovanou je križovatka Karloveská – Molecova, s čím súvisí aj dopravná nehodovosť, považujem za potrebné venovať sa hlavne tejto križovatke,“ uzavrela Tatiana Kratochvílová.

 

Tatiana Kratochvílová má 56 rokov, je vydatá a má dve deti. Pôsobila ako riaditeľka sekcie dopravy na Magistráte hl. mesta SR Bratislavy, pracovala aj ako vedúca oddelenia dopravy v mestskej časti Bratislava – Staré Mesto. Väčšinu svojho profesionálneho života pracovala pre bratislavskú dopravu.

 

Tatiana_Kratochvilova_sita_jan_slovak

Zdroj: SITA/Ján Slovák

Nenašli ste na tejto stránke čo ste hľadali? Skúste Vyhľadávanie alebo nás kontaktujte na info@karlovaves.sk

Tlačiť
    Naposledy upravené: 3. februára 2016