menu menu
facebook instagram
webstranka@karlovaves.sk
Mapa Stránky - GDPR

Všetko, čo ste chceli vedieť o novej webstránke, ale báli ste sa spýtať

Novú webovú stránku sme pripravovali tak, aby bola ľahko zrozumiteľná a informácie ste našli na tých miestach, kde ich očakávate. Pre tých, čo by sa radi o novej webstránke dozvedeli niečo ešte predtým, než ju začnú používať, tu prinášame krátky úvod. 

 

Hlavnou orientačnou zónou sú kategórie hlavného menu. Rozdelili sme ich do piatich skupín: Samospráva, Služby občanom, Otvorený úrad a Rýchle odkazy. V Kategórii Samospráva nájdete všetky informácie týkajúce organizácie úradu, miestneho zastupiteľstva, našich inštitúcií a dôležitých dokumentov. V kategórii Služby občanom nájdete všetko o servise, ktorý mestská časť Karlova Ves ponúka občanom, informácie, ako na úrade vybavíte, čo potrebujete. Sekciu Otvorený úrad sme venovali otvorenému prístupu k informáciám, spolupráci a pracovným príležitostiam. Voľný čas je kategóriou oddychu, športu a kultúry v Karlovej Vsi. Do poslednej kategórie Rýchle odkazy budeme dávať informácie, ktoré chceme, aby ste mali hneď po ruke – kontakty, informácie o aktuálnych udalostiach, iniciatívach a združeniach.

 

Dôležitou časťou novej webovej stránky je elektronická úradná tabuľa (EÚT). Od 1.10 na nej umiestňujeme všetky dokumenty, ktoré sme zo zákona povinní zverejňovať na úradnej tabuli miestneho úradu. Dokumenty na EÚT si môžete prezerať v jednom balíku alebo si ich vyfiltrujete v kategóriách, o ktoré sa zaujímate: Životné prostredie, Výberové konania, Verejné vyhlášky, Verejné súťaže, predaj a prenájom, Stavebný úrad, Miestne zastupiteľstvo, Oznámenia a Rôzne.

 

Na stránke je tiež prehľadný prístup k zmluvám, objednávkam a faktúram Miestneho úradu. Môžete tak ľahko skontrolovať koľko verejných prostriedkov sa na aké položky vynakladá. Vyhľadávať môžete podľa dodávateľa, IČO, ceny, oddelenia alebo dátumu. Na novej stránke nájdete všetky zmluvy, objednávky a faktúry uverejnené od 1.10. 2015. Postupne budeme na novú webovú stránku presúvať všetky údaje z roku 2015, zatiaľ ich nájdete na pôvodnej stránke.

 

 

 

Nenašli ste na tejto stránke čo ste hľadali? Skúste Vyhľadávanie alebo nás kontaktujte na info@karlovaves.sk

Tlačiť
    Naposledy upravené: 13. októbra 2015