menu menu
facebook instagram
webstranka@karlovaves.sk
Mapa Stránky - GDPR

Zákaz opekania stále platí aj v Parku SNP v Líščom údolí

AKTUALIZÁCIA 26. 8. 2022: Čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiaru na území hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy je odvolaný.

Aj keď sa v priebehu víkendu zrejme mierne ochladí a možno i zaprší, po dlhotrvajúcich horúčavách stále vládne sucho a hrozí nebezpečenstvo vzniku požiaru. Preto upozorňujeme, že ešte stále je vyhlásený zákaz zakladania ohňov v lesoch a to aj na vyhradených miestach vrátane Parku SNP v Líščom údolí. Pokiaľ zaznamenáte porušenie zákazu, môžete volať Mestskú políciu na tel. číslo 159.

Zákaz zakladania ohňov v lesoch vyplýva z Vyhlásenia stavu zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiarov, ktorý vydáva Hasičský a záchranný útvar hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy (HZU) a zverejňuje ho na svojej webovej stránke a sociálnych sieťach. Z vyhlásenia, ktoré HZU vydal 4. júla až do odvolania, vyplývajú zákazy a obmedzenia pre určité činnosti, ktoré by mohli viesť k vzniku požiaru v bratislavských lesných porastoch. Informáciu sme uverejnili aj na webovej stránke Karlovej Vsi a nájdete ju TU

Nenašli ste na tejto stránke čo ste hľadali? Skúste Vyhľadávanie alebo nás kontaktujte na info@karlovaves.sk

Tlačiť
    Naposledy upravené: 18. augusta 2022