menu menu
facebook instagram
spravca@karlovaves.sk
© Karlova Ves - GDPR

Komisie

Komisie miestneho zastupiteľstva sú poradné, iniciatívne a kontrolné orgány, ktoré prerokúvajú materiály na zastupiteľstvo, vypracúvajú návrhy a podnety na riešenie otázok mestskej časti, kontrolujú vykonávanie uznesení a nariadení a taktiež vybavovanie podnetov a sťažností od občanov.

Harmonogram zasadnutí komisií miestneho zastupiteľstva na rok 2021

Komisie miestneho zastupiteľstva v 8. volebnom období 2018 – 2022:

Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov

24. júna 2021

Predseda komisie: 

  • Mgr. Peter Buzáš – od 20.2.2019 do 31.12.2019,
  • JUDr. Petra Hudáková – od 1.1.2020 do 31.12.2020,
  • Mgr. Anton Šmotlák – od 1.1.2021 do 31.12.2021,
  • Mgr. Peter Buzáš – od 1.1.2022 do termínu konania komunálnych volieb v roku 2022

Členovia komisie: Mgr. Peter Buzáš – za nezávislých poslancov, JUDr. Petra Hudáková – za SPOLU-občianska demokracia, Mgr. Anton Šmotlák – za Kresťanskodemokratické hnutie


Zverejnené
24. júna 2021

Komisia dotačná

24. júna 2021

Predseda komisie: Ing. Mgr. Anna Zemanová (do 31.12.2019)

Členovia komisie: JUDr. Petra Hudáková, MUDr. Martina Magátová, RNDr. Zuzana Melušová Kutarňová, Ing. Dagmar Petrová, Ing. Zuzana Volková, Ing. Daniela Záhradníková.


Zverejnené
24. júna 2021

Archív komisií miestneho zastupiteľstva v 7. volebnom období 2014 – 2018 nájdete TU.

Nenašli ste na tejto stránke čo ste hľadali? Skúste Vyhľadávanie alebo nás kontaktujte na info@karlovaves.sk

Tlačiť
    Naposledy upravené: 23. septembra 2020