menu menu
facebook instagram
webstranka@karlovaves.sk
Mapa Stránky - GDPR

Zber starých elektrospotrebičov

Ak sa potrebujete zbaviť starého elektrospotrebiča a zároveň sa chcete zachovať zodpovedne k životnému prostrediu, budete na to mať príležitosť v sobotu 18. apríla.

Karlova Ves zabezpečí bezplatný odvoz nepotrebných elektrospotrebičov na ekologickú recykláciu. Vďaka tomu nemusíte svoju starú práčku, chladničku alebo zastaraný počítač vyhodiť ku kontajneru komunálneho odpadu alebo odviesť do zberného dvora. Do tohto zberu nepatria LCD monitory a televízory.

Najneskôr do 15. apríla kontaktujte miestny úrad e-mailom na halina.trubinyiova@ karlovaves.sk. Pri nahlásení treba uviesť druh a počet spotrebičov, meno, priezvisko, telefonický kontakt a presnú adresu, z ktorej potrebujete spotrebiče odviezť.  Do tohto zberu nepatria televízory a monitory.

V deň zberu 18. apríla do 8.00 h ráno vyložte elektroodpad do vchodu bytového domu, alebo za bránu rodinného domu. Spotrebiče nevykladajte na ulicu, mohli by ich vziať neoprávnení zberači, neodborne ich rozobrať, nepredajné komponenty odhodiť a prispieť k vzniku čiernych skládok.

Aby sa v priebehu dňa stihli odviezť spotrebiče zo všetkých nahlásených adries, elektroodpad nebudú vynášať z bytov, pivníc či povál. Ak sa nepodarí od vás prevziať nahlásený odpad do 14.00 h, kontaktujte linku zberu na čísle 0907 434 303 do 14.30 h. Zber prebieha v spolupráci so združením ENVIDOM.

Nenašli ste na tejto stránke čo ste hľadali? Skúste Vyhľadávanie alebo nás kontaktujte na info@karlovaves.sk

Tlačiť
    Naposledy upravené: 7. apríla 2020